Małgorzata Rozenek w dużych okularach przeciwsłonecznych
East News

Pogrążona w smutku Małgorzata Rozenek. W ten sposób oddała hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi

Małgorzata Rozenek w dużych okularach przeciwsłonecznych
East News

Trwa jesienna ramówka TVN, na której tradycyjnie zjawiła się cała plejada gwiazd. Tym razem okoliczności są mniej radosne niż zwykle, bo to właśnie dziś, 22 sierpnia, po czterech dniach poszukiwań odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Starak, męża jednej z największych gwiazd stacji, Agnieszki Woźniak-Starak. Jak się okazuje, z tego względu stacja TVN w ostatniej chwili zmieniła scenariusz swojej imprezy.

Był przygotowany alternatywny scenariusz. Nie będą udawać, że nic się nie stało - wyznał informator Pudelka. 

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka poruszyła wszystkich fanów producenta i jego żony, a także bliskich, wśród których jest Małgorzata Rozenek, prywatnie przyjaciółka Agnieszki Woźniak-Starak. Gwiazdy - razem z Hanną Lis - zbliżyły się do siebie na planie "Azji Express". Dziennikarka opublikowała już poruszający wpis, dotyczący poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czytam komentarze o zaginięciu Piotrka Woźniaka-Staraka i nie mogę uwierzyć ile bestialskiego okrucieństwa jest w ludziach. Opamiętajcie się! Wylewają się spod waszych klawiatur rwące potoki nienawiści, albo zwykłej głupoty. Nawet czołowy portal plotkarski wyłączył komentarze pod artykułami o poszukiwaniach Piotrka. Bo to nie czas na spiskowe teorie, na rozsiewanie plotek i pomówień, na głupie i nic nie wnoszące dyskusje. Nie jest na to czas, a tym bardziej nie jest na to miejsce na profilu Agi. Zastanówcie się, zanim znów coś napiszecie pod jej zdjęciem. Okiełznajcie swoje okrucieństwo! To jest czyjeś życie, dramat, cierpienie, niepewność. Ponoć jesteśmy katolickim narodem? Może czas włączyć współczucie? To jest czas na modlitwę i trzymanie kciuków za Piotra i jego Rodzinę.

Post udostępniony przez Hanna Lis (@hanna_lis)

Teraz z kolei Małgorzata Rozenek postanowiła oddać hołd mężowi przyjaciółki w czasie ramówki. 

Małgorzata Rozenek pogrążona w smutku

Małgorzata Rozenek zjawiła się na ramówce TVN ubrana cała na czarno. Gwiazda wybrała czarną sukienkę o fasonie marynarki i czarne duże okulary przeciwsłoneczne. Pod nimi najwyraźniej chciała się ukryć, bo gdy tylko je zdjęła, od razu było widać, że jest pogrążona w głębokim smutku. Małgorzata Rozenek od dawna przyjaźni się z Agnieszką Woźniak-Starak, więc można podejrzewać, że cały czas ją wspierała w trakcie poszukiwań jej męża i mocno przeżywała wszystkie doniesienia. 

W czasie ramówki Małgorzata Rozenek wykonywała swoją pracę i pozowała do zdjęć, jednak nie potrafiła i z pewnością również nie chciała ukryć smutku. Emocje cały czas miała niemal wypisane na twarzy. 

Małgorzata Rozenek pojawiła się na ramówce TVN

Małgorzata Rozenek w czarnej stylizacji na ramówce TVN
ONS.pl

Widać było, że Małgorzata Rozenek jest pogrążona w głębokim smutku 

smutna Małgorzata Rozenek na ramówce TVN
East News

Małgorzata Rozenek nie uśmiechała się do zdjęć

Małgorzata Rozenek na jesiennej ramówce TVN 2019
East News

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01