Marcelina Zawadzka w rozpuszczonych włosach

Marcelina Zawadzka o mężczyznach: "Najbardziej krępuje ich mój wzrost"

Marcelina Zawadzka w rozpuszczonych włosach

Jak wybiera partnerów Marcelina Zawadzka? Okazuje się, że gwiazda nie ma wygórowanych wymagań, ale  onieśmiela facetów, bo... często góruje nad nimi wzrostem! Modelka w szpilkach ma 190 cm wzrostu!

Marcelina Zawadzka o mężczyznach

W najnowszym wywiadzie dla "Grazii" szczerze opowiedziała o tym, czego wymaga od mężczyzn i jaki oni mają stosunek do niej. Nie da się ukryć, że modelka jest piękną kobietą i przyciąga wielu mężczyzn, ale wielu też się podoba. Jakich mężczyzn wybiera gwiazda?

Staram się wybierać takich, którzy mnie wspierają. Nie zawsze tak było. Może myśleli, że nie trzeba mnie chwalić i komplementować, bo obrosnę w piórka? A ja też nie mówiłam im o swoich kompleksach. Wstydziłam się ich.

Marcelina przyznała również, że mężczyzna musi pomagać jej w zwykłych sprawach:

Musi pomagać w zwykłych sprawach. Choćby w takich, żebym umiała powiedzieć proste "dziękuję", kiedy mi mówisz, że mam ładny sweter. A nie od razu opowiadać, jak dzisiaj, że jest taki zwyczajny.

Gwiazda opowiedziała również o tym, że onieśmiela mężczyzn:

Miewają kłopot z tym, żeby w ogóle do mnie podejść. Krępują się. Ale kiedy już się odważą, widzą, że jestem normalną dziewczyną i nie ma się czego obawiać. Nie lubię stwarzać dystansu. Nieważne, czy ktoś jest młodszy, starszy czy niższy o dwie głowy ode mnie. Przy czym wzrost krępuje chyba jednak panów najbardziej, bo w szpilkach mam ponad 190 cm.

Lubicie Marcelinę?

 

Zobacz: Marcelina Zawadzka swoje ulubione buty kupiła w sieciówce! Wiemy, ile kosztują!

 

Marcelina Zawadzka onieśmiela mężczyzn

Marcelina Zawadzka w granatowej sukience
ONS

Marcelina zna swoje zalety

Marcelina Zawadzka w kremowej sukience
ONS

Więcej na temat Marcelina Zawadzka
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59