Sylwia Bomba wspiera Marcina Hakiela
mat. prasowe/Mateusz Grochocki/DDTVN/East News
Newsy

Sylwia Bomba reaguje na wywiad Marcina Hakiela. Zwróciła się do tancerza!

Gwiazda "Gogglebox" opublikowała szczery komentarz na profilu Marcina Hakiela. Sprawdźcie, co napisała Sylwia Bomba! Po której stronie stanęła?

Sylwia Bomba skomentowała rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała szczery komentarz pod ostatnim wpisem tancerza i dała jasno do zrozumienia, że staje po jego stronie. Sylwia Bomba, która sama przeżyła rozstanie z partnerem, nie ukrywa, że doskonale wie, co teraz przeżywa Marcin Hakiel. Celebrytka zwróciła się do męża Katarzyny Cichopek!

Sylwia Bomba o córce: "Dostała rentę po tacie, to jest jedyna rzecz, jaką dostała"

Sylwia Bomba wspiera Marcina Hakiela

W minioną niedzielę Marcin Hakiel w "Mieście Kobiet" po raz pierwszy publicznie opowiedział o rozstaniu z żoną. Niestety, kilka tygodni temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że kończą swój związek. Para rozstała się po 17 wspólnie spędzonych latach i teraz, czeka na sprawę rozwodową. Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu nie ukrywał, że to nie on podjął decyzję o zakończeniu swojego małżeństwa. Tancerz przyznał, że jego żona od jakiegoś czasu prosiła go o przestrzeń i wolność, a po czasie miało się okazać, że ta "wolność ma imię". Według medialnych doniesień Cichopek jest wściekła, że tancerz wprost zasugerował zdradę! 

Internauci ruszyli ze wsparciem dla Marcina Hakiela, który w wywiadzie głośno przyznał, że rozstanie było dla niego wielkim ciosem. Teraz jego wyznanie skomentowała również Sylwia Bomba!

Trzymaj się Marcin! Jestem z Tobą, doskonale wiem przez co przechodzisz. Pamietaj, że koniec czegoś jest początkiem czegoś nowego. Ściskam- napisała gwiazda "Gogglebox".

Zobacz także: Katarzyna Cichopek jest wściekła po wywiadzie Marcina Hakiela. Zadzwoniła do byłego partnera!

Sylwia Bomba komentuje rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela
Instagram @marcinhakiel

Sylwia Bomba sama przechodziła przez rozstanie, dlatego teraz postanowiła wesprzeć Marcina Hakiela. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" w lipcu 2021 roku poinformowała swoich fanów, że jej związek z ojcem małej Antoni to już przeszłość i od kilku miesięcy nie są razem. Sylwia Bomba zaznaczyła wówczas, że nie zamierza komentować swojego rozstania. 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki: "Zdrada to coś najgorszego". Marcin Hakiel broni żony

Sylwia Bomba o reakcjach celebrytów na wojnę w  Ukrainie:
Pawel Wodzynski/East News

Przypominamy, że jakiś czas temu Sylwia Bomba skomentowała również rozstanie Joanny Opozdy i Antoniego Krolikowskiego. Celebrytka nie ukrywała wówczas, że jest oburzona zachowaniem aktora i naprawdę bardzo ostro go oceniła.

Teraz z kolei Sylwia Bomba zareagowała na rozstanie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek i wyraźnie stanęła po stronie tancerza.

 Zobacz także: Katarzyna Cichopek zareagowała na wywiad Marcina Hakiela! Pod jej zdjęciami zawrzało

Ekspertka ŚLOPW Chorzewska koemntuje zachowanie Hakiela
TRICOLORS/East News

Sylwia Bomba wspiera Marcina Hakiela po rozstaniu
Instagram @marcinhakiel/@sylwiabomba
Newsy
Sylwia Bomba wspiera Marcina Hakiela: "Widzę, że Marcin przeżywa całe to rozstanie"
Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" w rozmowie z mediami skomentowała rozstanie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek. "Ekscytowałam się miłością jak z bajki Kasi i Marcina" przyznała Sylwia Bomba.

Sylwia Bomba nie ukrywa, że rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela mocno ją zaskoczyło. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" w rozmowie z mediami skomentowała decyzję pary i ich relację, którą śledziła od samego początku, czyli od wspólnego występu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela w "Tańcu z Gwiazdami" w 2005 roku. Sprawdźcie, co powiedziała Sylwia Bomba! Sylwia Bomba kibicuje Marcinowi Hakielowi Wokół Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela od kilku tygodni jest naprawdę bardzo głośno. Wszystko za sprawą rozstania pary, która po 17 wspólnie spędzonych latach i 14 latach małżeństwa postanowiła zakończyć swój związek. Wiadomość o rozstaniu gwiazdy "M jak miłość" i tancerza zszokowała m.in. Sylwię Bombę.   Sylwia Bomba już po głośnym wywiadzie Marcina Hakiela w "Mieście Kobiet" przyznała, że go wspiera. Teraz z kolei Sylwia Bomba w rozmowie z "Faktem" przyznała, że widzi, jak tancerz cierpi po rozstaniu z żoną.  (...) Widzę, że Marcin bardzo przeżywa całe to rozstanie. Doskonale wiem, co przeżywa i wiem jak mu ciężko. Także miałam poczucie, że mój świat się rozpada, ale za parę dni minie rok od mojego odejścia i z perspektywy czasu wiem, że nic lepszego nie mogłam zrobić. Wierze, że Marcin znajdzie swoje szczęście i będzie szczęśliwy- Sylwia Bomba powiedziała dla "Faktu". Zobacz także:   Fani atakują Aleksandrę Kwaśniewską za wywiad z Hakielem. "Ja nie mogę brać odpowiedzialności" Sylwia Bomba nie ukrywa, że od samego początku związku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela mocno im kibicowała i bya zchwycona ich romantyczną historią.  Pamiętam, że gdy byłam nastolatką, ekscytowałam się miłością jak z bajki Kasi i Marcina. Wytańczyli sobie tę...

Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek
Mat. prasowe/TVN
Newsy
Marcin Hakiel wspomina Katarzynę Cichopek w kolejnym wywiadzie! Będzie miała mu za złe? 
Marcin Hakiel w nowym wywiadzie spontanicznie nawiązał do swojej relacji z Katarzyną Cichopek! Tancerz nie potrafi zapomnieć.

Marcin Hakiel mocno przeżywa rozstanie z Katarzyną Cichopek, a po głośnym wywiadzie, z którego fani wywnioskowali, że powodem rozstania mogła być zdrada, aktorka nie może liczyć na spokój. O ile Katarzyna Cichopek nie porusza tematu rozstania, po pamiętnym oświadczeniu, w którym wspólnie poinformowali, że rozstają się po 17. latach, tak Marcin Hakiel nie potrafi zupełnie zapomnieć o żonie. Właśnie udzielił kolejnego wywiadu. Marcin Hakiel wspomina Katarzynę Cichopek w kolejnym wywiadzie   Marcin Hakiel wystąpił w "Mieście Kobiet", gdzie opowiedział, jak radzi sobie po rozstaniu. Po tym, jak fani wywnioskowali, że mogło chodzić o zdradę, zaczęli zostawiać niewybredne komentarze na Instagramie Katarzyny Cichopek.    Wściekła Katarzyna Cichopek miała zadzwonić do byłego męża  z pretensjami. Zachowanie Marcina Hakiela potępiła także Aleksandra Domańska , sugerując że telewizja to nie miejsce na pranie rodzinnych brudów. Przy okazji rozstania w mediach pojawiły się również plotki o domniemanym romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. W dodatku ktoś posunął się do założenia podsłuchu i przesłania do mediów nagrania z udziałem prowadzących "Pytania na śniadanie".  Nagranie rozmowy Cichopek i Kurzajewskiego dotarło do Marcina Hakiela.  Tancerz treść odtworzonego nagrania skomentował słowami, że "to było dla niego straszne".  Marcin Hakiel mimo podjęcia decyzji o rozstaniu nie potrafi ot tak zapomnieć o Katarzynie Cichopek. Dziś jako tancerz, świętował Międzynarodowy Dzień Tańca, a przy okazji wywiadu z Radia Zet nawiązał do swojej historii, w której dzięki tańcowi poznał wielką miłość.  Zobacz także:  Sylwia Bomba reaguje na wywiad Marcina Hakiela. Zwróciła się do tancerza! W rozmowie z...

Marcin Hakiel broni Katarzyny Cichopek
Instagram @katarzynacichopek
Newsy
Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki: "Zdrada to coś najgorszego". Marcin Hakiel broni żony
Marcin Hakiel stanął w obronie Katarzyny Cichopek po swoim głośnym wywiadzie. Opublikował mocny komentarz o "byłej partnerce".

Marcin Hakiel udzielił mocnego wywiadu w "Mieście Kobiet" na temat swojego rozstania z Katarzyną Cichopek. Podczas rozmowy zasugerował, że "jego była partnerka od jakiegoś czasu prosiła o wolność". Dodał także, że "gdy jej to dał, okazało się, że wolność ma imię". Widzowie zinterpretowali słowa tancerza, jako wyznanie o zdradzie i nie zostawili na aktorce suchej nitki. Marcin Hakiel nie pozostał bierny na komentarze oburzonych internautów i zabrał głos.  Marcin Hakiel staje w obronie Katarzyny Cichopek Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek byli parą przez 17 lat. Kiedy ogłosili rozstanie, oznajmili fanom, że powody decyzji zostawią dla siebie. O ile aktorka faktycznie starała się unikać tematu, jej mąż nie ukrywał, że przeżywa rozstanie. Nie zamierza przekreślać pięknych lat i wspomnień spędzonych z byłą żoną. Kilka tygodni po rozstaniu Marcin Hakiel zdecydował się jednak na udzielenie pierwszego wywiadu.   Marcin Hakiel wyznał: "Moja partnerka prosiła o wolność".  Jego dalsze słowa nakierowały fanów na to, że powodem rozstania mogła być zdrada ze strony Katarzyny Cichopek. Na jej profilu zaczęły się pojawiać się komentarze oburzonych fanów. Katarzyna Cichpek zareagowała na wywiad Marcina Hakiela , blokując komentarze na swoim koncie na Instagramie. Te jednak pojawiały się również na profilu tancerza, a ten nie pozostał na nie obojętny. Marcin Hakiel stanął w obronie byłej żony.  Zobacz także:  Uśmiechnięty Marcin Hakiel odbiera dzieci ze szkoły. Nowe zdjęcia paparazzi Internauci po wywiadzie Marcina Hakiela ruszyli ze wsparciem i jawnie pisali, co myślą o wyznaniu byłego męża Katarzyny Cichopek:  - Jesteś świetny, a zdrada to coś najgorszego. Trzymaj się, Marcin  - Bardzo ważny głos. Podziwiam za opanowanie...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik