Małgorzata Rozenek jest w ciąży

Małgosia Rozenek wcześniej sugerowała na Instagramie, że jest w ciąży! Co przeoczyliśmy?

Małgorzata Rozenek jest w ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostaną rodzicami! W końcu spełni się ich największe marzenie. Informację o ciąży jako pierwszy podał magazyn Party, ale gratulacje nowego potomka Radosławowi przekazał również członek zespołu IRA podczas wczorajszego koncertu w warszawskiej Stodole. Niedługo później bramkarz potwierdził radosne wieści na Instagramie, zamieszczając wzruszające podziękowanie dla małżonki. Jednak okazuje się, że Małgosia już wcześniej delikatnie sugerowała, że jest w stanie błogosławionym...

Zobacz także: Radosław Majdan dziękuje Małgosi Rozenek! "Nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się"

Małgorzata Rozenek o ciąży

Jak informuje "Party", Małgorzata Rozenek jest już na początku czwartego miesiąca! To właśnie teraz wraz z małżonkiem oficjalnie postanowili podzielić się swoim szczęściem. Fakt, że starają się o dziecko nigdy nie był tajemnicą. Małgosia i Radek starali się o dziecko metodą in vitro, jednocześnie wspierając inne pary, które borykają się z problemem niepłodności.

Jak się okazuje, spostrzegawczość popłaca, ponieważ Małgorzata od dawna sugerowała, że jej rodzina się powiększy. Sposób sugestii był bardzo delikatny, pojawiły się oversizowe stylizacje, które idealnie maskowały zaokrąglający się brzuszek. Czujność fanów oraz mediów była uśpiona, dzięki sprzyjającej ciepłym sweterkom zimie.

Kolejną - tym razem większą - sugestią były skarpetki na świąteczne prezenty zawieszone przy stoliku w ich domu. Podpisy na nich wskazywały do kogo należą: R, M, S, kolejną literką z pewnością było T (jak Tadeusz) i... piąta skarpetka należąca do bobasa! Czy również zawiera już inicjał? 

Radosław Majdan na Instagramie zdradził:

W końcu mogę zdradzić, że w przyszłym roku nasza rodzina się powiększy (być może o kolejnego piłkarza). 

Czy to oznacza, że spodziewają się synka?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Tylko w "Party" szczegóły!

Małgorzata Rozenek pokazała jakiś czas temu zdjęcie z pięcioma skarpetami... Czy już wtedy chciała zasugerować, że ich rodzina się powiększy?

Małgorzat Rozenek sugerowała, że jest w ciąży

Małgosia i Radek będą mieć dziecko. 

Małgorzata Rozenek jest w ciąży
Instagram

Małgorzata Rozenek od jakiegoś czasu stawiała na oversizowe kreacje.

Pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek z ciążowym brzuszkiem

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13