Marcelina Ziętek to nowa partnerka Piotra Żyły. Nie wiadomo, kiedy dokładnie ani w jakich okolicznościach się poznali, ale plotki o jej związku z polskim skoczkiem obiegły już media w połowie 2020 roku. Zdradziły ich oczywiście social-media i czujność fanów. I choć nie wstawiali wspólnych zdjęć, z łatwością można było zauważyć, że przebywają jednocześnie w tym samym kurorcie wypoczynkowym, w tym samym czasie pływają łódką czy korzystają z jacuzzi. Dopiero początek 2021 roku przyniósł potwierdzenie informacji o tym, że są razem. Wiadomość o nowej partnerce Piotra Żyły rozwścieczyła jego byłą żonę Justynę. Mimo że kobieta starała się mówić o niej obojętnie, by wykazać, że nie jest zazdrosna, na każdym kroku wbijała Marcelinie szpilę. Aktorka znana z ról w serialach TVN doświadczyła więc niełatwego medialnego rozgłosu, ale to zdało się jej nie przejmować, w końcu od wielu lat miała kontakt z kamerami i opinią publiczną. Przypominamy, jak Marcelina Ziętek wyglądała jeszcze kilka lat temu, gdy także znajdowała się w błysku fleszy. Była prawdziwą Miss!

Reklama

Ty także możesz przejść spektakularną metamorfozę. Kod rabatowy Renee ułatwi Ci to atrakcyjną zniżką.

Jak kiedyś wyglądała Marcelina Ziętek, partnerka Piotra Żyły?

Marcelina Ziętek swoją karierę rozpoczęła od startu w konkursach miss. W 2014 roku startowała w konkursie organizowanym przez twórców Miss Polski - Miss Południa Nastolatek. Marcelina wyszła z konkursu z koroną na głowie, od najmłodszych zachwycała urodą i szczupłą figurą.

Potem mogliśmy zobaczyć ją w serialu "Szkoła", gdzie grała szaloną nastolatkę. Miała wtedy też zupełnie inną fryzurę, ciężkie długie brązowe włosy i równo ściętą grzywkę. Od tego czasu Marcelina dbała, by nie brakowało jej w mediach społecznościowych. Jej Instagram jest pełen zdjęć z planu "Szkoły" czy z innych projektów. Od 2014 roku Marcelina przechodziła prawdziwą przemianę. Każde z kolejnych zdjęć ukazywały ją coraz dojrzalszą.

Teraz Ziętek ma 22 lata i studiuje pedagogikę. Nie jest już tak aktywna w social-mediach jak kiedyś. Wciąż jednak lubi chwalić się swoją urodą i nienaganną sylwetką. Ostatnio nawet pokazała nagranie z tajemniczego projektu, gdzie pozuje do zdjęć w samej bieliźnie.

Zobacz także

Jak myślicie, Piotr Żyła zwróciłby uwagę na Marcelinę dużo wcześniej? Jesteśmy pewni, że tak!

Zobacz także: Justyna Żyła zmieniła kolor włosów! Po metamorfozie wygląda jak… Marcelina Ziętek?!

Marcelina Ziętek od 2014 roku, gdy została Miss Południa Nastolatek, dba o swój wizerunek w mediach społecznościowych. Możemy więc łatwo zaobserwować, że zawsze zachwycała urodą.

Instagram

Marcelina lubi chwalić się swoją nienaganną sylwetką.

Instagram

Tytuł Miss rozpoczął zupełnie nowy etap w jej życiu.

Instagram

Marcelina zawsze stawiała na brązowy kolor włosów i do dziś jest brunetką.

Instagram

Dziś partnerka Piotra Żyły ma 22 lat i skupia się na swoich studiach. Chociaż ostatnio na jej Instagramie pojawia się coraz więcej romantycznych zdjęć i nagrań wciąż brakuje wspólnych zdjęć ze skoczkiem.

Instagram/Marcelina Ziętek
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama