Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek podkreśla ciążowy brzuszek w czerwonej sukience. Nie boi się odważnych stylizacji!

Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w weekend potwierdzili, że spodziewają się dziecka. Magazyn Party, jako pierwszy opublikował szczegóły ciąży gwiazdy, a teraz możemy oglądać kolejne stylizacje, w których celebrytka dumnie podkreśla ciążowe krągłości. Tym razem zdecydowała się na projekt jednej z polskich marek. Zobaczcie, jak wyglądała w czerwonej seksowej sukience. Brzuszek jest już bardzo widoczny!

Małgorzata Rozenek-Majdan w czerwonej sukience

Para nie ukrywała, że długo starała się o dziecko metodą in vitro. Małgorzata Rozenek napisała nawet książkę na temat tej metody i przyczyniła się do tego, że coraz więcej mówi się nie tylko o in vitro, ale też o jego finansowaniu. Kiedy para była już bliska rezygnacji i coraz częściej Małgorzata Rozenek wspominała i adopcji, okazało się, że spodziewa się trzeciego dziecka. Teraz gwiazda może cieszyć się oczekiwaniem na narodziny kolejnego potomka, a w międzyczasie zachwyca ciążowymi stylizacjami.

Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem w świątecznej stylizacji. Czerwona sukienka z głębokim dekoltem idealnie podkreśla ciążowy brzuszek. Ten model to projekt marki Nudyess. Sukienka Merapi Midi in Red kosztuje 359 zł, a dzięki prążkowanej, rozciągliwej tkaninie doskonale się sprawdzi również w ciąży.

Małgorzata Rozenek w czerwonej sukience
Instagram

Projekty marki Nudyess pokochały też inne polskie gwiazdy. Nosi je m.in. Anna Lewandowska, Kasia Tusk, Lara Gessler czy Aleksandra Domańska.

Podoba Ci się stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Czerwona sukienka Nudyess cena 359 zł
Mat. promocyjne

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51