Małgorzata Rozenek
1/5
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek uwielbia modę i wcale nie stara się tego ukryć! Na swoim profilu na Instagramie chętnie pokazuje swoje stylizacje, w których często łączy luksusowe marki i światowe domy mody z sieciówkami. Ostatnio chętnie sięga po małe torebki i nerki znanych marek. Niedawno mogliśmy podziwiać jej looki z nerką Gucci, a teraz Rozenek stawia na… Balenciagę! Zobaczcie zdjęcia na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: WOW! Małgosia Rozenek połączyła nerkę za 4 tysiące i jeszcze droższe buty ze swetrem za 40 zł! Nadal możecie go mieć!

2/5
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek postawiła na jasny look - miała na sobie beżowy płaszcz, sweterek i sztruksowe spodnie. Jasne ubrania stanowiły doskonałe tło dla jej luksusowego dodatku - nerki na ramię od Balenciagi!

 

Zobacz: Sylwetka Małgosi Rozenek nie taka perfekcyjna? "Jest tyle do zrobienia"! Zobacz to ZDJĘCIE!

3/5
Małgorzata Rozenek

Ten model nerki jest już niedostępny w firmowym sklepie. My znaleźliśmy go w sklepie modesens.com, gdzie kosztuje prawie 2 tysiące złotych!

 

Małgorzata Rozenek

 

Zobacz: Przezroczysta sukienka Małgorzaty Rozenek odsłoniła jej pupę! To najodważniejsza jej stylizacja? ZDJĘCIA

4/5
Małgorzata Rozenek

Nie da się ukryć, że mała nerka na ramię to idealne dopełnienie stylizacji Rozenek!

 

Zobacz: To będą długie wakacje - spójrzcie tylko na walizki Małgorzaty Rozenek! Wiemy, gdzie wybiera się z całą rodziną! ZDJĘCIA

Więcej na temat Małgorzata Rozenek