Magda i Oleh w programie Big Brother
screem YouTube.com
Newsy

Mama Magdy nie akceptuje Oleha?! Zaskakująca odpowiedź podczas finału "Big Brothera"

Mama Magdy nie akceptuje Oleha?! Zaskakująca odpowiedź podczas finału "Big Brothera"

Finał szóstej edycji "Big Brothera" już za nami. W niedzielę poznaliśmy zwycięzcę odmienionej edycji show, którym została Magdalena Wójcik! Uczestniczka wygrała nie tylko 100 tysięcy złotych i samochód, ale również... miłość! Madzia poznała w programie swojego ukochanego, Oleha. Czy ta miłość przetrwa? Mama Magdy nie jest chyba tego taka pewna... 

"The Voice of Poland 12": Piotr Lato z "Big Brothera" zaśpiewa z partnerką! Przejdą do kolejnego etapu?

Mama Magdy Wójcik o Olehu 

O 100 tysięcy złotych walczyli Igor Jakubowski, Magda Wójcik, Radek Palacz oraz Bartek Boruc. Widzowie na zwycięzcę show typowali jedyną kobietę w zestawieniu i się nie pomylili! Madzia wygrała 6. edycję "Big Brothera" i opuściła program nie tylko z pieniędzmi, ale i z miłością. Uczestniczka otworzyła swoje serce przed Olehem. Para na antenie wyznała sobie nawet miłość.

Zobacz także: Kto odpadł jako pierwszy? Kogo wyrzucił Wielki Brat? Kto z kim flirtował? Wielki QUIZ z "Big Brothera"!

Czy związek Madzi i Oleha przetrwa? W rozmowie z Party.pl uczestnik wyznał, że będzie trudno, jednak postara się, aby miłość nie zakończyła się wraz z ostatnim odcinkiem show. Prowadzący program Filip Chajzer również podczas finału próbował o tę kwestię dopytać mamę Madzi. 

Jak się "Big Brotherowy" zięć podoba? - zapytał Chajzer.

Odpowiedź mamy bardzo zbiła go z tropu!

Który? - zapytała. 

Czy to oznacza, że Magda ma jeszcze jakiegoś ukrytego partnera w domu? A może mama wolałaby, aby córka była z Łukaszem lub z innym z uczestników? Jedno jest pewne - Madzia jest bardzo zżyta ze swoimi rodzicami i ci z pewnością muszą zaakceptować ukochanego córki. 

- Madzia jest osobą pozytywną, kolorową, otwartą na innych, tolerancyjną i to się ludziom podoba i to jest pewnie przyczyną jej sukcesu - wyznał tata Magdy.

- Zawsze lubiła wyjazdy kolonijne i ja myślę, że dla niej to jest wakacyjny wyjazd dla dorosłych. Świetnie się tam czuje - dodała mama.

Myślcie, że związek Magdy i Oleha przetrwa?

Magda Wójcik wygrała Big Brothera
ONS.pl

Oleh wręczył ukochanej kwiaty podczas finału "Big Brothera"

Oleh wręczył kwiaty Madzi Wójcik podczas finału
East News

Zobacz także
Łukasz Darłak skomentował związek Magdy i Oleha

Związek Magdy i Oleha z "Big Brothera" przetrwa? Zaskakujący komentarz Łukasza!

Big Brother Magda Wójcik

Magda Wójcik wygrała "Big Brothera"! Kim jest zwyciężczyni show?

 

Big Brother Magda Wójcik
East News
Newsy
Magda Wójcik z "Big Brothera" urodziła się jako chłopiec? Prawda wyszła na jaw!
Magda Wójcik z "Big Brothera" urodziła się jako chłopiec? Prawda wyszła na jaw!

Magda Wójcik z programu " Big Brother " zmieniła płeć? Taka plotka pojawiła się w mediach kilka dni temu. Wszystko z powodu wyznania uczestniczki, która podczas rozmowy z Olehem powiedziała, że kiedyś była mężczyzną i przeszła operację zmiany płci! Jak wyglądała ta rozmowa? Oleh:  A jak byłaś chłopakiem to jak miałaś na imię? Magda:  Michał. Mówiłam Ci przecież. Oleh:  A od zawsze mówiłaś na przykład „mówiłam”, takie końcówki? Magda:  Tak, no. Oleh:  Czyli zawsze czułaś się kobietą? Magda:  No. Chociaż czasami nadal czuję się tutaj mężczyzną. Bywa. Zależy od wszystkiego. Oleh:  A ile miałaś lat jak zrobiłaś tę operację, Michale? Magda:  Teenage. Ta rozmowa wywołała w mediach sporo zamieszania. Magda nadal przebywa w domu Wielkiego Brata, dlatego dziennikarze nie mogli jej spytać o to, czy rzeczywiście zmieniła płeć . Sprawę skomentował za nią jej przyjaciel Łukasz, który odszedł z programu tydzień przed finałem. Co zdradził na temat Magdy? Zobacz!

