Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Mama Anny Przybylskiej o ciąży Martyny Gliwińskiej
Newsy

Mama i siostra Ani Przybylskiej skomentowały informacje o dziecku Bieniuka i Gliwińskiej. Zaskakujące słowa!

Mama i siostra Ani Przybylskiej skomentowały informacje o dziecku Bieniuka i Gliwińskiej. Zaskakujące słowa!

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk będą mieli dziecko. Przyszła mama sama pochwaliła się tą informacją, ale dodała też, że najprawdopodobniej sama wychowa dziecko, bo jej relacje z byłym piłkarzem są skomplikowane.

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. (...) Jestem przygotowana na samotne rodzicielstwo - powiedziała w rozmowie z "Na żywo".

Na odpowiedź piłkarza nie trzeba było długo czekać. Jarosław Bieniuk przyznał, że jego sytuacja z byłą partnerką faktycznie jest trudna, ale starają się porozumieć, mając na celu dobro dziecka.

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem - powiedział w rozmowie z Jastrząbpost.pl. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy - dodał.

Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

Siostra Anny Przybylskiej o ciąży Martyny Gliwińskiej

Do ciąży projektantki wnętrz w rozmowie z se.pl odniosła się też najbliższa rodzina Anny Przybylskiej.  Mama i siostra zmarłej aktorki gratulują Martynie i mają nadzieję, że para dojdzie do porozumienia dla dobra dziecka:

Najszczerzej, jak tylko umiemy, gratulujemy z mamą Martynie obecnego stanu, wiedząc, jak ważny to czas dla przyszłej mamy. Życzymy jej spokoju. Wierzymy też, że jako przyszli rodzice osiągną z Jarkiem kompromis i będą mogli cieszyć się tym, co w życiu najważniejsze - wyznały w rozmowie dla se.pl

Sądzicie, że Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk dogadają się z dala od mediów? Czy powinniśmy przygotować się na publiczną walkę pary?

 

Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska oraz siostra aktorki

Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska oraz siostra aktorki podczas premiery książki
East News

 

Jarosław Bieniuk
Eastnews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Przybylska Oliwia Bieniuk
East News
Newsy
Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!
Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

  Oliwia Bieniuk świętuje swoje 16 urodziny! Córka Ani Przybylskiej pięknieje z dnia na dzień, zatem spekulacje czy pójdzie w ślady sławnej mamy nie powinny nikogo dziwić. Na temat aktorskiej kariery wnuczki wypowiedziała się już mama Ani . Kilka miesięcy później Jarosław Bieniuk skomentował jej karierę modelki . Tymczasem nastolatka i jej uroda zdobywają kolejnych fanów na Instagramie! Zobaczcie co już wiemy o tym, jaka jest jedyna córka Ani Przybylskiej!   Zobacz także: Ania Przybylska zabawnie o wychowywaniu swoich dzieci! Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan płacząc wspomina współpracę z Anią Przybylską na planie reklamy   Anna Przybylska miała 23 lata gdy urodziła swoje pierwsze dziecko - córeczkę Oliwię.   Jarosław Bieniuk pokazał na Instagramie niepublikowane wcześniej zdjęcia Ani z córką.

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska
Instagram
Newsy
Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk zostaną rodzicami! Oto historia ich burzliwej miłości
Martyna Gliwińska jest gotowa na samotne macierzyństwo. Dlaczego nie jest w związku z Jarosławem Bieniukiem, ojcem dziecka?

Już za kilka miesięcy Jarosław Bieniuk po raz czwarty zostanie ojcem. Jego była dziewczyna, a obecna przyjaciółka jest w błogosławionym stanie. Niestety, Martyna Gliwińska szykuje się do samotnego macierzyństwa, ponieważ piłkarz nie interesuje się nią i dzieckiem. Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem - powiedziała Martyna w rozmowie z "Na Żywo".  Pamiętacie, jak Martyna i Jarosław się poznali? Przypomnijmy historię ich przyjaźni, która zmieniła się w związek, by znów skończyć się... na przyjaźni. Czy para ze względu na pociechę wróci do siebie?

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Eastnews
Newsy
Odziedziczyła po niej nie tylko urodę, ale i aktorski talent! Oliwia Bieniuk to cała mama
Odziedziczyła po niej nie tylko urodę, ale i aktorski talent! Oliwia Bieniuk to cała mama

Choć od śmierci Anny Przybylskiej  minęło już pięć lat, to wielu fanów wciąż nie może pogodzić się z odejściem ukochanej aktorki. Gwiazda, która dziś obchodziłaby swoje 41. urodziny, była nie tylko piękną i radosną kobietą, ale też osobą, z którą można było porozmawiać właściwie na każdy temat. Ania nigdy nie obrażała się, gdy któryś z dziennikarzy zadał jej trudne lub osobiste pytanie. Po śmierci aktorki oczy mediów i fanów zwróciły się w kierunku rodziny Przybylskiej, która pozostawiła na świecie partnera i trójkę dzieci. Dziś najwięcej emocji wzbudza jej najstarsza pociecha, Oliwia, która jest łudząco podobna do swojej mamy. Czy pójdzie w jej ślady i zacznie  karierę w show biznesie? 

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner