35-letnia Małgosia Bela wzięła udział się w niezwykłej sesji do czerwcowego numeru brytyjskiego magazynu I-D, poświęconego modzie, sztuce i kulturze. Modelka wcieliła się w rolę aktorki dramatycznej. Zdjęcia wykonano na scenie teatru, w foyer i w garderobie. Zdjęcia zostały wykonane przez uznanego fotografa i reżysera, Grega Kadela, pracującego m. in. dla Vogue’a. Stylizacją zajęła się Havana Laffitte.

Fotografie zamiast ukazywać piękno modelki,  skupiają uwagę odbiorcy na niepowtarzalnej atmosferze sesji. Tajemniczość przenika się tu z szaleństwem, ukazanym za pomocą ekspresyjnych ruchów modelki. Zdjęcia są ciemne i nieco rozmyte, co dodatkowo oddaje mroczny klimat. Dramatyzmu dopełnia czarno-biała kolorystyka niektórych fotografii. Bela ma na sobie sukienki marek Jil SanderLouis Vuitton, Alexander McQueen i Balenciaga.

Do realizacji tego alternatywnego projektu nasza modelka wykorzystała swoje zdolności aktorskie. Umiejętna gra ciałem i mimiką oraz intrygujące spojrzenie przedstawiają ją od nieznanej strony. Takiej Małgosi Beli jeszcze nie widzieliśmy.


Zobacz zdjęcia do najnowszej sesji magazynu I-D z polską modelką w roli głównej.


mw

 

Więcej na temat sesje i-D Małgorzata Bela