Dziś wieczorem w Warszawie odbywa się wielka gala Top Charity 2023. Na charytatywnej imprezie organizowanej przez Omenę Mensah i Rafała Brzoskę pojawiło się sporo gwiazd. I chociaż w mediach nie pojawiły się zdjęcia z tego wydarzenia, to gwiazdy chętnie pokazują swoje prywatne kadry. Tylko spójrzcie, kto pojawił się na gali!

Reklama

Gwiazdy na gali charytatywnej Omeny Mensah

Zaledwie kilka tygodni temu plejada gwiazd pojawiła się na na uroczystej inauguracji Omenaa Art Foundation, z kolei dziś wieczorem Omena Mensah zorganizowała wielki bal charytatywny Top Charity 2023. Na imprezie nie zabrakło gwiazd, które pokazały w sieci swoje stylizacje.

Na uroczystej gali pojawiła się m.in. Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka zaprezentowała się w efektownej balowej sukni z czerwonym kolorze od duetu Paprocki i Brzozowski. W kreacji z aplikacjami na gorsecie wyglądała obłędnie!

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan o propozycji z "Dzień Dobry TVN". Zostanie prowadzącą? Zabrała głos

Instagram @kurdejszatan

Zaproszenie na imprezę charytatywną otrzymała również Sandra Kubicka. Ukochana Barona wybrała złoty komplet- gorset i długą spódnicę z seksownym rozcięciem. Look Snadry Kubickiej uzupełniły srebrne buty i torebka. Fajnie wyglądała na gali?

Zobacz także: Sandra Kubicka i Baron ogłaszają szczęśliwą nowinę. Posypały się gratulacje

Instagram @sandrakubicka

Małgorzata Kożuchowska z kolei zdecydowała się na ponadczasową czerń. W kreacji od Gosi Baczyńskiej wyglądała obłędnie, ale i tak największe wrażenie robiła jej fryzura i różowy kolor włosów.

Zobaczcie więcej zdjęć gwiazd, które pojawiły się na gali charytatywnej Omeny Mensah. Na imprezie bawili się również m.in. Edyta Pazura, makijażystka gwiazd, Magdalena Pieczonka i Małgorzata Rozenek.

Instagram @malgorzatakozuchowska_
Instagram @magdapieczonkamakeup
Instagram @magdapieczonkamakeup
Instagram @edyta_pazura
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama