1/5

Małgorzata Socha należy do niewielkiego grona gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. O ile aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie, o tyle pokazuje na nim głównie zdjęcia z planu serialu "Przyjaciółki" lub z sesji zdjęciowych. Prywatne fotografie Małgorzaty Sochy na Instagramie to rzadkość! Tym razem jednak gwiazda zrobiła wyjątek i... pokazała swoje córeczki! Aktorka jest mamą Basi i Zosi, a także Stasia, który niedawno przyszedł na świat. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jak wyglądają córki Małgorzaty Sochy. Podobne do mamy?

 

Zobacz: "Ma talent, tylko nie ma szansy go pokazać. Powinna dać się oszpecić!" Zaskakujące słowa Łepkowskiej o karierze Małgorzaty Sochy

2/5
Instagram

Małgorzata Socha wzorem wielu gwiazd, m.in. Lewandowskich, Małgorzaty Kożuchowskiej czy swojej serialowej koleżanki Anity Sokołowskiej, nie pokazuje twarzy swoich dzieci. Do tej pory można było więc jedynie podziwiać jej pociechy, pozujące tyłem do zdjęć. Teraz jednak wstawiła nietypową fotografię.

 

Zobacz: Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z mężem! Ależ z niego przystojniak!

3/5
Małgorzata Socha
Instagram

Na najnowszym zdjęciu Małgorzaty Sochy można zobaczyć jej córeczki Zosię i Basię! Dziewczynki są urocze, mają jasne włosy jak ich mama, a do tego lekkie fale. Oczywiście na zdjęciu nie widać ich twarzy.

 

Zobacz: Małgorzata Socha z córką już gotowe na Halloween! Zobaczcie jak gwiazda "Przyjaciółek" spacerowała po Warszawie!

4/5
Małgorzata Socha
Instagram

Rodzinne zdjęcie Małgorzaty Sochy jest tym bardziej urocze, że aktorka wraz z córkami siedzi w... dziecięcym łóżeczku! Cała trójka przegląda książkę. Co ciekawe, do łóżka udało się wcisnąć jeszcze sporo zabawek! ;)

 

Zobacz: Małgorzata Socha urodziła trzecie dziecko zaledwie kilka tygodni temu, a już teraz wygląda rewelacyjnie! ZDJĘCIA

5/5
Małgorzata socha
Instagram

Spodziewaliście się, że Małgorzata Socha kiedykolwiek pokaże takie zdjęcie z dziećmi? 

 

Zobacz: Małgosia Socha pokazała swoje pierwsze zdjęcie po porodzie! Widać na nim coś więcej...

Więcej na temat Małgorzata Socha