Katarzyna Cichopek wyprowadziła się od Marcina Hakiela
Instagram / katarzynacichopek
Newsy

Katarzyna Cichopek wyprowadziła się do luksusowej dzielnicy. "Zabrała swoje rzeczy i..."

Katarzyna Cichopek zabrała swoje rzeczy i ostatecznie wyprowadziła się ze wspólnego domu. Jak para zamierza podzielić się opieką nad dwójką dzieci?

Katarzyna Cichopek przeprowadziła się do nowego domu i zabrała ze sobą nie tylko swoje rzeczy, ale i niektóre meble - jak informuje se.pl. Chociaż para już w marcu ogłosiła swoje rozstanie, to fani aktorki nie ukrywali, że mają nadzieję, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel jednak wrócą do siebie. Wygląda na to, że gwiazda "M jak miłość" zaczęła już układać życie po rozstaniu i zdecydowała się na przeprowadzkę...

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Katarzyna Cichopek ostatecznie wyprowadziła się ze wspólnego mieszkania

Katarzyna CichopekMarcin Hakiel nigdy nie ujawnili powodów rozstania, tłumacząc się dobrem dzieci, ale tancerz od czasu do czasu odpowiada na osobiste pytania, w których przyznał m.in., że nie zdradził swojej żony. Ostatnio podczas Q&A jeden z internautów zapytał wprost czy mężczyzna został zraniony i szczerze odpowiedział: Jeśli, to pozwoliłem się zranić.

Marcin Hakiel przyznał też, że chodzi na terapię i chętnie pokazuje, jak spędza czas z dziećmi w swoim mieszkaniu. Wiele wskazywało na to, że to Katarzyna Cichopek wyprowadziła się ze wspólnego domu, a teraz se.pl informuje, że gwiazda "Pytania na śniadanie" zamieszkała na warszawskim Mokotowie. 

Kasia zabrała swoje rzeczy i zawiozła je w nowe miejsce zamieszkania. Kasia zamieszkała w bardzo ekskluzywnym miejscu na warszawskim Mokotowie - zdradza se.pl znajomy pary. 

Katarzyna Cichopek  przeprowadzka do nowego mieszkania
Instagram / katarzynacichopek

Zobacz także: Marcin Hakiel odpowiada, czy został zraniony. Te słowa mogą zaboleć Katarzynę Cichopek

Jak informuje portal, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mieli dojść do porozumienia również w kwestii opieki nad dziećmi. Według ustaleń se.pl para zdecydowała się na opiekę naprzemienną: Helena i Adam jeden tydzień mają mieszkać z mamą, a kolejny z tatą.

Wygląda na to, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel powoli rozwiązują najtrudniejsze sprawy. Czyżby zależało im, aby jak najszybciej uzyskać rozwód?

Katarzyna Cichopek pojechała wymienić opony w samochodzie

 

Marcin Hakiel gorzko o małżeństwie z Kasią Cichopek
VIPHOTO/East News
Newsy
Marcin Hakiel podsumował małżeństwo z Kasią Cichopek! Pisze o "bolesnych i trudnych dniach"
Marcin Hakiel odpowiada na kolejne pytania fanów o małżeństwo z Kasią Cichopek. W swoich wpisach tancerz jest wyjątkowo szczery! Co na to aktorka?

Oboje w swoich oświadczeniach zapewnili, że nie będą mówić nic o rozpadzie swojego związku po 17 latach. Jednak Marcin Hakiel od kilku dni cały czas odpowiada fanom na trudne pytania, związane również z małżeństwem z Kasią Cichopek. Słowa tancerza świadczą, że jest to dla niego trudny czas, czego nie zamierza ukrywać przed zainteresowanymi. Teraz zdobył się na kolejną szczerą odpowiedź! Czy gwiazda "M jak miłość" zareaguje? Marcin Hakiel o małżeństwie z Kasią Cichopek  Kilka tygodni temu Kasia Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie - ich związek rozpadł się po 17 latach wspólnego życia. We wspólnym oświadczeniu napisali, że nie będą więcej zabierać głosu w tej sprawie. O ile Katarzyna Cichopek rzeczywiście unika tematu rozstania z mężem jak ognia, to Marcin Hakiel jest bardziej wylewny. Mąż gwiazdy "M jak miłość" odpowiedział już fanom na pytania, czy "zdradził Kasię"  lub czy sam został zraniony.  Hakiel zabrał również głos w sprawie orientacji seksualnej.  Teraz odpowiedział na kolejne pytanie dotyczące małżeństwa z Cichopek! Tancerz wyznał, że nie żałuje żadnego dnia spędzonego z Kasią, choć te ostatnie nie były najłatwiejsze: Było jedno pytanie, na które zastanawiałem się czy odpowiedzieć.  Nie żałuję żadnego dnia z mojego małżeństwa, nawet tych ostatnich, trudnych i bolesnych. Wszystko dzieje się po coś... - pisze Marcin.  Marcin Hakiel zapewnił również swoich obserwatorów, że rozmawia ze swoimi dziećmi, Adamem i Helenką, na temat ich rodzinnej sytuacji.  Zobacz także:  Marcin Hakiel ćwiczy razem z synem i przyznaje: "Z dziećmi trzeba rozmawiać o rozstaniu" Hakiel i Cichopek byli parą przez 17 lat. Na razie nie wiadomo, kiedy wezmą rozwód, jak podzielą...

