Małgorzata Tomaszewska komentuje rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela
East News/VIPHOTO/Instagram @malgorzata__tomaszewska
Newsy

Małgorzata Tomaszewska komentuje rozwód Katarzyny Cichopek: "Ona nie miała wyjścia"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli decyzję o rozwodzie. Sami nie komentują sprawy, jednak ich znajomi z pracy, np. Małgorzata Tomaszewska, wypowiadają się na ten temat. Jej słowa zaskakują!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kilka tygodni temu opublikowali w swoich mediach społecznościowych jednakowe oświadczenia, w których poinformowali o rozstaniu. Para nie zdecydowała się zdradzić szczegółów swojej decyzji, jednak ich znajomi chętnie wypowiadają się na ten temat. Tym razem Małgorzata Tomaszewska skomentowała rozwód koleżanki z "Pytania na śniadanie". Sprawdźcie, co powiedziała! 

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Małgorzata Tomaszewska o rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez 17 lat uznawani byli za jedno z najzgodniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Fani podziwiali ich i traktowali jako wzór do naśladowanie. Kilka tygodni temu pojawiło się oświadczenie, w którym Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali o rozstaniu. Ostatni czas nie był dla byłych partnerów łatwy, oboje musieli się zmierzyć z opiniami fanów oraz poukładać kwestie mieszkaniowe, oraz opieki nad dziećmi na nowo. Tancerz niedawno zdradził, że to on mieszka w apartamencie, w którym do tej pory mieszkali całą rodziną. A Katarzyna Cichopek ponoć wyprowadziła się na warszawski Mokotów

Para do tej pory nie zdecydowała się skomentować kolejnych medialnych doniesień ani wyjaśnić powodów rozstania. Znajomi pary są nieco wylewniejsi i w udzielanych wywiadach komentują rozwód, który wydaje się nieunikniony. Tym razem koleżanka Katarzyny Cichopek, Małgorzata Tomaszewska, postanowiła dodać kilka słów od siebie. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" wyznała, że nie rozmawiała na ten temat z Kasią Cichopek, jednak rozumie, że może to być dla niej trudny temat: 

Tak jak bardzo często ciąże stają się publiczne. Każdy uzurpuje sobie prawo do dotykania cię po brzuchu bez twojej zgody. Tak samo, jeśli chodzi o nasze rozstania i perturbacje. Jeżeli coś pojawi się w mediach, to każdy uzurpuje sobie prawo do tego, żeby zagadnąć o to. Nie zawsze jest to miłe – powiedziała w rozmowie z portalem plejada.pl 

Zobacz także: Pozew o rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela trafił do sądu! Kto go złożył?

Marcin Hakiel gorzko o małżeństwie z Kasią Cichopek
VIPHOTO/East News

Dziennikarka doskonale rozumie Katarzynę Cichopek i jej decyzję o wydaniu oświadczenia. Małgorzata Tomaszewska sama dwukrotnie była mężatką, jednak nie musiała nikogo informować o swojej decyzji, ponieważ jej związki nie były medialne. 

Ona nie miała innego wyjścia. Tutaj są dwie osoby medialne. Dwie osoby, które razem wychodziły, były na ściankach, pokazywały się publicznie. Trudno byłoby zachować to w tajemnicy. Tak naprawdę oświadczenie, było jedyną słuszną decyzją w takiej sytuacji. W innym wypadku i tak by to wyszło, wcześniej czy później. Nie przychodziliby razem, gdzieś byliby widywani, czy jedno, czy drugie osobno. Bardzo współczuję zawsze medialnym parom, że one za bardzo nie mają wyboru. - powiedziała. 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek nie mogła opanować emocji, wraz z Maciejem Kurzajewskim przekazała smutne wieści

Marcin Hakiel o trudnym okresie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek
VIPHOTO/East News

Małgorzata Tomaszewska zauważyła również, że sława ma swoje blaski i cienie. Dziennikarka wyznała, że z jednej strony zainteresowanie fanów oraz mediów jest potrzebne, z drugiej zaś bywają takie momenty w życiu, że rozpoznawalność może ciążyć. 

Uważam, że wszystkie niedogodności, które mamy, z tym że media nas obserwują, są zarówno blaskami, jak i cieniami. My żyjemy z tego, że ktoś się nami interesuje. Gdyby nikt nami się nie interesował, to nasza praca nie miałby sensu.

Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" wyznała również, że ją osobiście cieszy zainteresowanie mediów i nie rozumie gwiazd, które denerwują się na kolejne doniesienia z nimi w roli głównej. 

Nie do końca rozumiem narzekanie na to, że: „znowu o mnie napisali, że ktoś znowu zrobił mi zdjęcie”… Wiele karier to pokazuje, że wystarczy usunąć się na chwilę ze świata mediów i już nikt nie przyjdzie zrobić zdjęcia i już nikt nie będzie pisał o danej osobie. Wyjątkiem są choroby, bo tu rzeczywiście uważam, że choroba jest sprawą indywidualną i tutaj rzeczywiście media powinny dać spokój – stwierdziła w rozmowie z Plejada.pl.

Małgorzata Tomaszewska odpowiedziała na pytanie o rozwód Katarzyny Cichopek
Instagram @malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska krytykuje Marcina Hakiela
Instagram @marcinhakiel/TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy
Małgorzata Tomaszewska ostro o zachowaniu Marcina Hakiela po rozstaniu z Cichopek. Wbiła mu szpilę!
Prowadząca "Pytanie na śniadanie" stanęła w obronie Katarzyny Cichopek? Małgorzata Tomaszewska gorzko o Marcinie Hakielu! "Nie rozumiem tego zachowania" - grzmi.

Małgorzata Tomaszewska w rozmowie z mediami skomentowała zachowanie Marcina Hakiela! Gwiazda TVP zdradziła, jakie relacje łączą ją z tancerzem i wyznała, jak się poznali. Małgorzata Tomaszewska nie ukrywa, że jest... rozczarowana tym, co Marcin Hakiel robi po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Sprawdźcie, co powiedziała tancerzu!  Małgorzata Tomaszewska wbija szpilę Marcinowi Hakielowi Emocje wokół Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wciąż nie opadają. Chociaż para ogłosiła rozstanie na początku marca, to każda informacja dotycząca kulis rozstania pary wzbudza ogromne emocje wśród ich fanów. Internauci mocno wspierają zarówno Katarzynę Cichopek jak i Marcina Hakiela, ale w sieci nie brakuje również ostrych komentarzy. Po ogłoszeniu rozstania tancerz chętnie odpowiada na pytania o żonę, a w programie "Miasto Kobiet" Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek.  Niestety, zachowanie Marcina Hakiela, który nie boi się publicznie mówić o rozstaniu nie wszystkim się podoba. Wśród osób, które krytycznie go oceniają jest Małgorzata Tomaszewska! - Mężczyźni o pieniądzach nie rozmawiają. Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. Nie rozumiem tego zachowania, ponieważ od pieniędzy, od zemsty, od kłótni, od jakichkolwiek waśni pomiędzy rodzicami ważniejsze i najważniejsze powinny być dzieci. Tutaj, mam wrażenie, że tylko dzieci mogą ucierpieć- Małgorzata Tomaszewska powiedziała dla portalu jastrzabpost.pl. Zobacz także:   Marcin Hakiel świętuje 39. urodziny. Dostał wzruszający list od dzieci  Prowadząca "Pytanie na śniadanie" zdradziła przy okazji, jak poznała Marcina Hakiela i jakie łączą ich relacje. - My się poznaliśmy kiedyś przy okazji programów, do których Marcin przychodził, a które ja prowadziłam. Natomiast nie mamy takiej dobrej relacji-...

Wiktory 2021: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
AKPA Piętka Mieszko
Newsy
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są podsłuchiwani? Nagranie ich prywatnej rozmowy trafiło do mediów
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mogą zapomnieć o cichym rozwodzie! Na jaw wychodzą kolejne zaskakujące informacje. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są podsłuchiwani?

Wydawało się, że rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela odbędzie się bez sensacji! Para do końca uchodziła za idealne małżeństwo, ale po ostatnim wywiadzie Marcina Hakiela dla Aleksandry Kwaśniewskiej stało się jasne, że para już od dawna oddalała się od siebie. Teraz okazuje się, że osobisty wywiad byłego tancerza to nie jedynie kontrowersje związane z ich rozstaniem! Jak informuje "Super Express", do mediów dotarły fragmenty rozmów gwiazdy "Pytania na śniadanie" z Maciejem Kurzajewskim...  Katarzyna Cichopek jest podsłuchiwana? Aktorka podejmie kroki prawne? Według doniesień "Super Expressu" do mediów miał trafić mail z nagraniem prywatnej rozmowy Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim . Jak wiadomo para wspólnie prowadzi poranny program "Pytanie na śniadanie", ale już od jakiegoś czasu pojawiają się  spekulacje, że być może łączy ich coś więcej . Plotki na ten temat nie cichną po tym, jak Marcin Hakiel w wywiadzie dla "Miasta kobiet" poinformował, że jego była partnerka już od dawna chciała wolności, a  ta wolność ma imię - dodał poruszony tancerz, który nie ukrywa, że to dla niego trudny czas.  Jak udało się ustalić dziennikarzom "Super Expressu" mail z prywatną rozmową ma dotyczyć rozmowy telefonicznej, a aktorka miała na nagraniu żywo dyskutować. Do tej pory ani Katarzyna Cichopek ani Maciej Kurzajewski nie zabrali głosu w tej sprawie. Co więcej gwiazda "M jak miłość" po wywiadzie Marcina Hakiela dla TVN zablokowała możliwość dodawania komentarzy pod jej postami na Instagramie. Wszystko po fali krytyki, jaka na nią spadła .  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek jest wściekła po wywiadzie Marcina Hakiela. Zadzwoniła do byłego partnera! Dziennik donosi, że Katarzyna Cichopek miała przekazać...

Nagranie rozmowy Cichopek i Kurzajewskiego dotarło do Marcina Hakiela. "To dla mnie straszne"
AKPA PIĘTKA MIESZKO, Mat. prasowe
Newsy
Nagranie rozmowy Cichopek i Kurzajewskiego dotarło do Marcina Hakiela. "To dla mnie straszne"
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali nagrani podczas prywatnych rozmów. Ich rozmowa została przesłana do męża aktorki. Marcin Hakiel zdradził, o czym była!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kilka tygodni temu opublikowali identyczne oświadczenia, w których poinformowali o rozstaniu. Para zapewniała, że nie chce robić wokół swojego rozwodu medialnego szumu. Niestety nie udało im się załatwić tej sprawy po cichu, a w mediach wciąż pojawiają się kolejne szczegóły z prywatnego życia gwiazd. Niedawno "Super Express" poinformował o fragmentach rozmów Katarzyny Cichopek oraz Macieja Kurzajewskiego, które ujrzały światło dzienne. Teraz okazuje się, że Marcin Hakiel również otrzymał je drogą elektroniczną i miał szansę posłuchać rozmów żony z kolegą z pracy. Choreograf zdecydował się skomentować sprawę. Sprawdźcie!  Marcin Hakiel komentuje nagranie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego Rozwód Katarzyny Cichopek  i Marcina Hakiela jest już przesądzony, a małżonkowie wydawali się pogodzeni z sytuacją. Na jaw wychodzą jednak kolejne fakty, które zaskakują zarówno media, jak i fanów. Przez cały czas pojawiają się spekulacje dotyczące zażyłej relacji prowadzącej "Pytanie na Śniadanie" z kolegą z pracy. Niedawno do mediów trafiło nagranie prywatnej rozmowy Macieja Kurzajewskiego z Katarzyną Cichopek .  Dziennikarze Faktu postanowili skontaktować się z Marcinem Hakielem, aby zapytać, co sądzi o ujawnionych nagraniach. Okazało się, że choreograf również dostał maila, do którego załączono nielegalnie pozyskany dźwięk.  - W weekend z nieznanego mi maila też dostałem nagrania z byłą żoną - powiedział.  Marcin Hakiel zdradził również, o czym była rozmowa.  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek zostanie zwolniona z "Pytania na śniadanie"? Przerwała milczenie! Marcin Hakiel przyznał, że jest zszokowany całą...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik