Żart Marcina Prokopa nie spodobał się fanom Kaczorowskiej Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela pod DDTVN Żart Marcina Prokopa nie spodobał się fanom Kaczorowskiej Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela pod DDTVN
Żart Marcina Prokopa nie spodobał się fanom Kaczorowskiej
To miał być ŻART?
1/4
Żart Marcina Prokopa nie spodobał się fanom Kaczorowskiej

 

Agnieszka Kaczorowska Pela i Maciej Pela udzielili pierwszego, wspólnego wywiadu w telewizji. Co ciekawe, związana do tej pory z TVP i Polsatem gwiazda została zaproszona do "Dzień Dobry TVN". Tam razem z małżonkiem opowiadali o swojej miłości, ślubie i dalszych planach. Rozmowę, jak zawsze przy takich tematach, wesoło poprowadzili Dorota Wellman i Marcin Prokop. Na sam koniec prezenter jednak zaskoczył niektórych widzów swoim dość niewybrednym żartem. Co takiego powiedział? Zobacz na kolejnych stronach naszej galerii!

 

Zobacz: Zdjęcia ze ślubu Agnieszki Kaczorowskiej! Miała aż trzy suknie!

 

2/4
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela pod DDTVN
EOS

 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela opowiedzieli m.in. o tym, jak się poznali. A stało się to podczas... rozmowy o pracę:


Poznaliśmy się przy okazji rozmowy o pracę. Ja szukałem trenerów do swojej szkoły tańca od różnych stylów tańca. Maciek uczy hip-hopu. Tak się poznaliśmy. (...) Musiało to trochę potrwać, by uczuciu dać szansę, a potem to już z górki - mówiła Agnieszka Kaczorowska. 

 

Marcin Prokop chciał jednak bliżej poznać samego Maćka. Wtedy zaczął go odpytywać ze stylów tańca, z czym mąż Agnieszki poradził sobie świetnie:

Wszystko umiejący pan - stwierdził z uśmiechem Prokop. 

 

Co wydarzyło się na sam koniec rozmowy?

 

Zobacz: Maciej Pela dla Agnieszki Kaczorowskiej odwołał swój ślub z byłą dziewczyną?! Znamy prawdę!

3/4
Żart Marcina Prokopa nie spodobał się fanom Kaczorowskiej

 

Marcin Prokop zapowiadając kolejny materiał kątem oka zauważył, że Maciej Pela przytulił Agnieszką Kaczorowską. Wtedy nagle wypalił: "Zostaw ją zboczeńcu" i kontynuował dalej. Kamera przez ułamek sekundy pokazała zmieszanego Pelę. Ta sytuacja nie umknęła uwadze niektórych widzów, którzy uważają, że żart prezentera był po prostu nie na miejscu:

 

ale to co powiedział Prokop na samym końcu, jak dla mnie zagranie poniżej pasa...

No nieładnie ze strony Prokopa, powinien się zastanowić czasami, co mówi, jestem ciekawa co na to mąż Agnieszki.  - piszą internauci

 

Inni bronią prezentera, twierdząc, że trochę humoru nikomu jeszcze nie zaszkodziło. A co Wy o tym uważacie? Przesada czy nie ma o co robić afery?

 

Zobacz: Wokół jej ślubu zrobiło się spore zamieszanie! Agnieszka Kaczorowska ma dość! Zdementowała plotki

 

Żart Marcina Prokopa nie spodobał się fanom Kaczorowskiej

Żart Marcina Prokopa nie spodobał się fanom Kaczorowskiej

4/4
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela pod DDTVN
EOS

 

Oglądaliście wywiad z Agnieszką Kaczorowską i Maciejem Pelą w "Dzień Dobry TVN"?