Wniosek o rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela trafił do sądu
Newsy
Pozew o rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela trafił do sądu! Kto go złożył?
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po 17 latach podjęli decyzję o rozstaniu. Media informują, kto złożył wniosek o rozwód!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel czekają na datę sprawy rozwodowej. Według najnowszych doniesień medialnych para zaledwie kilka tygodni po ogłoszeniu rozstania postanowiła formalnie zakończyć swoje małżeństwo. Jak donosi "Super Express" do warszawskiego sądu okręgowego w Warszawie trafił już pozew o rozwód. Kto go złożył? Czy to Katarzyna Cichopek zdecydowała się na taki krok?  Wniosek o rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez 17 lat tworzyli zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Jeszcze na początku roku para wypoczywała razem na wspólnych wakacjach, a kilka tygodni temu w sieci pojawiła się informacja o ich rozstaniu. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opublikowali oświadczenie w którym ogłosili, że ich związek to już przeszłość. Tancerz zdradził ostatnio, że wciąż mieszka w apartamencie, w którym do tej pory mieszkał z żoną i dziecmi, a według doniesień medialnych  Katarzyna Cichopek przeprowadziła się do mieszkania na warszawskim Mokotowie. Para ponoć ustaliła już wszystkie szczegóły rozstania i opieki nad dziećmi.  Teraz "Super Express" informuje, że do sądu trafił już wniosek rozwodowy. Według doniesień dziennika złożył go Marcin Hakiel!  „Super Express” potwierdził, że pozew rozwodowy trafił już do warszawskiego sądu okręgowego. Złożył go Marcin Hakiel. Para czeka teraz na ustalenie daty rozprawy- czytamy na se.pl. Zobacz także:   Tak Marcin Hakiel zajmuje się dziećmi. W końcu widać uśmiech! Zdjęcia paparazzi Media już wcześniej informowały, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdecydowali się na rozstanie bez orzakania o winie i opiekę naprzemienną nad swoimi dziećmi: synem Adamem i córką Heleną. Dzięki temu para ma ponoć nadzieję, że ich...

Marcin Hakiel odpowiada, czy został zraniony. Te słowa mogą zaboleć Katarzynę Cichopek
Mateusz Jagielski/East News
Newsy
Marcin Hakiel odpowiada, czy został zraniony. Te słowa mogą zaboleć Katarzynę Cichopek
Kilka tygodni temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie. Choć oboje postanowili nie komentować powodów swojej decyzji, teraz tancerz zdecydował się na szczere wyznanie.

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela po 17 latach związku wstrząsnęło opinię publiczną. Choć para postanowiła nie komentować powodów rozpadu swojego małżeństwa, na światło dzienne wciąż wychodzą kolejne szczegóły ich relacji. Teraz były ukochany gwiazdy "M jak Miłość" odpowiadając na pytania fanów zdradził, czy został zraniony przez żonę. Takich słów nikt się nie spodziewał! Marcin Hakiel odpowiada, czy został zraniony przez Katarzynę Cichopek? Jest komentarz! Zaledwie kilka tygodni temu  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali fanów o swoim rozstaniu.  Para opublikowała na Instagramie krótkie oświadczenie, w którym przyznała, że po 17 latach postanowiła zakończyć swój związek. Gwiazda serialu "M jak miłość" i tancerz zapewniali, że ze względu na dobro swoje i swoich dzieci nie będzie komentować swojej decyzji, ale kilka dni później Marcin Hakiel zaczął publicznie odpowiadać na pytania zmartwionych fanów. Po rozstaniu z aktorką, mąż  Katarzyny Cichopek  coraz śmielej publikuje w sieci swoje kolejne metamorfozy, a także prowadzi instagramowe Q&A, odpowiadając na najbardziej nurtujące pytania swoich fanów. Po tym, jak Marcin Hakiel zdradził, że chodzi na terapię , odniósł się także do plotek na temat swojej orientacji seksualnej, a także zdradził, jak wraz z żoną dzielą teraz opiekę nad dziećmi. Niedawno fani zapytali tancerza, czy Marcin Hakiel wciąż mieszka z Katarzyną Cichopek . Podczas instagramowego Q&A fani poruszyli także kwestię tego, kto podczas rozstania został bardziej zraniony. - Czy został pan zraniony? - zapytał Marcina Hakiela jeden z fanów. - Jeśli, to pozwoliłem się zranić - odpowiedział Marcin Hakiel. Od czasu rozstania artystycznego...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik