Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk Jarosław Bieniuk z Martyną Gliwińską Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska
Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska
Instagram

Już za kilka miesięcy Jarosław Bieniuk po raz czwarty zostanie ojcem. Jego była dziewczyna, a obecna przyjaciółka jest w błogosławionym stanie. Niestety, Martyna Gliwińska szykuje się do samotnego macierzyństwa, ponieważ piłkarz nie interesuje się nią i dzieckiem.

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem - powiedziała Martyna w rozmowie z "Na Żywo". 

Pamiętacie, jak Martyna i Jarosław się poznali? Przypomnijmy historię ich przyjaźni, która zmieniła się w związek, by znów skończyć się... na przyjaźni. Czy para ze względu na pociechę wróci do siebie?

1/7
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
EastNews

Jarosław Bieniuk przez wiele lat był związany z Anną Przybylską. Para w 2002 roku po raz pierwszy została rodzicami, Oliwki. Cztery lata później na świat przyszedł ich syn Szymon, a w 2011 roku urodziła się najmłodsza pociecha, Jaś. Gwiazdy było w sobie bardzo zakochane, jednak nigdy nie zdecydowały się na wstąpienie w związek małżeński. Anna była już rozwódką, a piłkarz nie naciskał na na ślub i huczne wesele. Niestety w październiku 2014 roku Anna Przybylska przegrała walkę z chorobą. Śmierć pięknej i młodej aktorki była nie tylko wielkim ciosem dla rodziny, ale i dla fanów i przyjaciół gwiazdy, którzy do końca wierzyli, że Ania pokona chorobę.

Zobacz także: Pięć lat temu zmarła Anna Przybylska. Za to ją pokochaliśmy...

2/7
Jarosław Bieniuk z Martyną Gliwińską
Forum

Po śmierci partnerki Jarosław Bieniuk został sam z trójką dzieci. Najmłodsza pociecha miała dopiero 3 lata. Piłkarzowi z pewnością nie było mu łatwo. Podobno wtedy z pomocą przyszła do niego Martyna Gliwińska, którą sportowiec znał wcześniej. Projektantka miała też znać Annę Przybylską. Podobno pomagała urządzić jej mieszkanie, jednak plotki o znajomości pań nigdy nie zostały potwierdzone.

3/7
Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk po raz pierwszy razem pojawili się dwa lata po śmieci Anny Przybylskiej. Gwiazdy nie chciały komentować ich relacji. W rozmowie z "Twoim Imperium" Bieniuk wyznał, że trudno mu określić, czy Martyna jest jego przyjaciółką czy dziewczyną. Mama Anny Przybylskiej, pani Krystyna dodała, że nie czuje się jeszcze gotowa, aby widzieć u boku Jarka obcą kobietę. Niemniej jednak życzy mu, aby ułożył sobie życie.

4/7
Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska
Instagram

Martyna i Jarosław zaczęli spędzać coraz więcej czasu ze sobą. Projektantka zaprzyjaźniła się z jego dziećmi. W trzecią rocznicę śmierci Anny Przybylskiej zdecydowała się opublikować piękny wpis o aktorce. Obserwujący ją pogratulowali jej odwagi.

Trzy lata temu świat Twoich najbliższych wywrócił się do góry nogami... Twoje trzy kopie codziennie zaszczepiają cząstkę Ciebie w ludziach, których spotykają. Nie ma Cię, ale dzięki najukochańszym dzieciakom wciąż jesteś. Zawsze mi obca a jednak bliska. Żałuje, że nie możemy sobie po prostu pogadać... Odpoczywaj 🙏🏻

Post został już usunięty.

5/7
Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska

Martyna i Jarosław często się ze sobą kłócili i zrywali, a później do siebie wracali. Plotki o ich rozstaniu pojawiały się co kilka miesięcy. Ostatecznie w czerwcu 2018 roku Martyna potwierdziła, że nie jest już ze sportowcem. Projektantka wyznała, że Jarek "nie spełniał jej oczekiwań jako człowiek i partner", jednak szczegóły woli pozostawić dla siebie. Podobno poróżniły ich sprawy zawodowe oraz porównywanie Martyny do Anny Przybylskiej.

6/7
Jarosław Bieniuk oskarżony przez modelkę
ONS

Mimo skomplikowanej relacji, Martyna Gliwińska wsparła Jarosława Bieniuka w kwietniu tego roku, gdy były piłkarz został oskarżony o gwałt na modelce Sylwii Sz. 40-latek nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Opuścił areszt za kaucją. Sprawa jest w toku. 

Zawsze stanę murem za Jarosławem. Jesteśmy wciąż bliskim przyjaciółmi i znam go od podszewki. Jeżeli ma to jakieś znaczenie to ręczę, że cała ta fatalna sytuacja to nic innego jak nieudolna próba wyłudzenia - wyznała kilka miesięcy temu Gliwińska w rozmowie z "Faktem".

7/7
Martyna Gliwińska
Instagram

Jeszcze w sierpniu br. Martyna i Jarosław byli widywali razem na spacerach z dziećmi. I choć wyglądali na szczęśliwych, okazuje się, że ten związek ponownie się zakończył. Owocem niego jest przyszła pociecha pary, która na świat przyjdzie już za kilka miesięcy. Martyna Gliwińska cieszy się, że zostanie matką, jednak sama mówi, że syna lub córkę będzie wychowywać samotnie.