Małgorzata Socha i Radosław Majdan spacerują po Warszawie

Małgorzata Rozenek chwali się ciążowym brzuszkiem. Nawet oversizowa bluza go nie ukryje!

Małgorzata Socha i Radosław Majdan spacerują po Warszawie

Małgorzata Rozenek pochwaliła się sporym brzuszkiem! Przyszła mama już nie ukryje ciążowych krągłości nawet pod luźną bluzą. W miniony weekend wszystkie media obiegła radosna wiadomość o ciąży jednej z największych gwiazd TVN. Informacje magazynu "Party", który jako pierwszy poinformował, że Małgosia po raz trzeci zostanie mamą, szybko potwierdził Radosław Majdan, który opublikował w sieci wzruszający wpis.

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza) 😍🤔😜 jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham... ❤️- napisał wówczas na Instagramie.

Od kiedy okazało się, że Małgosia Rozenek jest w ciąży wszyscy patrzą tylko na jej brzuszek! Jest już bardzo widoczny? Spójrzcie tylko na najnowsze zdjęcia gwiazdy!

Małgorzata Rozenek z dużym ciążowym brzuszkiem

Paparazzi "przyłapali" Małgorzatę Rozenek i Radosław Majdan na spacerze po Warszawie. Zakochani nie szczędzili sobie czułych gestów... ale my patrzymy tylko na brzuszek gwiazdy TVN!  Chociaż Małgosia miała na sobie bardzo luźną bluzę to i tak nie ukryła ciążowych krągłości. Brzuszek jest już naprawdę bardzo widoczny! 

Zobaczcie, jak na najnowszych zdjęciach prezentuje się przyszła mama, Małgorzata Rozenek! Przypominamy, że żona Radosława Majdana jest już w czwartym miesiącu ciąży. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek szczerze o trzeciej ciąży: "Marzyliśmy o tej chwili wiele razy, ale rzeczywistość jest jeszcze piękniejsza"

Małgorzata Rozenek ma już spory ciążowy brzuszek.

Małgorzata Rozenek wysiada z samochodu

Gwiazda TVN i Radosław Majdan już wkrótce zostaną rodzicami.

Małgorzata Rozenek i Radosłąw Majdan spacerują po Warszawie

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51