Marcin Hakiel dba o dzieci po rozstaniu z Katarzyną Cichopek
EOS
Newsy

Tak Marcin Hakiel zajmuje się dziećmi. W końcu widać uśmiech! Zdjęcia paparazzi

Po rozstaniu z Katarzyną Cichopek Marcin Hakiel robi wszystko, by Adam i Helena nadal mieli beztroskie dzieciństwo. Tancerz zabrał swoje pociechy na plac zabaw.

Choć rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest już pewne, nadal budzi niedowierzanie wśród ich fanów. Nic dziwnego, w końcu małżeństwo było postrzegane w show-biznesie jako jedno z najbardziej zgodnych. Dlatego także wielu ich kolegów i koleżanek z branży nie kryło zaskoczenia, gdy para opublikowała przykry komunikat. Według doniesień od unieważnienia małżeństwa dzieli ich już tylko krok. Obecnie każde z nich stara się skupić na własnym życiu, ale także na dzieciach, których się doczekali. Niedawno Marcin Hakiel zabrał 13-letniego Adama i 9-letnią Helenę na spacer.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Marcin Hakiel spędził czas z dziećmi na świeżym powietrzu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ustalili szczegóły rozwodu, a według doniesień osób z otoczenia pary, od unieważnienia małżeństwa dzieli ich zaledwie jedna wizyta w sądzie. Podobno para szybko uzgodniła wszystkie warunki ze względu na dobro dzieci. Gwiazdy podzieliły majątek oraz doszły do porozumienia w sprawie opieki nad Adamem i Heleną. Jak przekazał "Super Express", rodzice co tydzień będą zabierali pociechy do siebie. Katarzyna Cichopek wyprowadziła się z domu, więc najwyraźniej to już rzeczywiście koniec.

Zobacz także: Radosna Katarzyna Cichopek w różowej kurtce opuszcza siedzibę TVP. Zdjęcia paparazzi

Marcin Hakiel na spacerze z dziećmi bez Katarzyny Cichopek
EOS

Niedawno paparazzi sfotografowali Marcina Hakiela, który zabrał dwoje dzieci na spacer. Rodzeństwo bawiło się z tatą na placu zabaw, co jakiś czas wpadając w jego czułe objęcia. Oprócz tego postanowili też chwycić za hulajnogi i urządzić małe wyścigi. Po zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać, że wszyscy dobrze się przy tym bawili.

Marcin Hakiel bawi się z dziećmi na świeżym powietrzu
EOS

Adam i Helena będą musieli przyzwyczaić się do tego, że nie będą już spędzali tyle czasu całą rodziną, jak kiedyś. Niedawno Katarzyna Cichopek zabrała dzieci na spacer. Zamiast Marcina Hakiela towarzyszył jej ojciec. Wiele wskazuje na to, że gwiazdy muszą nabrać dystansu do obecnej sytuacji. Możemy się domyślać, że rozstanie nie jest dla nich łatwe. Marcin Hakiel podsumował małżeństwo z Kasią Cichopek w gorzkich słowach.

Marcin Halkiel przejął opiekę nad dziećmi po rozstaniu
EOS

Zobacz także: Katarzyna Cichopek przekonuje: "Życie powinno być kolorowe"! U Marcina Hakiela odmienny nastrój

Niektórzy uważają, że choć procedury prawne już się rozpoczęły, to prezenterka telewizyjna i tancerz mogę jeszcze do siebie wrócić. Inni natomiast są zdania, że prowadząca "Pytanie na śniadanie" ma już kogoś na oku. W dodatku niedawno Katarzyna Cichopek zatrudniła prawniczkę, która pomagała Maciejowi Kurzajewskiemu przy rozwodzie. Myślicie, że to już koniec?

Marcin Hakiel zabrał dzieci na spacer
EOS

Wniosek o rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela trafił do sądu
Newsy
Pozew o rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela trafił do sądu! Kto go złożył?
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po 17 latach podjęli decyzję o rozstaniu. Media informują, kto złożył wniosek o rozwód!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel czekają na datę sprawy rozwodowej. Według najnowszych doniesień medialnych para zaledwie kilka tygodni po ogłoszeniu rozstania postanowiła formalnie zakończyć swoje małżeństwo. Jak donosi "Super Express" do warszawskiego sądu okręgowego w Warszawie trafił już pozew o rozwód. Kto go złożył? Czy to Katarzyna Cichopek zdecydowała się na taki krok?  Wniosek o rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez 17 lat tworzyli zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Jeszcze na początku roku para wypoczywała razem na wspólnych wakacjach, a kilka tygodni temu w sieci pojawiła się informacja o ich rozstaniu. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opublikowali oświadczenie w którym ogłosili, że ich związek to już przeszłość. Tancerz zdradził ostatnio, że wciąż mieszka w apartamencie, w którym do tej pory mieszkał z żoną i dziecmi, a według doniesień medialnych  Katarzyna Cichopek przeprowadziła się do mieszkania na warszawskim Mokotowie. Para ponoć ustaliła już wszystkie szczegóły rozstania i opieki nad dziećmi.  Teraz "Super Express" informuje, że do sądu trafił już wniosek rozwodowy. Według doniesień dziennika złożył go Marcin Hakiel!  „Super Express” potwierdził, że pozew rozwodowy trafił już do warszawskiego sądu okręgowego. Złożył go Marcin Hakiel. Para czeka teraz na ustalenie daty rozprawy- czytamy na se.pl. Zobacz także:   Tak Marcin Hakiel zajmuje się dziećmi. W końcu widać uśmiech! Zdjęcia paparazzi Media już wcześniej informowały, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdecydowali się na rozstanie bez orzakania o winie i opiekę naprzemienną nad swoimi dziećmi: synem Adamem i córką Heleną. Dzięki temu para ma ponoć nadzieję, że ich...

