Małgorzata Rozenek z rodziną w Sztokholmie
Instagram
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan zatrzymała się w hotelu na wakacjach kamperem: "Żeby oszczędzić czas" 

Jedne z hoteli w Szwecji nie chciał przyjąć Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej rodziny! Dlaczego? Gwiazda TVN i tak znalazła idealne rozwiązanie

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej cała rodzina od ponad tygodnia przebywają na wakacjach kamperem w Szwecji. Taka forma wypoczynku, która mocno odbiega od luksusów, przypadła do gustu całej rodzinie (do której należą również cztery psy). Zdarzają się jednak momenty kryzysowe, o których Małgorzata Rozenek często mówi. Podczas któregoś z deszczowych dni gwiazda TVN bardzo chciała pojechać do luksusowego hotelu. Niestety, ten który upatrzyła, nie przyjmuje gości ze zwierzętami. Prezenterka jednak dopięła swego, co zrelacjonowała na swoim Instagramie!

Małgorzata Rozenek zakończyła wakacje w kamperze. Przypominamy najśmieszniejsze momenty

Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną na kamperze w Szwecji 

Swoją wyprawę kamperem do Szwecji Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie relacjonuje na swoim Instagramie od momentu pakowania pojazdu, co oczywiście przysporzyło wiele problemów. Należy podkreślić, że Małgosia podróżuje z mężem, Radosławem Majdanem, trzema synami: Stasiem, Tadziem i najmłodszym Heniem oraz czterema psami (do słynnego gangu Majdana dołączyła niedawno malutka suczka, Francesca). W kamperze więc naprawdę się dzieje dużo - a oczkiem w głowie całej rodziny jest oczywiście Henryk, na którego wszyscy częściej wołają "dzidziuś". Chłopiec potrafi splatać figla, o czym również dowiedzieliśmy się z Instagrama Małgosi. Niedawno Rozenek zaś podzieliła się z fanami sposobem na opiekę nad rocznym chłopcem. Okazuje się, że to profesjonalnie przygotowany system zmienny - tak, żeby każdy miał szansę odpocząć, ale i odciążyć innych. 

Małgorzata Rozenek z Heniem w Sztokholmie
Instagram

Małgorzata Rozenek w hotelu: "Zarezerwowaliśmy na dwie noce"

W sytuacjach kryzysowych Małgorzata Rozenek-Majdan żartowała (a może i nie?), że najchętniej pojechałaby do luksusowego hotelu, by po prostu... odpocząć. Niestety, jedna z ekskluzywnych placówek w Sztokholmie, gdzie zatrzymali się teraz na kilka dni, odmówiła przyjęcia rodziny ze względu na psy:

Tutaj taka pogoda była i w ogóle lekki kryzys, i mówimy - pojedziemy sobie do dobrego hotelu, żeby tam oglądać finał. Po pierwsze hotel do którego chciałam jechać, to był przepiękny hotel, Grand Hotel w Sztokholmie [...] Jak się dowiedział z iloma my psami podróżujemy, to mówi tak... nie no, tak naprawdę, nie przyjmują z psami. Jakby to jeszcze była jedna mała Franceska, no to tak, ale my tu cztery psy... - mówiła jakiś czas temu Małgosia Rozenek! 

Małgorzacie udało się jednak znaleźć równie piękny hotel 100 metrów od tego pierwszego! Ale powód zatrzymania w hotelu jest nieco praktyczniejszy niż tylko chęć odpoczynku:

Jeśli chodzi o zwiedzanie Sztokholmu, zarezerwowaliśmy na dwie noce hotel, żeby oszczędzać czas, żeby nie jeździć na camping, żeby być w ścisłym centrum - mówi Małgorzata Rozenek na InstaStories!

Małgorzata Rozenek w hotelu w Sztokholmie
Instagram

Małgorzata Rozenek nie ma jednak pretensji, jest świadoma, że cztery psy to naprawdę dużo:

Tu jest ten hotel, który nie chciał nas przyjąć z czterema psami, bo powiedział, że z dwoma mogą przyjąć, nie mają jednak polityki przyjmowania gości z większą ilością psów, ale temu się nie dziwię. Tu byśmy byli, ale jesteśmy sto metrów dalej w hotelu, dla którego nasze psy nie są wielkim wyzwaniem. Ale nie mamy pretensji, bo to może być problematyczne - relacjonowała Małgosia pokazując również hotel, który ich nie przyjął. 

Małgorzata Rozenek z mężem w Sztokholmie
Instagram

Rodzina Małgorzaty Rozenek-Majdan w Sztokholmie

Stolica Szwecji przypadła do gustu całej rodzinie Małgorzaty Rozenek. Są zachwyceni m.in. architekturą. W Sztokholmie spędzą kilka dni:

Co za cudowne miasto 😁 dzisiejszy dzień był tylko jego przedsmakiem 😜 od jutra rana Wielkie Zwiedzanie 💪 zaczynamy od Skansenu, a później gdzie tylko się da 😘 - pisze gwiazda TVN na Instagramie.

A my czekamy więc na kolejne relacje, zdjęcia i nagrania!

 

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z psami
Newsy
Małgorzata Rozenek pokazała TO zdjęcie, a fani od razu zauważyli niepokojącą rzecz! O co chodzi?
Urocza fotka, ale fanom i tak coś się nie spodobało...

Małgorzata Rozenek Majdan odpoczywa na łonie natury na Mazurach, otoczona ukochanymi zwierzętami. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z trzema psami i uroczym królikiem, który został przystawiony do ich pyszczków. Z pozoru fotka wydaje się być bardzo urocza, jednak jej fani od razu zauważyli w niej coś niepokojącego. Chodzi oczywiście o królika. Niektórzy twierdzą, że takie sytuacje mocno stresują te małe zwierzęta, a Małgosia powinna uważać. Co o tym sądzicie?  Zobacz:  5 najlepszych zwierząt dla alergików Małgorzata Rozenek naraziła królika na niebezpieczeństwo?  Tak sądzą niektórzy, wyrażając zmartwienie o jego los w komentarzach: Po co stresujesz to maleństwo Chwila do zdjecia ale krolikowi cale zycie (krotkie) mignelo przed oczami 😔 Kroliczek pewnie zawal na miejscu - piszą. Inni stają w obronie Rozenek: Bez przesady z tym zawałem królika 😂😂 mój całymi dniami siedział spał itd z moimi psami i nic mu nie było żyje do dziś ma się świetnie Czy Małgorzata rzeczywiście byłaby w stanie zaryzykować życie królika? Trudno w to uwierzyć, przecież gwiazda doskonale zna swoje psy i wie, jak reagują na inne zwierzęta. Kolejna afera o nic? Co myślicie na ten temat? Zobacz także:  Małgorzata Rozenek ocenia mecz Radosława tak, jak to tylko ona potrafi... Uwaga, zabawne! Poszło o to zdjęcie.    Małgorzata Rozenek wypoczywa z rodziną na Mazurach.   

Ojciec Małgorzaty Rozenek ocenia metody wychowawcze córki
Newsy
Ojciec Małgorzaty Rozenek o metodach wychowawczych córki: "Dużo mówi, ale rozpieszcza i dzieci, i psy"
Małgorzata Rozenek i metody wychowawcze. Co ojciec Małgorzaty Rozenek mówi o niej?

Odkąd mały Henio Majdan pojawił się na świecie, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan coraz częściej dzielą się tym, co się dzieje w ich prywatnym, rodzinnym życiu. Ojciec Małgorzaty Rozenek zdradził, jaką mamą "Perfekcyjna" jest na co dzień. Czy rozpieszcza synów? A może jest nieugięta? Takiego obrotu zdarzeń z pewnością się nie spodziewacie.  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek pokazała piękną posiadłość swoich rodziców. Ogród robi ogromne wrażenie! Ojciec Małgorzaty Rozenek o jej metodach wychowawczych Ojciec Małgorzaty Rozenek, Stanisław Kostrzewski, w rozmowie z "Faktem" przyznał, że jego córka jest typem mamy, która dla swoich dzieci zrobi wszystko i bardzo je rozpieszcza. Dodał również, że od zawsze to on jako ojciec a później dziadek, bywał najsurowszy w rodzinie: Ja jestem jedyny w tej rodzinie, który podchodzi racjonalnie do wszystkich spraw.  Małgosia dużo mówi, ale rozpieszcza i dzieci, i psy.  Ja jeden potrafię przytrzymać, więc to jest dosyć ciężka rola, bo  wszyscy wiedzą, że jeżeli coś dobrego ma się zadziać w rodzinie to Małgosia, moja żona, syn. A jak trzeba coś... No to ojciec. I w tym momencie ja zawsze jestem ten najgorszy. Jednocześnie dodał, że ma bardzo dobry kontakt z wnukami i zawsze dba o to, aby chłopcy ciekawie spędzali czas. Małgorzata Rozenek może liczyć na pomoc rodziców zawsze, kiedy tylko tego potrzebuje.  Kiedy tylko Małgosia sobie życzy, ja wsiadam, jadę, z dziećmi siedzę. Zresztą dzieci uwielbiają być z nami, bo ja tam różne rzeczy wymyślam Wspaniała i zgrana rodzina! Oby tak było zawsze! Zobacz także:  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan o synku i podziale obowiązków: "Radkowi trafiła się gorsza zmiana" Stanisław...

ONS
Newsy
Rozenek przeżywa utratę programu: Bywa opryskliwa, nerwowa
Wyżywa się na Majdanie?

Ostatnio wszyscy zastanawiają się, jak potoczy się dalsza kariera Małgorzaty Rozenek . Pojawiały się doniesienia o tym, jakoby celebrytka miała przejść do Polsatu. Póki co te plotki nie zostały potwierdzone. Pewna natomiast jest informacja o tym, że Małgorzata Rozenek straciła swój program "Piekielny Hotel". Nową edycję ma poprowadzić Dorota Szelągowska . Zobacz też: Dorota Szelągowska zastąpi Małgorzatę Rozenek w "Piekielnym Hotelu"? Co z gwiazdą TVN? Co dalej z karierą Rozenek? Jeszcze nie znamy odpowiedzi na to pytanie. O kazuje się jednak, że zawodowe zawirowania nie mają dobrego wpływu na piękną celebrytkę. Jak donosi anonimowy informator magazynu "Na żywo", gwiazda przeżywa swoją sytuację i daje to odczuć swojemu otoczeniu, głównie narzeczonemu - Radosławowi Majdanowi : Małgosia jest ostatnio w coraz gorszym nastroju, a frustracje zdarza się jej wyładowywać na narzeczonym. (...) Bywa opryskliwa, nerwowa. Jednak Radek nie ma do niej pretensji. Wie, jak trudno pogodzić się z utratą sławy. Jako członek drużyny narodowej w piłce nożnej, był przed laty wielką gwiazdą, potem stracił swoją pozycję. Doskonale rozumie zdenerwowanie ukochanej - zdradził informator magazynu. Myślicie, że to wpłynie na ich związek? Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Rozenek odejdzie z telewizji?    

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner