Mama Blanki Lipińskiej mogłaby swoją figurą zachwycić niejedną dwudziestolatkę! Autorka "365 dni" pokazała nagranie z Panią Małgorzatą i pochwaliła jej imponującą figurę! Koniecznie musicie zobaczyć te nagrania.

Reklama

Zobacz także: Blanka Lipińska i jej mama wyglądają jak siostry! A jakie są ich relacje?

Blanka Lipińska zachwyca się figurą mamy

Blanka Lipińska ma bardzo dobry kontakt ze swoją mamą. Pani Małgorzata wspiera karierę córki całym sercem. Pisarka po raz pierwszy pokazała się publicznie w towarzystwie swoich rodziców podczas premiery "365 dni". Nic dziwnego, że towarzyszyli jej podczas jednego z najważniejszych dni w życiu. Od tamtej pory całkiem regularnie możemy zobaczyć jej mamę na story Blanki. Autorka "365 dni" opublikowała ostatnio zdjęcie z mamą z okazji "Dnia Matki". Wyglądają totalnie jak siostry!

Blanka pokazała również wideo, jak jej mama mierzy modne szorty na lato. Sama nie mogła oderwać wzroku od nóg mamy, wiec pochwaliła się jej figurą publicznie:

To jest właśnie kobieta przed sześćdziesiątką. Mama przymierza spodenki. Czy uwierzycie, że ta kobieta ma prawie 60 lat? Masakra, co? - powiedziała na Instastory

To nagranie naprawdę robi wrażenie! O takich nogach marzy niejedna kobieta! Jaki jest sekret tak perfekcyjnej figury? Pani Małgorzata zdradziła:

Zobacz także

Co ja robię? Nic nie robię. W młodości trenowałam lekkoatletykę siedem lat. W tej chwili nie robię nic.

Takiej figury na prawdę można pozazdrościć! Pani Małgorzata jest idealną motywacją dla innych.

Zobacz także: Blanka Lipińska, autorka "365 dni", rozpływa się nad Baronem! Padły naprawdę romantyczne słowa

Blanka Lipińska pochwaliła się imponującą sylwetką swojej mamy. Podkreśliła, że jej mama jest już przed 60-tką!

Instagram

Blanka Lipińska i jej mama mają doskonały kontakt ze sobą, chociaż jak podkreśliła pisarka nieco różnią się charakterami. Uwielbiamy ten duet!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama