Kożuchowska wyprawiła mamie urodziny
ONS

Nowy rok Małgorzata Kożuchowska powitała podczas egzotycznych wakacji, skąd pozdrawiała swoich fanów na Facebooku. W Polsce również czekały na nią doskonałe wiadomości. Aktorka rozpoczęła bowiem współpracę z największą polską marką odzieży i galanterii, co może wróżyć tylko kolejny sukces. Przypomnijmy: Pierwszy sukces Kożuchowskiej w nowym roku. Została twarzą znanej marki

Kożuchowska nie zapomina jednak o najbliższych. Aktorka znana jest z wyznawania tradycyjnych wartości, nie dziwi zatem, że szczególną miłością otacza swoich rodziców. Niedawno 70-te urodziny świętowała mama gwiazdy, a Kożuchowska z tej okazji urodzinową imprezę-niespodziankę. W przygotowaniach pomagał jej ojciec i dwie siostry - Hania i Maja. Aktorce zależało, aby wszystko wypadło perfekcyjnie, bo taka właśnie jest jej mama.
 

Jest ostoją spokoju, pokory, opanowania, dobroci, a do tego jest niezwykle utalentowana. Po mamie mam pokorę wobec życia. Zorganizowałam mamie 70. urodziny. Zrobiłam przyjęcie niespodziankę i wyszło cudownie. Przyjechały jej przyjaciółki ze szkolnych lat. Było to wspaniałe przeżycie i bardzo pouczające. Ludzie są tak spragnieni kontaktu ze sobą, a nie ma czasu na bycie razem, na biesiadowanie - zdradziła Małgorzata w rozmowie z tygodnikiem "Świat & Ludzie".


Kożuchowska nie poprzestała jednak na jednym przyjęciu. Następnego dnia zorganizowała duży obiad dla rodziny i gości, choć jaka sama twierdzi, w kuchni nie jest wyjątkowym ekspertem, ale pomogły jej ukochane siostry.
 

Następnego dnia przygotowałam obiad na 19 osób. Na szczęście nie sama, mogłam liczyć na pomoc sióstr. Dla mnie ta impreza była sporym wyzwaniem logistycznym, zastanawiałam się jak zaplanować przygotowanie dań, żeby w tym samym czasie wszystko było ugotowane i ciepłe. Po prostu nie mam takiego doświadczenia. Kiedyś w domu to mama rozdzielała zadania pomiędzy mnie i siostry i nadzorowała całość. Potrafię gotować, ale kuchnia nie jest moją pasją - dodaje.


Małgorzata Kożuchowska rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, ale takie historie mogą wywołać tylko uśmiech na twarzy.

Zobacz: Kożuchowska pochwaliła się luksusowym sylwestrem w Azji

Małgorzata Kożuchowska szaleje na parkiecie z Tyszką i Wolińskim: