Nie wszyscy korzystają z długiego weekendu. Małgorzata Rozenek-Majdan rano zameldowała się w studiu "Dzień Dobry TVN", by poprowadzić czwartkowe wydanie programu. Prezenterka postawiła na wyraziste barwy - tym razem wybrała fiolet. Tak samo zrobili niektórzy zaproszeni goście - m.in. Basia Kurdej-Szatan. W studiu zrobiło się więc naprawdę kolorowo.

Reklama

Rozenek, Kurdej-Szatan i Chotecka podbijają "Dzień Dobry TVN"

Słoneczny dzień zdecydowanie sprzyja kolorowym stylizacjom, o czym mogli się przekonać widzowie "Dzień Dobry TVN" w czwartek, w Boże Ciało. Prowadząca, Małgorzata Rozenek, miała na sobie fioletową koszulę z ozdobnym wiązaniem przy szyi oraz czarne, szerokie spodnie, tym razem zakrywające jej zgrabne nogi. Być może Rozenek zmęczona jest już ciągłymi komentarzami na temat swojej figury, zwłaszcza wspominanych nóg. Niedawno w tej sprawie zwróciła się z długim apelem do internautów:

Jakoś ciągle nie rozumiemy, że ta cała ciałopozytywność ma obejmować różne typy sylwetki nawet te o zgrozo, szczupłe czy wręcz chude ???? W ciałopozytywności chodzi o uznanie, że każdy człowiek powinien mieć pozytywne wyobrażenie o własnym ciele - pisała wówczas gwiazda.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek ma dość krytyki za sylwetkę: "Szanuję Was jako społeczność, ale nie interesuje mnie za bardzo..."

W "Dzień Dobry TVN" pojawiła się również Barbara Kurdej-Szatan, która wybrała żółty garnitur z lampasami na boku. Ciężko było jej nie zauważyć!

Aktorka w studiu opowiadała o swoich ukochanych miejscach w rodzinnym mieście, czyli Opolu. Zachwalała m.in. tamtejsze zoo.

Zobacz także

Zobacz także: Kurdej-Szatan, Kubicka, Kożuchowska i inni na wielkim balu charytatywnym Omeny Mensah

Na kanapie "Dzień Dobry TVN" zasiadła również Dorota Chotecka, która z kolei zachwalała swoją rodzinną miejscowość, czyli Radom. Choć gwiazda szybko z niej uciekła, twierdząc, że się "w nim dusiła", ma do miasta spory sentyment i często je odwiedza - właśnie ze względu na rodzinę i przyjaciół. Serialowa Więcławska z "Rancza" wybrała zieloną, letnią sukienkę prawie do kostek.

Która z gwiazd zaprezentowała się najlepiej?

Reklama

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz w dzianinowej sukience podkreślającej świetną sylwetkę. Zdjęcia paparazzi

Reklama
Reklama
Reklama