Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są już na ostatnim etapie finalizacji rozwodu - donosi "Super Express". Para miała u prawnika ustalić wszystkie sprawy i doszli do porozumienia nie tylko przy podziale majątku, ale również w kwestii opieki nad dziećmi. Dziennik ujawnia szczegóły rozstania...

Reklama

Zaskakujące szczegóły rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela było jednym z najgłośniejszych wydarzeń w show-biznesie i przyćmiło nawet trudną sytuację w małżeństwie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. W marcu gwiazda "M jak miłość" i jej mąż opublikowali oświadczenia o rozstaniu po 17 wspólnie spędzonych latach, a teraz "Super Express" informuje, że rozwód jest kwestią jednej rozprawy, bo para ustaliła już wszystkie szczegóły u prawnika.

Została tylko jedna wizyta w sądzie i po małżeństwie - mówi se.pl znajomy pary

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podzielili swój majątek złożony z dwóch mieszkań: większe warte 2 miliony złotych zachował tancerz, a aktorka przeprowadziła się do mniejszego na warszawskim Mokotowie. Już od jakiegoś czasu na podstawie relacji na Instagramie można było podejrzewać, że para nie mieszka razem.

Ze względu na dobro dzieci nie zamierzają walczyć w sądzie. Marcin nie chce orzekania o winie. Zgodził się na wszystkie warunki Kasi. Najważniejszy jest dla niego spokój dzieci - cytuje swojego rozmówcę "Super Express".

Zobacz także: Katarzyna Cichopek z dziećmi na spacerze. Prowadzącej "Pytanie na śniadanie" towarzyszył tata. ZDJĘCIA

To nie wszystko! Jedną z najważniejszych spraw było ustalenie opieki nad dziećmi: 9-letnią Heleną i 13-letnim Adamem. Okazuje się, że para zdecydowała się na opiekę naprzemienną, co oznacza, że dzieci będą mieszkały po tygodniu u każdego z rodziców.

Zobacz także
Reklama

Rozstanie pary było szokiem nawet dla znajomych Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Nie tylko w mediach społecznościowych uchodzili za idealną parę, ale również w najbliższym otoczeniu. Jak informuje dziennik w ich relacji jednak psuło się już od dawna.

EOS
Reklama
Reklama
Reklama