Magda i Oleh w programie Big Brother
screem YouTube.com

Finał szóstej edycji "Big Brothera" już za nami. W niedzielę poznaliśmy zwycięzcę odmienionej edycji show, którym została Magdalena Wójcik! Uczestniczka wygrała nie tylko 100 tysięcy złotych i samochód, ale również... miłość! Madzia poznała w programie swojego ukochanego, Oleha. Czy ta miłość przetrwa? Mama Magdy nie jest chyba tego taka pewna... 

Mama Magdy Wójcik o Olehu 

O 100 tysięcy złotych walczyli Igor Jakubowski, Magda Wójcik, Radek Palacz oraz Bartek Boruc. Widzowie na zwycięzcę show typowali jedyną kobietę w zestawieniu i się nie pomylili! Madzia wygrała 6. edycję "Big Brothera" i opuściła program nie tylko z pieniędzmi, ale i z miłością. Uczestniczka otworzyła swoje serce przed Olehem. Para na antenie wyznała sobie nawet miłość.

Zobacz także: Kto odpadł jako pierwszy? Kogo wyrzucił Wielki Brat? Kto z kim flirtował? Wielki QUIZ z "Big Brothera"!

Czy związek Madzi i Oleha przetrwa? W rozmowie z Party.pl uczestnik wyznał, że będzie trudno, jednak postara się, aby miłość nie zakończyła się wraz z ostatnim odcinkiem show. Prowadzący program Filip Chajzer również podczas finału próbował o tę kwestię dopytać mamę Madzi. 

Jak się "Big Brotherowy" zięć podoba? - zapytał Chajzer.

Odpowiedź mamy bardzo zbiła go z tropu!

Który? - zapytała. 

Czy to oznacza, że Magda ma jeszcze jakiegoś ukrytego partnera w domu? A może mama wolałaby, aby córka była z Łukaszem lub z innym z uczestników? Jedno jest pewne - Madzia jest bardzo zżyta ze swoimi rodzicami i ci z pewnością muszą zaakceptować ukochanego córki. 

- Madzia jest osobą pozytywną, kolorową, otwartą na innych, tolerancyjną i to się ludziom podoba i to jest pewnie przyczyną jej sukcesu - wyznał tata Magdy.

- Zawsze lubiła wyjazdy kolonijne i ja myślę, że dla niej to jest wakacyjny wyjazd dla dorosłych. Świetnie się tam czuje - dodała mama.

Myślcie, że związek Magdy i Oleha przetrwa?

Magda Wójcik wygrała Big Brothera
ONS.pl

Oleh wręczył ukochanej kwiaty podczas finału "Big Brothera"

Oleh wręczył kwiaty Madzi Wójcik podczas finału
East News

 

Więcej na temat Big Brother