Magda i Oleh w programie Big Brother
screem YouTube.com

Mama Magdy nie akceptuje Oleha?! Zaskakująca odpowiedź podczas finału "Big Brothera"

Magda i Oleh w programie Big Brother
screem YouTube.com

Finał szóstej edycji "Big Brothera" już za nami. W niedzielę poznaliśmy zwycięzcę odmienionej edycji show, którym została Magdalena Wójcik! Uczestniczka wygrała nie tylko 100 tysięcy złotych i samochód, ale również... miłość! Madzia poznała w programie swojego ukochanego, Oleha. Czy ta miłość przetrwa? Mama Magdy nie jest chyba tego taka pewna... 

Mama Magdy Wójcik o Olehu 

O 100 tysięcy złotych walczyli Igor Jakubowski, Magda Wójcik, Radek Palacz oraz Bartek Boruc. Widzowie na zwycięzcę show typowali jedyną kobietę w zestawieniu i się nie pomylili! Madzia wygrała 6. edycję "Big Brothera" i opuściła program nie tylko z pieniędzmi, ale i z miłością. Uczestniczka otworzyła swoje serce przed Olehem. Para na antenie wyznała sobie nawet miłość.

Zobacz także: Kto odpadł jako pierwszy? Kogo wyrzucił Wielki Brat? Kto z kim flirtował? Wielki QUIZ z "Big Brothera"!

Czy związek Madzi i Oleha przetrwa? W rozmowie z Party.pl uczestnik wyznał, że będzie trudno, jednak postara się, aby miłość nie zakończyła się wraz z ostatnim odcinkiem show. Prowadzący program Filip Chajzer również podczas finału próbował o tę kwestię dopytać mamę Madzi. 

Jak się "Big Brotherowy" zięć podoba? - zapytał Chajzer.

Odpowiedź mamy bardzo zbiła go z tropu!

Który? - zapytała. 

Czy to oznacza, że Magda ma jeszcze jakiegoś ukrytego partnera w domu? A może mama wolałaby, aby córka była z Łukaszem lub z innym z uczestników? Jedno jest pewne - Madzia jest bardzo zżyta ze swoimi rodzicami i ci z pewnością muszą zaakceptować ukochanego córki. 

- Madzia jest osobą pozytywną, kolorową, otwartą na innych, tolerancyjną i to się ludziom podoba i to jest pewnie przyczyną jej sukcesu - wyznał tata Magdy.

- Zawsze lubiła wyjazdy kolonijne i ja myślę, że dla niej to jest wakacyjny wyjazd dla dorosłych. Świetnie się tam czuje - dodała mama.

Myślcie, że związek Magdy i Oleha przetrwa?

Magda Wójcik wygrała Big Brothera
ONS.pl

Oleh wręczył ukochanej kwiaty podczas finału "Big Brothera"

Oleh wręczył kwiaty Madzi Wójcik podczas finału
East News

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Julia Wieniawa szczerze o swoich obawach związanych z "Tańcem z gwiazdami"? "To jest najgorsze..."

zobacz 01:01