Party Stories
Marcelina Zawadzka
Instagram
Newsy

Marcelina Zawadzka się zaręczyła?! Komentarz jej partnera zdradził wszystko

Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcie z ukochanym. Para postanowiła się zaręczyć?

Marcelina Zawadzka ostatnio pochwaliła się bajkowym zdjęciem z wakacji, na którym pozuje w ramionach swojego nowego partnera. Jak się okazuje, gwieździe podczas wyjazdu towarzyszyli nie tylko przyjaciele! Jak się okazuje, pojawiły się nawet plotki, że para postanowiła pójść o krok dalej i się zaręczyć. Do tego w ostatnim czasie z twarzy Marceliny Zawadzkiej nie przestaje schodzić uśmiech. Czy coś jest na rzeczy? Całe zamieszanie postanowił skomentować jej partner, a wypowiedź mężczyzny dla niektórych może okazać się prawdziwym zaskoczeniem. 

Zobacz także: Marcelina Zawadzka przefarbowała włosy na różowo!? Co za przemiana!

TYLKO U NAS! Viola Kołakowska komentuje zaręczyny z Karolakiem: "Byłam bardzo zaskoczona"

Marcelina Zawadzka zaręczona? Kim jest partner gwiazdy?

Nowy partner Marceliny Zawadzkiej to Tomasz Włodarczyk, przystojny właściciel firmy, która zajmuje się dekorowaniem i architekturą wnętrz. Choć plotki o ich związku krążyły już od kilku miesięcy, gwiazda dopiero podczas wakacji w Meksyku postanowiła ujawnić łączące ich uczucie i opublikowała wspólne zdjęcie, na którym, jak widać, nie mogą oderwać od siebie oczu. Czy Marcelina Zawadzka ma do ogłoszenia jeszcze jedną ważną nowinę?

Marcelina Zawadzka z partnerem
Instagram

Do rzekomych zaręczyn miało dojść w bajkowym Tulum. Kiedy plotki zaczęły narastać, jeden z tygodników skontaktował się z Tomaszem. 

Muszę to zdementować: nie zaręczyliśmy się - miał zdradzić w "Twoim Imperium"

Jak widać na gratulacje jeszcze za wcześnie. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć zakochanym jeszcze więcej uśmiechu - o ile to możliwe.

Marcelina Zawadzka postanowiła wyjechać na odpoczynek do słonecznego Meksyku. Gwiazda dzieliła się z obserwatorami kadrami, których nie sposób nie zazdrościć. Jak widać, uśmiech nie znikał z jej twarzy.

Marcelina Zawadzka na plaży
Instagram

Moi przyjaciele zabrali mnie tam, gdzie pielęgnujemy każdego dnia każdą z tych rzeczy. Jestem szczęśliwa i kocham, jestem bezpieczna i zdrowa, i jestem wśród przyjaciół - pisała gwiazda podczas wyprawy.

Marcelina Zawadzka w bikini
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
marcelina zawadzka w bluzce w kwiaty
Instagram
Newsy
Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcia z wakacji, od który...ch ciężko oderwać oczy!  Z kim tam poleciała?
Marcelina Zawadzka postanowiła wykorzystać wolny czas i wybrała się na urlop do Meksyku. Gwieździe towarzyszą znani przyjaciele, a na jej Instagramie pojawiły się gorące zdjęcia w bikini!

Marcelina Zawadzka postanowiła zamienić listopadowe słoty na gorące słońce. Była miss, modelka i prezenterka telewizyjna wyjechała na urlop do Meksyku. Towarzyszy jej partner i przyjaciele. Gwiazda postanowiła nieco podkręcić temperaturę również fanom i opublikowała zdjęcia, którymi rozgrzała swoich część z nich do czerwoności. Ciężko oderwać od niej wzrok! Dzieli mnie dzisiaj z Wami około 10 tysięcy kilometrów i kilkanaście stopni Celsjusza dlatego też, postaram się wysyłać Wam trochę słońca, radości i szczęścia, bo dobro to jedyna rzecz która się mnoży gdy się je dzieli - napisała Marcelina Zawadzka. Zobacz też:   Marcelina Zawadzka nie wróci do "Pytania na Śniadanie"? Jest komentarz!  Marcelina Zawadzka w bikini na wakacjach w Meksyku Marcelina Zawadzka  spędza czas w Meksyku, skąd przesyła swoim obserwatorom pozytywną energię.  Przeczytałam gdzieś niedawno, że jest 5 najważniejszych rzeczy w życiu: Zdrowie, Miłość, Szczęście, Przyjaźń i Poczucie bezpieczeństwa. Szczególnie w trudniejszych momentach życia, są nam wszystkie bardzo potrzebne i powinniśmy wtedy bardzo dbać aby żadnej z nich nam nie zabrakło - napisała. - Jestem szczęśliwa i kocham, jestem bezpieczna i zdrowa, i jestem wśród przyjaciół - dodała gwiazda.  Marcelina Zawadzka urlopu oczywiście nie spędza samotnie. Gwieździe towarzyszy jej partner oraz Natalia Siwiec ze swoją rodziną. Wiele wskazuje na to, że to właśnie modelka wpadła na pomysł, by wszyscy razem udali się na zagraniczny odpoczynek. Jak wyznała Marcelina Zawadzka, to przyjaciele zabrali ją do tego magicznego miejsca.  Swój wpis Marcelina Zawadzka opatrzyła serią zdjęć, na których pozuje w bikini. Fotografiami zachwycili się nie tylko jej fani, ale również cała...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner