Małgorzata Rozenek odpowiada na hejt po zwiastunie filmu Miłość, seks i pandemia
Instagram @m_rozenek
Newsy

Małgorzata Rozenek o seksie w "Miłość, seks i pandemia": "To jest okropne przeżycie"

Małgorzata Rozenek w "Miłość, seks i pandemia" musiała odegrać scenę seksu. Jednak nie będzie jej dobrze wspominać?

Małgorzata Rozenek-Majdan z niecierpliwością czeka na premierę najnowszego filmu Patryka Vegi, w którym zagrała jedną z głównych ról. "Perfekcyjną panią domu" już od najbliższego piątku (4 lutego) będziemy mogli oglądać na dużym ekranie w produkcji "Miłość, seks & pandemia". Oprócz niej w obsadzie znalazła się między innymi także Anna Mucha, która również opowiada o filmie z odczuwalną ekscytacją. Po bardzo udanym zeszłym roku - gwiazda TVN otworzyła swój pierwszy stacjonarny butik w Warszawie - kolejne 12 miesięcy w wydaniu żony Radosława Majdana zapowiada się bardzo interesująco. O jej występie u Patryka Vegi na pewno będzie głośno. "Perfekcyjna pani domu" ma jednak poważne powody do obaw.

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek-Majdan wcieliła się w bardzo odważną rolę. Dla kogoś, kto jeszcze nie zagrała w filmie, może to być znaczne wyzwanie. Zwłaszcza że gwiazda TVN musiała wziąć udział w trudnych scenach. Żona Radosława Majdana opowiedziała o swoich wrażeniach z planu filmowego Patryka Vegi.

Małgorzata Rozenek o swojej roli w filmie Patryka Vegi! "Boję się, że nie podołałam aktorsko"

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza kulisy scen seksu

Po premierze filmu "Miłość, seks & pandemi" o Małgorzacie Rozenek-Majdan na pewno będzie mówiło się dużo. Nie wiadomo jeszcze, czy będą to głosy pozytywne, czy negatywne, ale produkcje Patryka Vegi zawsze wywołują skrajne emocje i tego można się spodziewać również tym razem. Atmosferę podsyca fakt, że w obsadzie znalazła się "Perfekcyjna pani domu", która choć w studiu telewizyjnym czuje się jak w domu, to jednak w przeszłości na planie filmowym pojawiła się tylko raz - w 2021 roku z okazji "Drugiej połowy" Łukasza Wiśniewskiego. Wówczas miała zdecydowanie mniejszą rolę.

Zobacz także: Radek Majdan pokazał Małgorzatę Rozenek w łóżku! Internauci od razu wypatrzyli jeden szczegół

TRICOLORS/East News

Kreacja Małgorzaty Rozenek-Majdan w filmie Patryka Vegi zapowiada się na bardzo odważną i może wywołać kontrowersje. Sama "Perfekcyjna pani domu" podzieliła się obawami dotyczącymi tego, czy podołała aktorsko. W rozmowie z mediami wielokrotnie podkreślała też, że czuje silne emocje w związku z premierą "Miłości, seksu & pandemii". Nie jest tajemnicą, że żona Radosława Majdana często bywa krytykowana przez hejterów. Po pojawieniu się zwiastuna internauci zdążyli już wbić szpilki gwieździe TVN.

Artur Zawadzki/REPORTER

Sceny seksu i nagości zawsze są wyzwaniem dla aktorów - nawet tych najbardziej doświadczonych. Wielokrotnie nominowany do Oscara, Amerykanin Bradley Cooper dopiero w ubiegłym roku zdecydował się rozebrać przed kamerami. Nic dziwnego, że scenariusz "Miłości, seksu & pandemii" mógł mocno zestresować Małgorzatę Rozenek-Majdan. "Perfekcyjna pani domu" w rozmowie z redakcją "Super Expressu" opowiedziała, jak wspomina granie odważnych scen.

Wiesz, to tak nie wygląda. Odgrywanie tego wcale nie wygląda w sposób zbliżony do naturalnej sytuacji - zdradziła - Tak naprawdę graliśmy choreografię. Na przykład najpierw kamera filmuje tylko nasze twarze, potem jest kamera na ciało itd. Wszystko jest odarte z romantyzmu, nie ma nic wspólnego jakąkolwiek bliskością czy relacją - zapewnia Małgosia - Sam fakt, że to dotyka tak intymnej sfery, jest wyzwaniem. Ale dokładnie takim samym emocjonalnym wyzwaniem było dla mnie granie innych scen, zwłaszcza, że moja bohaterka przeszła chorobę nowotworową i straciła już nadzieję, że stworzy jeszcze związek - dodała.

Gwiazda TVN zaznaczyła jednak, że grając w takich scenach - w dodatku będąc amatorką - ważne jest, by mieć doświadczonego i odpowiedniego partnera. Na szczęście Wojtek Sikora okazał się świetnym zawodowcem. Jego kandydaturę miał nawet zatwierdzić Radosław Majdan. Wygląda na to, że aktor pomógł Małgorzacie Rozenek-Majdan przezwyciężyć stres i poprowadzić ją tak, by obyło się bez niemiłych doświadczeń.

To jest okropne przeżycie - stwierdziła na łamach "Super Expressu". - Chciałam podziękować mojemu partnerowi Wojtkowi Sikorze, który gra chłopaka, z którym moja bohaterka wchodzi w relację. Był bardzo przejęty, chciał, żebym dobrze czuła się na planie, żebym nie czuła dyskomfortu - ujawniła "Perfekcyjna pani domu".

Małgorzata Rozenek-Majdan jest przejęta swoją rolą

Jakiś czas temu Małgorzata Rozenek-Majdan udzieliła wywiadu naszej reporterce. W trakcie rozmowy nie ukrywała, że kreacja w filmie Patryka Vegi była dla niej ogromnym wyzwaniem i wiązała się z ciężarem emocjonalnym. Zdradziła też, że boi się tego, jak zostanie oceniona jej gra aktorska. "Perfekcyjna pani  domu" obawia się, że tym razem mogła nie podołać.

Tak się trochę boję tej emisji. Cała sytuacja polega na tym, że jak robisz film, to jesteś w danym momencie swojego życia, z pewnymi emocjami, tu i teraz. Tylko zanim on zobaczy światło dziennie, to już twoje życie w wielu miejscach wygląda zupełnie inaczej. Pierwsza rzecz, która mnie martwi, albo zastanawia, to jest to, że rola, którą tam próbowałam stworzyć, to była kobieta tak bardzo różna ode mnie, że boję się, że nie podołałam aktorsko... - powiedziała naszej reporterce.

Zobacz także: Radosław Majdan o poświęceniu dla Henia: Zrezygnowałem z życia towarzyskiego

Jak ostatecznie wypadła Małgorzata Rozenek-Majdan? Widzowie będą mogli przekonać się już w piątek 4 lutego. We wtorek (1 lutego) natomiast odbędzie się uroczysta premiera "Miłości, seksu & pandemii", podczas której na pewno nie zabraknie największych gwiazd z "Perfekcyjną panią domu" i Anną Muchą na czele.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Instagram/r_majdan/

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
SCREEN FILMU MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA”
Newsy
"Miłość, Seks & Pandemia". Radosław Majdan komentuje erotyczne sceny z Małgorzatą Rozenek. Zdziwieni!?
Radosław Majdan musiał to skomentować. Sportowiec odpowiedział na mocne sceny Małgorzaty Rozenek w "Miłość, Seks & Pandemia" Patryka Vegi.

Kiedy światło dzienne ujrzał zwiastun filmu Patryka Vegi "Miłość, Seks & Pandemia", w sieci zrobiło się naprawdę gorąco, po części również za sprawą mocnych, erotycznych scen, w których pierwsze skrzypce grała Małgorzata Rozenek . Gwiazda, która w wieku 42 lat zaliczyła swój aktorski debiut, wcieliła się w rolę Nory, jak mogłoby się wydawać, dość nieposkromionej kobiety. Jak na odważne kadry z udziałem swojej żony zareagował Radosław Majdan , i co sądzi o jej namiętnych pocałunkach na planie? Sportowiec nie pozostawił tego bez komentarza.  Radosław Majdan skomentował mocne sceny Małgorzaty Rozenek u Vegi! Co sądzi o zwiastunie filmu "Miłość, Seks & Pandemia"? Trzeba przyznać, że w takim wydaniu Małgorzaty Rozenek jeszcze nie widzieliśmy i wszystko wskazuje na to, że w najnowszym filmie Patryka Vegi gwiazda naprawdę nas zaskoczy. Choć wiadomo, że praca aktora wiąże się z wieloma poświęceniami, a niektóre role wymagają prawdziwej odwagi i wyzbycia się pewnych zahamowań, sądząc po zwiastunie "Miłości, Seksu & Pandemii" Małgorzacie Rozenek wcale to nie przeszkadzało. Tylko czy nie przeszkadzało również Radosławowi Majdanowi? Sportowiec pozwolił sobie na małą uwagę...  Ciesze się Skarbie, że zrealizowałaś swoje kolejne marzenie, ale jeszcze bardziej się cieszę, że Wojtek Sikora zupełnie nie jest w Twoim typie, mimo że super z niego facet. Wiem ile pracy Cię to kosztowało i ile radości Ci to przyniosło, a najbardziej podobałaś mi się w ostatniej scenie #ktomawiedziectenwie - napisał tajemniczo w komentarzu pod postem Małgorzaty Rozenek - Tylko jeśli miałbym mieć uwagi do zwiastuna: to za mało się w nim całowałaś - dodał. Fanom gwiazdorskiego małżeństwa zdecydowanie spodobał się komentarz Radosława Majdana. Nie ukrywamy jednak, że...

Zwiastun filmu Patryka Vegi
screen filmu MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA”
Newsy
Mocne sceny w filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia" z udziałem Małgorzaty Rozenek! ZWIASTUN
Mocne sceny w filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia" z udziałem Małgorzaty Rozenek! ZWIASTUN

Patryk Vega opublikował w mediach społecznościowych zwiastun najnowszego filmu "Miłość, seks & pandemia". Nie mogło w nim zabraknąć naprawdę mocnych scen, w których zobaczymy m.in. Małgorzatę Rozenek, Annę Muchę i Zofię Zborowską. Zapowiedź już wywołała w sieci falę komentarzy. Z jednej strony Internauci nie mogą się doczekać całego filmu, a z drugiej krytykują i piszą wprost, że to "kolejny tasiemiec". Ten zwiastun trzeba zobaczyć! Mocne sceny w filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia" Patryk Vega nie zdecydował się na przerwanie prac nad swoimi kolejnymi projektami nawet w dobie pandemii. Teraz reżyser opublikował zwiastun swojego nowego filmu, który nawiązuje właśnie do trudnego - 2020 roku, który zdominował koronawirus. Zobaczymy w nim, jak zdaniem reżysera zmieniły się relacje międzyludzkie i przed jakimi wyborami musiało stanąć wiele osób: To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film. ⁣ Kochani, życzę Wam, aby nadchodzący rok był czasem pozytywnych zmian oraz ukojenia ❤️⁣ - napisał Patryk Vega na Instagramie.  Pod zwiastunem nowego filmu zawrzało. Z jednej strony pojawiają się komplementy pod adresem reżysera, a z drugiej jest cała masa krytycznych głosów, z których wynika, że każdy film Patryka Vegi oparty jest na kontrowersji i mocnych scenach seksu: Bardzo doceniam pana Patryka Vegę bo dostrzega w jakim miejscu historii się znajdujemy. Wielki szacunek. Niestety ale Pana dobre filmy już dawno...

Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w kryminale Patryka Vegi! Dla nowej roli zrezygnuje z pracy w telewizji?
Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w kryminale Patryka Vegi! Dla nowej roli zrezygnuje z pracy w telewizji?

Tego nikt się nie spodziewał! Jak donosi "Party", kariera filmowa Małgorzaty Rozenek-Majdan rozkręca się na dobre! Okazuje się, że gwiazda dostała kolejną propozycję roli – tym razem w nowym kryminale Patryka Vegi. Czy to oznacza, że dla kina zamierza porzucić telewizję? Małgorzata Rozenek-Majdan aktorski debiut ma już za sobą! Zagrała jedną z głównych ról w filmie Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia”, który z powodu pandemii wciąż czeka na premierę kinową. Małgorzata zagrała tam postać Nory – niezależnej fotografki, która straciła wiarę w miłość. Ostatnio zaś, Rozenek-Majdan kręciła zdjęcia do  kolejnego projektu - komedii romantycznej. W jakiej roli ją zobaczymy? Zagram przyjaciółkę głównego bohatera, która pomaga mu rozwiązywać problemy sercowe. To mała, ale zauważalna rola – mówi Rozenek-Majdan. Okazuje się, że Patrykowi Vedze tak dobrze współpracowało się z Małgorzatą, że  reżyser ma już dla niej następną propozycję! Jaką? Małgorzata Rozenek-Majdan dołącza do stajni gwiazd Patryka Vegi! Patryk Vega nie ukrywa, że praca z Małgorzatą należała do przyjemności. Okazuje się, że reżyser i gwiazda złapali świetny kontakt już na pierwszym spotkaniu. Co więcej, łączy ich nie tylko perfekcjonizm, ale też podobne poczucie humoru. Reżyser zatrudniając Małgorzatę do filmu „Miłość, seks & pandemia” od razu wiedział, w jakiej roli chce ją obsadzić. Zależało mu, by gwiazda wyszła poza swoją strefę komfortu i pokazała widzom zupełnie inne oblicze. I to się udało, bo dla tej roli Rozenek-Majdan dała się oszpecić . Małgosia jest wspaniałą, charyzmatyczną kobietą z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Od pierwszego spotkania wiedziałem, że chcę z nią pracować i nie będzie to jeden...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik