Marcin Hakiel nie boi się odpowiadać na naprawdę trudne pytania, także te osobiste, dotyczące m.in. rozstania z Kasią Cichopek. Tancerz na swoim Instagramie regularnie urządza sesję Q&A (pytania i odpowiedzi), tym razem zabrał głos w sprawie ewentualnego zejścia się z aktorką "M jak miłość" oraz udawania dobrego małżeństwa!

Reklama

Marcin Hakiel wróci do Kasi Cichopek? Stanowcza odpowiedź!

Oboje to rozstanie znoszą zupełnie inaczej, a przynajmniej takie wnioski można wysunąć patrząc na ich social media. Kasia Cichopek tuż po wspólnym oświadczeniu niemal od razu zaczęła wrzucać radosne zdjęcia i nagrania z pracy, co nie zawsze podoba się fanom. U Marcina Hakiela jest bardzo refleksyjnie, a czasami nawet smutno - tancerz tuż po rozstaniu zaczął dzielić się z obserwatorami przykrymi przemyśleniami, zaskakiwał także szczerością, odpowiadając na wszelkie pytania dotyczące jego małżeństwa. Niedawno Hakiel zdradził, czy tęskni za Kasią i czy Cichopek przeżywa ich rozstanie tak jak on. Teraz zabrał głos w sprawie ewentualnego powrotu do gwiazdy. Padła krótka, stanowcza odpowiedź:

Nie.

Instagram/@marcinhakiel

Hakiel przy okazji zaznaczył, że nie chciałby cofnąć czasu, odpowiedział również na przytyki dotyczącego udawania szczęśliwego małżeństwa na Instagramie!

Ja nic nie udawałem - odpowiedział Marcin.

Zobacz także: Marcin Hakiel spędza Wielkanoc na wspominaniu Katarzyny Cichopek: "Zaręczyny, wesele..."

Instagram

Marcin Hakiel po raz kolejny podkreślił również, że tuż po rozstaniu z Kasią udał się do specjalisty:

Zobacz także

Polecam przepracować sytuacje ze specjalistą, zaakceptować ból i iść dalej, ja tak robię

Reklama

Zobacz także: Małgorzata Tomaszewska komentuje rozwód Katarzyny Cichopek: "Ona nie miała wyjścia"

Instagram/@marcinhakiel
Reklama
Reklama
Reklama