Marcin Hakiel wbił szpilę Katarzynie Cichopek
Newsy
Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek mówi: "Układam życie na nowo"
Marcin Hakiel zareagował na gorzkie wpisy internautów. Sprawdźcie, co napisał o Katarzynie Cichopek! Wbił szpilę żonie?

Marcin Hakiel pod jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie zareagował na komentarze internautów i zaskoczył szczerym wyznaniem. Jak tancerz radzi sobie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek i czy jest już gotowy, żeby rozpocząć wszystko od nowa? Sprawdźcie, co Marcin Hakiel napisał o byłej żonie i o swoim życiu.  Marcin Hakiel pogodził się z rozstaniem? Małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przez wiele lat wydawało się bardzo szczęśliwe. I chociaż kilka lat temu media informowały o kryzysie w ich związku to gwiazda "M jak miłość" i tancerz uratowali swoją relację. Niestety, blisko trzy miesiące temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali o swoim rozstaniu. Para podjęła decyzję o zakończeniu małżeństwa i dziś czekają na pierwszą rozprawę w sądzie. Marcin Hakiel od samego początku nie ukrywa, że rozstanie było dla niego bardzo bolesne - w programie "Miasto Kobiet" Marcin Hakiel opowiedział o powodach rozstania z Katarzyną Cichopek - i przyznał, że żona od jakiegoś czasu prosiła o o więcej wolności. Tancerz nie ukrywał, że po rozstaniu pomaga mu terapia i przyjaciele. Marcin Hakiel coraz częściej publikuje również nowe zdjęcia i nagrania w mediach społecznościowych, ale to nie podoba się wszystkim internautom. Pod jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie pojawiło się sporo krytycznych uwag, ale fani stanęli w obronie Marcina Hakiela, który również zabrał głos i zaskoczył wyznaniem! Panie Marcinie proszę się nie przejmować takimi komentarzami jaki napisał miernota m....pl. Jest Pan cudownym ojcem i tak trzymać i proszę układać swoje życie jak panu się tylko podoba- napisała jedna z internautek. dzięki, każdy ma prawo komentować, a ja mam prawo robić to co uważam, i już układam życie na nowo :) - odpisał Marcin Hakiel. Zobacz także:   Marcin Hakiel nie zdradził prawdy o...

Sylwia Bomba wspiera Marcina Hakiela
mat. prasowe/Mateusz Grochocki/DDTVN/East News
Newsy
Sylwia Bomba reaguje na wywiad Marcina Hakiela. Zwróciła się do tancerza!
Gwiazda "Gogglebox" opublikowała szczery komentarz na profilu Marcina Hakiela. Sprawdźcie, co napisała Sylwia Bomba! Po której stronie stanęła?

Sylwia Bomba skomentowała rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała szczery komentarz pod ostatnim wpisem tancerza i dała jasno do zrozumienia, że staje po jego stronie. Sylwia Bomba, która sama przeżyła rozstanie z partnerem, nie ukrywa, że doskonale wie, co teraz przeżywa Marcin Hakiel. Celebrytka zwróciła się do męża Katarzyny Cichopek! Sylwia Bomba wspiera Marcina Hakiela W minioną niedzielę Marcin Hakiel w "Mieście Kobiet" po raz pierwszy publicznie opowiedział o rozstaniu z żoną. Niestety, kilka tygodni temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że kończą swój związek. Para rozstała się po 17 wspólnie spędzonych latach i teraz, czeka na sprawę rozwodową. Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu nie ukrywał, że to nie on podjął decyzję o zakończeniu swojego małżeństwa. Tancerz przyznał, że jego żona od jakiegoś czasu prosiła go o przestrzeń i wolność, a po czasie miało się okazać, że ta "wolność ma imię". Według medialnych doniesień Cichopek jest wściekła, że tancerz wprost zasugerował zdradę!  Internauci ruszyli ze wsparciem dla Marcina Hakiela, który w wywiadzie głośno przyznał, że rozstanie było dla niego wielkim ciosem. Teraz jego wyznanie skomentowała również Sylwia Bomba! Trzymaj się Marcin! Jestem z Tobą, doskonale wiem przez co przechodzisz. Pamietaj, że koniec czegoś jest początkiem czegoś nowego. Ściskam- napisała gwiazda "Gogglebox". Zobacz także:   Katarzyna Cichopek jest wściekła po wywiadzie Marcina Hakiela. Zadzwoniła do byłego partnera! Sylwia Bomba sama przechodziła przez rozstanie, dlatego teraz postanowiła wesprzeć Marcina Hakiela. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" w lipcu 2021 roku poinformowała swoich...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik