Marcin Hakiel mocno przeżywa rozstanie z Katarzyną Cichopek, a po głośnym wywiadzie, z którego fani wywnioskowali, że powodem rozstania mogła być zdrada, aktorka nie może liczyć na spokój. O ile Katarzyna Cichopek nie porusza tematu rozstania, po pamiętnym oświadczeniu, w którym wspólnie poinformowali, że rozstają się po 17. latach, tak Marcin Hakiel nie potrafi zupełnie zapomnieć o żonie. Właśnie udzielił kolejnego wywiadu.

Reklama

Marcin Hakiel wspomina Katarzynę Cichopek w kolejnym wywiadzie

Marcin Hakiel wystąpił w "Mieście Kobiet", gdzie opowiedział, jak radzi sobie po rozstaniu. Po tym, jak fani wywnioskowali, że mogło chodzić o zdradę, zaczęli zostawiać niewybredne komentarze na Instagramie Katarzyny Cichopek. Wściekła Katarzyna Cichopek miała zadzwonić do byłego męża z pretensjami. Zachowanie Marcina Hakiela potępiła także Aleksandra Domańska, sugerując że telewizja to nie miejsce na pranie rodzinnych brudów. Przy okazji rozstania w mediach pojawiły się również plotki o domniemanym romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. W dodatku ktoś posunął się do założenia podsłuchu i przesłania do mediów nagrania z udziałem prowadzących "Pytania na śniadanie". Nagranie rozmowy Cichopek i Kurzajewskiego dotarło do Marcina Hakiela. Tancerz treść odtworzonego nagrania skomentował słowami, że "to było dla niego straszne".

Marcin Hakiel mimo podjęcia decyzji o rozstaniu nie potrafi ot tak zapomnieć o Katarzynie Cichopek. Dziś jako tancerz, świętował Międzynarodowy Dzień Tańca, a przy okazji wywiadu z Radia Zet nawiązał do swojej historii, w której dzięki tańcowi poznał wielką miłość.

Mat. prasowe TVN

Zobacz także: Sylwia Bomba reaguje na wywiad Marcina Hakiela. Zwróciła się do tancerza!

W rozmowie z Radiem Zet przy okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, Marcin Hakiel został zapytany o to, jak najlepiej poprosić kobietę do tańca. Postanowił nawiązać do własnej historii. W końcu jego miłość do Katarzyny Cichopek i trwający 17 lat związek zaczęły się od wspólnego tańca:

Zobacz także

Zawsze warto spróbować, nawet, jak nie jesteśmy mistrzami tańca, to a nuż widelec okaże się, że ta partnerka, którą poprosimy, będzie (...) tą jedyną. Może dzięki temu, że poprosimy ją do tańca, później jakoś w życiu nam się poukłada.

East News

Zobacz także: Marcin Hakiel pokazał nagranie sprzed blisko 20 lat! Musicie TO zobaczyć!

Reklama

To nie pierwszy raz, kiedy Marcin Hakiel wspomina o Katarzynie Cichopek. Oprócz wstrząsającego wywiadu Marcina Hakiela, w którym opowiedział o życiu po rozstaniu, często odpowiada na pytania na Instagramie. Marcin Hakiel wspominał nawet ślub z Katarzyną Cichopek. Tancerz nie zamierza wymazywać w pamięci pięknych wspomnień. Reaguje również na hejt w stosunku do swojej byłej żony. Marcin Hakiel broni żony. Nie chce by z jego powodu była obrażana w sieci.

Instagram/marcinhakiel/
Reklama
Reklama
Reklama