Ola Kwaśniewska w sukni ślubnej
ONS

Mamy zdjęcia ze ślubu Oli Kwaśniewskiej!

Ola Kwaśniewska w sukni ślubnej
ONS


Dziś w kościele na warszawskiej starówce odbył się ślub roku. Przed ołtarzen stanęła córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewska i wokalista Kuba Badach. Szczegóły uroczystości trzymane były w ścisłej tajemnicy do samego końca.

Potwierdziły się jednak wszelkie przypuszczenia co do kreacji. Zaprojektowała ją uznana polska kreatorka mody Sabrina Pilewicz.

 

Suknia wysadzana kryształkami Swarovskiego, okazała się bardzo skromna i trzeba przyznać, że Ola wyglądała w niej zjawiskowo! Do kreacji dobrała eleganckiego koka i delikatny makijaż. W ręce trzymała wiązankę z białych kalii. O recenzję całości poprosiliśmy specjalistkę z branży ślubnej, Martę Joannę Siedlecką, właścicielkę firmy "Stylowa Panna Młoda":

- Panna Młoda wystąpiła w oryginalnej, geometrycznej sukni z baskinką, zdobionej kryształkami. Przy dość ekstrawaganckim projekcie zadbała o to, by wszelkie dodatki były stonowane. Klasyczny wysoki kok z dopinanym od spodu welonem i lekki makijaż dymny z kreską francuską dopełniły całości tworząc wyważony efekt. Dobrym rozwiązaniem przy ciemniejszym makijażu oka było użycie błyszczyka w naturalnym kolorze, który całemu makijażowi dodał dziewczęcej lekkości.

Trudno się nie zgodzić. Równie elegancko co Ola Kwaśniewska prezentował się Pan Młody, czyli Kuba Badach. Postawił na dobrze skrojony czarny smoking autorstwa Tomasza Ossolińskiego.

Poniżej dwie galerie: pierwsza ze zdjęciami Pary Młodej i druga ze zdjęciami gości.
Zabaczcie jak wyglądał ślub roku!

Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30