Małgorzata Rozenek coraz śmielej pokazuje fanom kolejne wnętrza imponującej willi, do której niedawno przeprowadziła się wraz z bliskimi. Teraz gwiazda pochwaliła się garderobą, a wszyscy patrzą tylko na ogromną ilość jej butów.

Reklama

- Z jakimiś butami trzeba się pożegnać - straszy prezenterkę pomagająca jej w przeprowadzce Architekt Porządku.

Reakcja ukochanej żony Radosława Majdana bezcenna.

Małgorzata Rozenek pokazała garderobę w nowej willi

Małgorzata Rozenek już jakiś czas temu przyznała, że niebawem spełni swoje marzenie o budowie własnej willi. Niestety, gwiazda będzie musiała nieco poczekać, zanim przekroczy próg upragnionego lokum. Jak zdradził Radosław Majdan w wywiadzie dla "Party", ich dom powstanie najwcześniej za dwa lata, tymczasem rodzina właśnie przeprowadziła się do imponującej posiadłości. Jak już wiemy Małgorzata Rozenek płaci 30 tys. złotych miesięcznie za mieszkanie w ogromnej rezydencji, której wnętrzami coraz śmielej dzieli się w mediach społecznościowych. Niedawno Małgorzata Rozenek pokazała nowy pokój Henia, a teraz przyszedł czas na urządzenie garderoby. Również w aranżacji tego pomieszczenia gwieździe pomaga słynna Architekt porządku. Tylko popatrzcie na to wnętrze!

- Nie ma co Gosia, metraż nie jest z gumy - przyznaje na InstaStories Architekt Porządku, podsumowując ogromną ilość butów, jakie posiada Małgorzata Rozenek.

- Aga próbuje mnie namówić do tego, żeby posegregować buty. Dopadła mnie, jak już nie ma nikogo innego - żartuje Małgorzata Rozenek.

Instagram @m_rozenek

Zobacz także: Małgorzata Rozenek narzeka na przeprowadzkę: "Jestem już totalnie zdenerwowana tym wszystkim"

Jak widzimy na najnowszym InstaStories Małgorzaty Rozenek, garderoba, podobnie jak pozostałe wnętrza willi, utrzymana jest w neutralnych barwach z dominacją bieli. Mamy tu klasyczne, białe, meble z przeszkloną witryną, które ułatwiają odnalezienie pożądanego elementu stylizacji.

Zobacz także

- Widać trochę realizacji nawet za nami, ale tam jeszcze będzie pięknie. Na razie to jest to tylko tak rozłożone, żeby Gosia widziała w ogóle, jakie butki ma i teraz będziemy robić segregację - chwali efekty swojej pracy Architekt Porządku.

Ukochana żona Radosława Majdana nie ukrywa, że w nowej willi jest jeszcze sporo pracy i kartonów do rozpakowania. Na szczęście podczas przeprowadzki Małgorzacie Rozenek pomaga Architekt Porządku.

Instagram @m_rozenek
Reklama

Do tej pory Małgorzata Rozenek pokazała sypialnię w nowym domu, a także pochwaliła się kuchnią, jadalnią i fragmentem salonu. Te wnętrza naprawdę robią wrażenie. Zobaczcie sami!

Instagram @m_rozenek
Instagram/Małgorzata Rozenek
Instagram
Instagram
Reklama
Reklama
Reklama