Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po rozstaniu nadal są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, ale każde z nich pokazuje zupełnie odmienne nastroje. Gwiazda "M jak miłość" wróciła do prezentowania kolejnych stylizacji na Instagramie i zaskakuje kolejnymi radosnymi zdjęciami, a z kolei Marcin Hakiel nie ukrywa, że ostatni czas był dla niego naprawdę trudny. Po publikacji ostatniego zdjęcia widać, że Katarzyna Cichopek chce szybko zacząć kolejny etap życia i nie wraca do przeszłości...

Reklama

Katarzyna Cichopek zaskakuje promiennym nastrojem!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli parą przez 17 lat i uchodzili za idealne małżeństwo, dlatego decyzja o rozstaniu zaskoczyła nie tylko fanów pary, ale i znajomych. Oboje zdecydowali się nie komentować powodów rozstania, ale odpowiadając na pytania internautów Marcin Hakiel poinformował m.in., że nie zdradził żony i zabrał głos również w sprawie swojej orientacji seksualnej.

Tymczasem Katarzyna Cichopek nie odpowiada na osobiste pytania i zdecydowała się w żaden sposób nie odnosić do swojego małżeństwa. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" w mediach społecznościowych publikuje kolejne uśmiechnięte zdjęcia, a ostatnie mocno zaskakuje ze względu na opis.

Bo życie powinno być kolorowe ☺️
Wiosno, czekam cierpliwie na Ciebie - napisała Katarzyna Cichopek

Zobacz także: Katarzyna Cichopek z dziećmi na spacerze. Prowadzącej "Pytanie na śniadanie" towarzyszył tata. ZDJĘCIA

Zobacz także

Z kolei Marcin Hakiel nie ukrywa, że ostatni czas był dla niego trudny, ale mimo wszystko "nie żałuje żadnego dnia ze swojego małżeństwa". Widać, że tancerz mnóstwo czasu poświęca dzieciom i zdecydował się na rozwój swojej akademii, jednak na jego profilu pojawia się sporo zdjęć, na których Marcin Hakiel wygląda na smutnego i zamyślonego, co zaniepokoiło nawet jego obserwatorów. Tancerz nie ukrywa też, że zdecydował się na terapię.

Instagram

Tymczasem Katarzyna Cichopek najwyraźniej chce już ostatecznie zamknąć etap związany z małżeństwem i wygląda na to, że ruszyła już do przodu.

EOS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama