Marcin Hakiel wspomina ślub z Katarzyną Cichopek po rozstaniu
Damian KLAMKA/East News, TRICOLORS/East News
Newsy

Marcin Hakiel publikuje romantyczne zdjęcia ze ślubu. Nie pogodził się z rozstaniem?

To będą pierwsze samotne święta Marcina Hakiela bez Katarzyny Cichopek i dzieci. Marcin Hakiel opublikował w sieci łamiące serce kadry.

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek cały swój czas poświęcił opiece nad dziećmi oraz pracowaniu nad formą fizyczną. Teraz, gdy wygląda na to, że czekają go pierwsze samotne święta, opublikował serię rozdzierających serce zdjęć... Wygląda na to, że Marcin Hakiel wciąż nie pogodził się z rozstaniem z ukochaną żoną... Pokazał kilka romantycznych ślubnych zdjęć, które w obecnej sytuacji pozostają już tylko wspomnieniem i opatrzył je poruszającym tekstem... 

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Marcin Hakiel cierpi po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Rozpamiętuje związek ślubnymi zdjęciami 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zakończyli swój związek po 17 latach. Nie podali przyczyn rozpadu swojego małżeństwa i postanowili nie komentować tego w mediach. Wygląda na to, że to będą pierwsze święta Wielkanocne tancerza bez dzieci. Katarzyna Cichopek zabrała dzieci za granicę. Aktorka z Helenką i Adamem odpoczywają na Malediwach. Prowadząca "Pytania na śniadanie" zdaje się cieszyć z codzienności a uśmiech nie schodzi jej z ust. Katarzyna Cichopek na rajskich wakacjach zachwyca figurą i publikuje rajskie zdjęcia. Tymczasem Marcin Hakiel został w Polsce i postanowił spędzić czas w górach. Samotność jednak skłoniła go do bolesnych wspomnień. Na jego Instagramie pojawiło się kilka romantycznych zdjęć ze ślubu z Katarzyną Cichopek. Tancerz opatrzył je napawającym smutkiem opisem: 

#jednozmoichulubionychzdjęć

Wygląda na to, że Marcinowi Hakielowi wciąż trudno pogodzić się z tym, że jego małżeństwo z Katarzyną Cichopek to już przeszłość. 

Marcin Hakiel po rozstaniu wspomina ślub z Katarzyną Cichopek
Instagram @marcinhakiel

Zobacz także: Marcin Hakiel chwali się kadrami z sypialni i łazienki. "Tak wygląda mój dzień"

Marcin Hakiel ma teraz sporo czasu do przemyśleń. Wygląda na to, że sytuacja rodzinna z jaką aktualnie musi się mierzyć jest dla niego ciężka do zaakceptowania ale stara się zrobić wszystko, by wrócić do równowagi: 

Przepracować, zaakceptować i iść dalej, droga wybiera nas nie my drogę... 

Marcin hakiel selfie
marcinhakiel/Instagram

Zobacz także: Katarzyna Cichopek poleciała z dziećmi na wakacje. Zdjęcia paparazzi

Marcin Hakiel opublikował poruszający wpis, w którym zasugerował, jak trudne jest dla niego rozstanie z Katarzyną Cichopek, z którą spędził aż 17 lat. Stara się jednak szukać pozytywów w obecnej sytuacji:

Trzeba być wdzięcznym za to, co się przeżyło, doświadczyło... Podziękować za każdy moment, uśmiechnąć się... 

Miejmy nadzieje, że ten uśmiech będzie gościł na jego twarzy coraz częściej. 

Marcin Hakiel wspomina ślub z Katarzyną Cichopek
Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel znowu jest przygnębiony
Instagram @marcinhakiel
Newsy
Marcin Hakiel opublikował kolejne smutne zdjęcie. Pojawił się również niepokojący podpis
Marcin Hakiel pochwalił się w swoich mediach społecznościowych kolejną fotografią. Tancerz wygląda na przygnębionego, a fani znowu zaczynają się o niego martwić. Dlaczego?

Marcin Hakiel stał się dużo bardziej aktywny w swoich mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu tancerza wciąż pojawiają się nowe relacje oraz fotki, na których pokazuje, jak radzi sobie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. W piątek na InstaStories opublikował kolejne zdjęcie, które wywołało zaniepokojenie wśród fanów. Co dzieje się z Marcinem Hakielem?  Z twarzy Marcina Hakiela znowu znikł uśmiech Katarzyna Cichopek i  Marcin Hakiel  jakiś czas temu zaskoczyli wszystkich swoimi oświadczeniami, które opublikowali w mediach społecznościowych. Gwiazdorska para zdecydowała się rozstać po 17 latach wspólnego życia. Małżonkowie starają uporać się ze swoimi problemami i ułożyć życie na nowo. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" rzuciła się w wir pracy, w wolnych chwilach ćwiczy i pracuje nad swoją sylwetką, a w pierwsze wiosenne dni Katarzyna Cichopek wybrała się na spacer do Łazienek Królewskich .  Marcin Hakiel natomiast postawił na zmiany wyglądu , najpierw radykalnie rozjaśnił włosy, a także zmienił styl ubierania na bardziej młodzieżowy. Później zdecydował się również popracować nad swoją formą zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Tancerz coraz częściej jest gościem siłowni, na której wylewa siódme poty. Niedawno Marcin Hakiel przyznał również, że zdecydował się na terapię , aby poukładać sobie wszystkie sprawy. Wygląda na to, że tancerz znowu przeżywa kryzys...  Zobacz także:  Marcin Hakiel nadal nosi obrączkę po rozstaniu z Katarzyną Cichopek! Zaskakujące wyznanie Marcin Hakiel opublikował zdjęcie, pod którym pojawił się wymowny cytat: I can feel it coming (Czuję, że się zbliża - przyp. red)  Ta sama fotografia pojawił się w późniejszym poście tancerza. Fani...

Marcin Hakiel odbiera dzieci ze szkoły - zdjęcia paparazzi
Newsy
Uśmiechnięty Marcin Hakiel odbiera dzieci ze szkoły. Nowe zdjęcia paparazzi
Katarzyna Cichopek przywozi dzieci do szkoły, a Marcin Hakiel je odbiera. Czy byli partnerzy opracowali sposób, by nie mieć ze sobą kontaktu?

Marcin Hakiel od momentu rozstania z Katarzyną Cichopek bardzo się uzewnętrznił. W swoich mediach społecznościowych opisuje uczucia i trudne emocje po zakończeniu związku z tak długoletnim stażem. Nic więc dziwnego, że Marcina Hakiela na celowniku mają także paparazzi, którzy śledzą jego kroki w stolicy. Tym razem pojawiły się zdjęcia roześmianego Hakiela, który odbiera dzieci ze szkoły. Rankiem do placówki zaprowadziła je Katarzyna Cichopek. Marcin Hakiel wychodzi z dziećmi ze szkoły. Zdjęcia paparazzi Marcin Hakiel coraz chętniej opowiada publicznie o tym, co stało się ostatnio w jego życiu. Zgodnie z oświadczeniem, które razem z Katarzyną Cichopek wydali, tancerz nie ujawnia szczegółów rozstania, za to dość chętnie opowiada o swoich przeżyciach i emocjach. To właśnie Marcin Hakiel zdecydował się na pierwszy wywiad po rozstaniu i to właśnie on odpowiada na coraz bardziej prywatne pytania internautów... Niedawno Helenka i Adam byli z Katarzyną Cichopek na malowniczych Malediwach , gdzie spędzili święta wielkanocne. Po powrocie dzieci zamieszkały w nowym mieszkaniu aktorki, która rano zawiozła je do szkoły. Po południu dzieci odebrał już Marcin Hakiel. Wygląda na to, że pociechy tancerza miały mu dużo do opowiedzenia a uśmiechy nie schodziły z twarzy całej trójki! Zobacz także:  Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek: "Ja się tego nie wstydzę" Helenka i Adam wyszli ze szkoły z małymi walizkami i torbami, co może świadczyć, że teraz pobędą u swojego taty. Wygląda więc na to, że zgodnie ze swoją obietnicą byli partnerzy robią wszystko, by dzieci nie odczuły ich rozstania. Po powrocie ze szkoły rodzina wstąpiła jeszcze na zakupy do supermarketu. Całej trójce wciąż towarzyszyły uśmiechy! Wygląda na to,...

Marcin Hakiel z partnerką, Dominiką
Instagram @marcinhakiel
Newsy
Marcin Hakiel organizuje wyjątkowe święta. Boże Narodzenie spędzi z partnerką i dziećmi? 
Były mąż Katarzyny Cichopek nadchodzące święta spędzi nie tylko ze swoimi dziećmi. W jego domu pojawi się również jego ukochana z córką?

To z pewnością będą wyjątkowe święta dla Marcina Hakiela. Tancerz po raz pierwszy od kilkunastu lat nie spędzi tego magicznego czasu z Katarzyną Cichopek, z którą rozstał się kilka miesięcy temu. Tym razem spędzi nadchodzące Boże Narodzenie razem z nową partnerką. Marcin Hakiel i tajemnicza Dominika tworzą szczęśliwy związek od kilku miesięcy, a teraz przed nimi pierwsze wspólne święta. Jak spędzą je zakochani? Teraz wszystko stało się jasne. Wyjątkowe święta w domu Marcina Hakiela Rok 2022 z pewnością nie był najłatwiejszy dla Marina Hakiela. Po kilkunastu latach zakończyło się małżeństwo tancerza z Katarzyną Cichopek. Rozwód pary odbył się pod koniec wakacji, a byli małżonkowie podzielili się opieką nad dziećmi. Jak już wiemy nadchodzące święta Bożego Narodzenia Helenka i Adam spędzą ze swoim tatą.  Teraz "Super Express" informuje, że Marcin Hakiel będzie świętował nie tylko ze swoimi dziećmi. Dziennik donosi, że tancerz zaprosił do siebie również swoją nową partnerkę i jej córeczkę.  W jego domu przy choince spotkają się dwie rodziny. Jak udało nam się dowiedzieć, ukochana tancerza i jej dzieci dotrą na święta do Warszawy. Wigilię Marcin i jego pociechy spędzą u rodziców tancerza, a już resztę świąt razem z ukochaną i wszystkimi dziećmi w zaciszu mieszkania Hakiela- informuje "Super Express". Zobacz także:  Katarzyna Cichopek świętuje urodziny córki. Pokazała mnóstwo zdjęć Marcin Hakiel udekorował już dom na święta i pochwalił się piękną choinką, którą wybierał razem ze swoją córką. Tancerz zrobił wszystko, żeby jego bliscy świetnie czuli się w jego apartamencie. W czasie, kiedy Marcin Hakiel będzie świętował z dziećmi i swoją nową partnerką, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują spędzić święta tylko we dwoje. ...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik