Katarzyna Cichopek czeka na rozwód z mężem
Newsy

Katarzyna Cichopek zatrudniła prawniczkę, która pomagała Maciejowi Kurzajewskiemu przy rozwodzie! 

Gwiazda TVP szykuje się do rozwodu z Marcinem Hakielem. Katarzyna Cichopek będzie mogła liczyć na wsparcie prawniczki kolegi z pracy? Zaskakujące doniesienia mediów.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli ostateczną decyzję w sprawie swojego małżeństwa. Niestety, kilka tygodni po ogłoszeniu rozstania, media informują, że para szykuje się już do rozprawy rozwodowej. Gwiazda "M jak miłość" i tancerz mieli już ponoć ustalić szczegóły podziału majątku i opieki nad dziećmi, a jak donosi teraz "Super Express" Katarzynę Cichopek wspiera prawniczka, która reprezentowała już Macieja Kurzajewskiego!

Michał Wiśniewski szczerze o aferze podsłuchowej Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek: "Mega słabe!"

Katarzyna Cichopek korzysta z pomocy prawniczki Macieja Kurzajewskiego

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zaskoczyło wszystkich. Niestety, na początku marca para opublikowała w sieci krótkie oświadczenie, w którym poinformowała, że ich związek to już przeszłość. Gwiazda "M jak miłość" i tancerz rozstali się po 17 wspólnie spędzonych latach. I chociaż początkowo część fanów wierzyła, że para przechodzi chwilowy kryzys to dziś wiemy już, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli ostateczną decyzję i czekają na rozwód. 

Jak informuje "Super Express" Katarzyna Cichopek była ostatnio widziana przed kancelarią adwokacką.

Pani mecenas, którą wybrała Kasia, to specjalistka od rozwodów gwiazd – reprezentowała już w sądzie m.in. Macieja Kurzajewskiego (49 l.) w jego sprawie rozwodowej z Pauliną Smaszcz (49 l.)- informuje "Super Express". 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek przekonuje: "Życie powinno być kolorowe"! U Marcina Hakiela odmienny nastrój

Katarzyna Cichopek pojechała wymienić opony w samochodzie

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ponoć ustalili już wszystkie szczegóły rozstania i chcą, żeby ich rozwód zakończył się już na pierwszej rozprawie rozwodowej. Jak informował wcześniej "Super Express" była para chce zakończyć swoje małżeństwo bez orzekania o winie, co pomoże im uniknąć prania brudów w sądzie. 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek z dziećmi na spacerze. Prowadzącej "Pytanie na śniadanie" towarzyszył tata. ZDJĘCIA

Marcin Hakiel gorzko o małżeństwie z Kasią Cichopek
VIPHOTO/East News

Teraz okazuje się, że w sądzie Katarzyna Cichopek będzie mogła liczyć na pomoc prawniczki, która wspierała Macieja Kurzajewskiego podczas rozwodu z Pauliną Smaszcz. Warto przypomnieć, że według medialnych doniesień w trudnych chwilach Maciej Kurzajewski wspiera swoją koleżankę z pracy, Katarzynę Cichopek.

Zobacz także: Kasia Cichopek pochwaliła się nowym zdjęciem, a fani dopytują o... Macieja Kurzajewskiego! 

Wiktory 2021: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
AKPA Piętka Mieszko
 

 

Wniosek o rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela trafił do sądu
Newsy
Pozew o rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela trafił do sądu! Kto go złożył?
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po 17 latach podjęli decyzję o rozstaniu. Media informują, kto złożył wniosek o rozwód!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel czekają na datę sprawy rozwodowej. Według najnowszych doniesień medialnych para zaledwie kilka tygodni po ogłoszeniu rozstania postanowiła formalnie zakończyć swoje małżeństwo. Jak donosi "Super Express" do warszawskiego sądu okręgowego w Warszawie trafił już pozew o rozwód. Kto go złożył? Czy to Katarzyna Cichopek zdecydowała się na taki krok?  Wniosek o rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez 17 lat tworzyli zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Jeszcze na początku roku para wypoczywała razem na wspólnych wakacjach, a kilka tygodni temu w sieci pojawiła się informacja o ich rozstaniu. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opublikowali oświadczenie w którym ogłosili, że ich związek to już przeszłość. Tancerz zdradził ostatnio, że wciąż mieszka w apartamencie, w którym do tej pory mieszkał z żoną i dziecmi, a według doniesień medialnych  Katarzyna Cichopek przeprowadziła się do mieszkania na warszawskim Mokotowie. Para ponoć ustaliła już wszystkie szczegóły rozstania i opieki nad dziećmi.  Teraz "Super Express" informuje, że do sądu trafił już wniosek rozwodowy. Według doniesień dziennika złożył go Marcin Hakiel!  „Super Express” potwierdził, że pozew rozwodowy trafił już do warszawskiego sądu okręgowego. Złożył go Marcin Hakiel. Para czeka teraz na ustalenie daty rozprawy- czytamy na se.pl. Zobacz także:   Tak Marcin Hakiel zajmuje się dziećmi. W końcu widać uśmiech! Zdjęcia paparazzi Media już wcześniej informowały, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdecydowali się na rozstanie bez orzakania o winie i opiekę naprzemienną nad swoimi dziećmi: synem Adamem i córką Heleną. Dzięki temu para ma ponoć nadzieję, że ich...

Marcin Hakiel reaguje na ostry komentarz o Katarzynie Cichopek
Mat. prasowe/TVN/ Adam STASKIEWICZ/East News
Newsy
Marcin Hakiel stanowczo zareagował na ostry wpis fanki o Katarzynie Cichopek! 
Internautka opublikowała mocny komentarz o Katarzynie Cichopek, a Marcin Hakiel jej odpowiedział. Sprawdźcie, co napisał w sieci!

Marcin Hakiel stanął w obronie Katarzyny Cichopek! Pod ostatnim zdjęciem tancerza jedna z internautek zaatakowała gwiazdę serialu "M jak miłość", ale Marcin Hakiel stanowczo zareagował i odpowiedział na jej zaczepkę. Nie uwierzycie, co napisała internautka i jak odpowiedział jej mąż Katarzyny Cichopek!  Marcin Hakiel reaguje na mocny komentarz o Katarzynie Cichopek Emocje wokół rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela nie opadają. Niestety, para na początku marca para zaskoczyła swoich fanów publikując w sieci informację, że po 14 latach małżeństwa podjęli decyzję o rozwodzie. Para czeka już na sprawę w sądzie, a fani Marcina Hakiela od samego początku mocno wspierają go w trudnych chwilach. Pod ostatnimi zdjęciami na Instagramie na których Marcin Hakiel pozuje z piękną blondynką znów pojawiło się mnóstwo komentarzy ze wsparciem, jednak jedna z fanek postanowiła również zaatakować Katarzynę Cichopek! Marcin Hakiel stanowczo zareagował i stanął w obronie żony. Tak trzymaj brawo tylko walcz o dzieci bo one z matka nie będą szcześliwe- napisała internautka.  - proszę tak nie mówić, dzieci potrzebują obojga rodziców, niezależnie czy żyją razem czy osobno, pozdrawiam- odpowiedział Marcin Hakiel.  Zobacz także:   Marcin Hakiel otoczony wianuszkiem kobiet. Fanki: "Jesteś super facetem" To nie pierwszy raz kiedy Marcin Hakiel staje w obronie Katarzyny Cichopek. Jak widać, tancerz nie zamierza pozwalać, żeby internauci obrażali matkę jego ukochanych dzieci. Warto również przypomnieć, że w pierwszym wywiadzie po rozstaniu Katarzyna Cichopek przyznała, że jest wdzięczna Marcinowi Hakielowi, że tak bardzo dba o ich dzieci.  Zobacz także:   Katarzyna Cichopek w wywiadzie po rozstaniu: "Jestem wdzięczna Marcinowi". Wspomina o Kurzajewskim...

Wiktory 2021: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
AKPA Piętka Mieszko
Newsy
Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego łączy coś więcej?! Jest komentarz dziennikarza
Katarzyna Cichopek pojawiła się na gali Wiktorów, a fotoreporterzy uwiecznili na zdjęciach, jak świetnie czuła się w towarzystwie Macieja Kurzajewskiego. Co ich łączy?

W miniony czwartek 31 marca w gmachu Ufficio Primo w Warszawie obyła się gala Wiktory 2021, na której pojawiła się między innymi Katarzyna Cichopek. Pięknej aktorce dopisywał dobry humor - gwiazda chętnie pozowała dla fotoreporterów na ściance i obdarowywała ich uśmiechami. Kiedy zaś Katarzyna Cichopek znalazła się już na sali, w której odbywało się wydarzenie, gwiazda "M jak miłość" mogła liczyć na towarzystwo... Macieja Kurzajewskiego. Obydwoje świetnie się razem bawili! Co tak naprawdę ich łączy? Zobacz także:  Uśmiechnięta Katarzyna Cichopek wychodzi ze studia "Pytania na śniadanie". ZDJĘCIA PAPARAZZI Co łączy Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego? Odkąd dowiedzieliśmy się o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, fani oraz media jeszcze uważniej śledzą życie byłych już partnerów. Aktorka i tancerz nie zdradzili powodów zakończenia swojego związku, więc nic dziwnego, że plotek wokół tego tematu nie brakuje. Niedawno pojawiły się nawet doniesienia, że w tych trudnych chwilach  Katarzyna Cichopek może liczyć na ogromne wsparcie od kolegi z pracy, Macieja Kurzajewskiego . Co ciekawe, według informatora "Na żywo" tę dwójkę ma ponoć "łączyć coś więcej niż praca". Kiedy więc Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali przyłapani podczas gali Wiktory 2021, znów pojawiły się pytania o ich relację. Gdy w rozmowie z "Super Expressem" padło pytanie o to, co tak naprawdę ich łączy, Maciej Kurzajewski odpowiedział: - Nie komentuję tego - odparł dziennikarz, po czym dodał - Poza tym, że pracujemy w jednym programie. Prowadzimy „Pytanie na śniadanie”. Zobacz także:  Marcin Hakiel tęskni za Kasią Cichopek? Słowa tej piosenki nie pozostawiają wątpliwości To jednak...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik