Niedawno Marcelina i Michał Koterscy, ku zaskoczeniu wszystkich, postanowili się pobrać. Ceremonia odbyła się w wyjątkowych okolicznościach, a teraz świeżo upieczona żona zdradziła kulisy przygotowań do ślubu i pokazała nowe kadry, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego!

Reklama

Tak Michał i Marcelina Koterscy przygotowywali się do ślubu

Kilka tygodni temu Marcelina Leszczak i Michał Koterski pochwalili się nowiną o ślubie - para postanowiła pobrać się w wyjątkowych okolicznościach, a informację o zaślubinach zakochani trzymali w tajemnicy niemal do ostatniej chwili. Teraz jednak Marcelina Koterska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy dot. przygotowań do uroczystości. Jak się okazuje, nie wszystko poszło zgodnie z planem!

Na InstaStories Marceliny Koterskiej pojawiły się kadry i nagrania z najważniejszego dnia w życiu pary. Co ciekawe, podczas gdy panna młoda wraz ze świadkową jechała na ślub samochodem, Michał Koterski dotarł na miejsce ... melexem!

Ja z moją świadkową jechałam autem, misiek pół godziny wcześniej dojechał melexem. Zobaczcie ciąg dalszy tej podróży, bo będzie zabawnie z powrotem
- zdradziła Marcelina Koterska.
Marcelina Koterska o kulisach przygotowań do ślubu
Instagram @marcelamargerita

Zobacz także: Michał Koterski pokazał zdjęcia z podróży poślubnej i zdradził tajemnicę. „Już niedługo Marcelka…”

Co ciekawe, Marcelina Koterska opowiedziała na InstaStories nie tylko o samym ślubie, ale wspomniała też o szczegółach ... nocy poślubnej! Trzeba przyznać, że to naprawdę intymne wyznanie. Panna młoda postanowiła jednak w żartobliwy sposób opisać ten wieczór - emocji i zmęczenia z pewnością nie brakowało.

Zobacz także
Nasza... w sumie moja noc poślubna. Misio wziął aspirynę, ja poszłam zmyć makijaż i zastałam taki piękny widok. Czy ktoś z Was miał podobnie?
- zwróciła się do fanów Marcelina Koterska.
Marcelina Koterska o kulisach przygotowań do ślubu
Instagram @marcelamargerita

Wygląda na to, że podczas ślubu Marceliny i Michała Koterskich nie brakowało niespodzianek. Co ciekawe, para napotkała też na trudności pogodowe, a w pięknych zdjęciach również przeszkodziła ... woda! Trzeba przyznać, że ceremonię w takich warunkach z pewnością zakochani zapamiętają na długo.

Chcieliśmy super zdjęcie z punktem widokowym, gdzie przy ładnej pogodzie widać światła na Kubie. Tylko trochę nas podmyło
- zdradziła żona Michała Koterskiego.
Marcelina Koterska o kulisach przygotowań do ślubu
Instagram @marcelamargerita

Spodziewaliście się takich kulisów ślubu Marceliny i Michała Koterskich? Trzeba przyznać, że uroczystość należała do naprawdę nietypowych. Przypomnijmy, że para wybrała się w podróż poślubną, a niedawno Michał Koterski zapowiadał zdradzenie kulisów całej ceremonii! Jak widać, fani nie musieli długo czekać.

Dziękujemy za wszystkie gratulacje. Cieszymy się teraz naszą podróżą poślubną, a już niedługo Marcelka Wam wszystko opowie... jak to się stało
- zapowiadał Koterski.
Reklama

Zobacz także: Misiek Koterski pokazał zdjęcie ze szpitala. "Dzisiaj przyszedł na świat nasz największy skarb"

Marcela Leszczak pokazała prezent ślubny od Miśka Koterskiego
Instagram @misiekkoterski
Reklama
Reklama
Reklama