Julia Wieniawa z mamą w Sopocie
East News

Już wiemy, po kim Julia Wieniawa odziedziczyła urodę. Jej mama w bikini prezentuje się zjawiskowo!

Julia Wieniawa z mamą w Sopocie
East News

Julia Wieniawa w końcu wyjechała na zasłużone wakacje! Po intensywnych miesiącach, które spędziła na planach różnych seriali i filmów, nareszcie może odetchnąć z ulgą. Jak wiemy, Julia Wieniawa niedawno rozstała się ze swoim partnerem, Baronem. Teraz korzysta z życia singielki. Z kim więc udała się na krótkie wakacje? Julii Wieniawie na Sycylii towarzyszy znany stylista gwiazd, Bartek Indyka oraz jej mama, która jest również menedżerką celebrytki.

Na Instagramie Julki pojawia się pełna relacja z ich wyjazdu. Na jednym z nagrań Wieniawa pokazała swoją mamę pozującą w bikini. Teraz już wiadomo, po kim aktorka odziedziczyła świetną sylwetkę. Zobaczcie sami!

Dostępne w Cropp kody rabatowe to świetna okazja, aby kupić wymarzony strój kąpielowy w atrakcyjnej cenie!

Mama Julii Wieniawy w bikini

Marta Wieniawa na co dzień zajmuje się interesami córki. Często można ją spotkać na oficjalnych imprezach, podczas których towarzyszy Julce. Marta Wieniawa wspierała ją także w Sopocie, podczas festiwalu, który współprowadziła gwiazda. Julia ma świetny kontakt z mamą. Nic więc dziwnego, że teraz, gdy jest singielką, to właśnie z matką - swoją najlepszą przyjaciółką - czuje się najlepiej. 

Jak już wspomnieliśmy, panie odpoczywają na Sycylii. Piękna sceneria sprzyja robieniu zdjęć. Julia Wieniawa niedawno pochwaliła się na Instagramie gorącą sesją zdjęciową, podczas której pozowała w bikini.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sycylia. 🇮🇹

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Teraz z kolei Julka pochwaliła się... swoją mamą! Na jej Instagramie pojawiło się nagranie, na którym widać Martę Wieniawę w kolorowym stroju kąpielowym. Musimy przyznać, że kobieta prezentuje się w nim świetnie!

Już wiemy, po kim Julia odziedziczyła urodę :) Zobaczcie poniżej!

Mama Julii Wieniawy w bikini
Instagram

Marta Wieniawą jest dla Julii mamą, menedżerką, ale i najlepszą przyjaciółką! Wyglądają jak siostry?

Julia Wieniawa z mamą
East News

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05