Blanka Lipińska
EOS

Blanka Lipińska i jej mama wyglądają jak siostry! A jakie są ich relacje?

Blanka Lipińska
EOS

Blanka Lipińska zamieściła wyjątkowe zdjęcie z mamą z okazji Dnia Matki. Na pierwszy rzut oka nikt by nie powiedział, że to mama i córka! Panie dzielą 22 lata, ale wyglądają jak siostry.

Koniecznie zobaczcie to piękne ujęcie. 

Zobacz także: Blanka Lipińska, autorka "365 dni", rozpływa się nad Baronem! Padły naprawdę romantyczne słowa

Blanka Lipińska na zdjęciu z mamą Małgorzatą

Blanka Lipińska wielokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Choć dawno poszła swoją drogą, zawsze może liczyć na wsparcie ze strony rodziców. Pisarka zamieściła wzruszający wpis z okazji Dnia Matki i opowiedziała w nim o relacji, jaką ma ze swoją mamą: 

Mamusiu... Jesteś miłością mojego życia ❤️ Moja najlepsza przyjaciółka ❤️ Jesteś schronem atomowym ❤️ Jesteś nauką, mądrością i sumieniem ❤️ Jesteś WSZYSTKIM ❤️ Jesteś ŚWIATEM ❤️ Dziękuje Buniu, że dzięki Tobie jestem ❤️ Kocham Cię NAJBARDZIEJ ❤️ W ten szczególny dzień - Dzień Matki, życzę wszystkim Mamom na Ziemi by ich dzieci, kochały je tak MOCNO jak ja kocham swoją i mocniej (chociaż umówmy się, już mocniej się nie da) ❤️ Dużo zdrowia i miłości dla każdej Mamy 🥂

Blanka Lipińska niejednokrotnie mówiła już o swojej mamie. Niedawno, publikując inne zdjęcie z panią Małgorzatą przyznała, że to właśnie po niej odziedziczyła budowę ciała. Przyznała również, że mają takie same charaktery: 

Z charakteru... identyczne 😈 Genetykę jak widać na zdjęciu tez mam po niej. I mimo, że jest starsza ode mnie o 22 lata, to bicki ma wciąż lepsze 💪🏼... no i kocham ją najbardziej na świecie ❤️ - pisała wówczas.

Co je różni? W wywiadzie z Vivą! Blanka Lipińska przyznała, że jej mama ma ogromne serce i znajduje w sobie mnóstwo zrozumienia dla innych: 

Ma wielką tolerancję dla świata. Mama tłumaczy wszystkich ludzi. Jak ktoś jest ogromnie otyły, to dla mnie nie dba o siebie. Dla mojej mamy na pewno jest chory. Najlepsza mama, jaką mogłam mieć. 

Miło się patrzy na ich piękną relację! 

Zobacz także: Blanka Lipińska odpowiada ostro Latkowskiemu: "Nigdy nie miałam nic do ukrycia"

Blanka Lipińska opublikowała wyjątkowe zdjęcie z mamą z okazji Dnia Matki. Łączy je niesamowita więź, a w dodatku wyglądają jak siostry! To duet nie do zdarcia! Tak trzymać, dziewczyny! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Rodzice wspierają córkę w każdym momencie jej kariery. Wielu internautów zastanawiało się, jak rodzina zareagowała na jej kontrowersyjną książkę "365 dni". 

(Mama - red.) Powiedziała, że książki są fantastyczne, że jest dumna i wzruszona, kiedy myśli, że jej dziecko napisało taką opowieść - mówiła w Vivie.

Blanka Lipińska z rodzicami
East News/ ONS.pl

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26