Madzia i Oleh razem
Instagram
Newsy
Czy Madzia wciąż jest z Olehem? Zobaczcie tylko te zdjęcia!
Czy Madzia wciąż jest z Olehem? Zobaczcie tylko te zdjęcia!

Związek Madzi i Oleha z "Big Brothera" budzi mnóstwo emocji. Jedni uważają, że ich romans z programu zamieni się w prawdziwą miłość na całe życie, inni uważają, że to tylko kwestia czasu, aż zerwą ze sobą. Na szczęście ci drudzy chyba się mylą... Zobaczcie! Madzia i Oleh nadal razem! Ich miłość kwitnie Madzia i Oleh coraz częściej wstawiają wspólne zdjęcia! Tak też stało się w sobotni poranek. Wraz z innymi uczestnikami show, m.in. Bartkiem oraz Radkiem, urządzili imprezę w domu Wielkiego Brata. Na InstaStories Madzia pokazała kilka nagrań, na których Oleh nie rozstaje się z nią nawet na chwilę. Zrobili sobie również pamiątkowe zdjęcia... na polu w zbożu. I choć jeden z fanów zastanawia się, dlaczego Magda nie chce przytulić młodszego o 11-lat uczestnika show TVN 7, nikt nie ma wątpliwości, że ich miłość, tak jak podkreślała sama Wójcik, rozwija się we właściwym dla niej tempie! Owszem, pojawiły się między nami emocje. Ale czy to jest miłość? Zobaczymy! Musimy to sprawdzić - powiedziała jakiś czas temu w rozmowie z "Party". Do związku Magdy i Oleha sceptycznie podchodzi mama zwyciężczyni "Big Brothera", która była zszokowana zachowaniem chłopaka w show.  Z mojej perspektywy widza  to nie wyglądało na romans.  Emocje na pewno były, Madzia sama o tym mówiła, natomiast jak to się potoczy to już trzeba samej Madzi zapytać - powiedziała mama Magdy w programie Uwaga! w TVN.  Zobaczcie najnowsze zdjęcia Madzi i Oleha! My im bardzo kibicujemy, a Wy? Madzia i Oleh wciąż razem!  

Oleh i Magda - co sądzi o nich mama Madzi?
Newsy
Oleh chce wykorzystać Madzię dla zdobycia sławy? Uczestnicy "Big Brothera" nie ufają mu!
Oleh chce wykorzystać Madzię dla zdobycia sławy? Uczestnicy "Big Brothera" nie ufają mu!

Za nami ostatni odcinek programu " Big Brother ", który po 11 latach przerwy wrócił na antenę. 16 czerwca mieliśmy okazję zobaczyć finał show, który wygrała Magda Wójcik . Tydzień później na stacji TVN7 można było obejrzeć specjalny odcinek show , podczas którego zobaczyliśmy fragmenty ostatniej imprezy w domu Wielkiego Brata. Do domu na jeden wieczór ponownie wrócili wszyscy uczestnicy programu. Nie mogło zabraknąć Oleha, który związał się z Magdą. Temat związku Magdy i Oleha był jednym z najczęściej poruszanych przez uczestników programu. Czy dają im szanse na przetrwanie po programie? Oleh jest z Magdą dla sławy? Łukasz mu nie ufa Łukasz od początku zwrócił uwagę na to, że Oleh zamiast pobiec od razu do Magdy, zaczął witać się z Igorem. Zaczął się obściskiwać z Igorem, a Madzię po prostu olał - przyznał Łukasz. Potem wcale nie było lepiej. Oleh poszedł za Magdą do sypialni, żeby porozmawiać w cztery oczy, ale okazało się, że nie mogą jeszcze rozmawiać o wszystkim.  Nie możesz wyjaśnić mi dlaczego mnie nominowałeś? - spytała Magda.  Nie mogę - odpowiedział chłopak. Zobacz także:   Mama Magdy z "Big Brothera" nie akceptuje Oleha? Zaskakujący komentarz zwyciężczyni show! Potem chłopak poprosił dziewczynę, żeby powiedziała mu, co działo się w ostatnim tygodniu w domu Wielkiego Brata.  Zdziwiło mnie to, bo myślałam, że będzie oglądał. Gdybym ja była na jego miejscu to bym oglądała każdą minutę i go wspierała sercem. Zdziwiłam się, że on nie ogląda - powiedziała Madzia. Nie tylko Magda była zaskoczona zachowaniem Oleha, ale również Łukasz, który wyznał Olehowi wprost: Boję się, że chcesz ją wykorzystać - powiedział Łukasz. ...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner