To koniec sagi transferowej Małgorzaty Rozenek-Majdan. Nie takiego zakończenia jednak spodziewali się jej fani. Wydawało się, że Perfekcyjna pani domu już na pewno wystąpi w następnej edycji „Tańca z gwiazdami” i – co za tym idzie – odejdzie z TVN do Polsatu. Mówiło się o lukratywnym kontrakcie, który miała wynegocjować po długich rozmowach ze stacją.

Reklama

Niedawno informowaliśmy, że Małgorzata Rozenek-Majdan odchodzi z TVN i rozpoczyna nowy etap w życiu zawodowym. Najnowsze doniesienia mediów wskazują jednak na to, że Perfekcyjnej pani domu nie udało się dopiąć negocjacji.

Od zawsze naprawdę marzyła o występie w „Tańcu z gwiazdami – przekazał informator portalu Pomponik.pl.

Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan nie dostała zgody na „Taniec z gwiazdami”?

Ostatnio powiadomiliśmy, że Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”. Pozostało czekać, aż sama prezenterka wreszcie potwierdzi spekulacje. Tak się jednak nie stało. Dziennikarze portalu Pomponik.pl dotarli do źródła, które zdradziło możliwe przyczyny przerwania negocjacji. Stacja TVN nie puściła prezenterki do konkurencji?

Od zawsze naprawdę marzyła o występie w "Tańcu z gwiazdami", chciała się zaprezentować na parkiecie dla widzów Polsatu, a nawet prowadziła negocjacje ze stacją (...) Krążą plotki, że być może powodem jest brak zgody macierzystej stacji na udział w popularnym show Polsatu – czyli u konkurencji – przekazał informator serwisu.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Magda Mołek jednak nie pojawi się w show. Zdradziła poważne powody

Pawel Wodzynski/East News

Dla fanów Małgorzaty Rozenek-Majdan to z pewnością ogromne rozczarowanie. Jeśli Perfekcyjnej pani domu rzeczywiście tak zależało na występie w programie, to ona również musi czuć spory niedosyt. Wygląda na to, że w najbliższym czasie nie zobaczymy jej w tanecznym show.

Zobacz także
Pawel Wodzynski/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan miała zarobić fortunę na udziale w „Tańcu z gwiazdami”. Myślicie, że prędzej czy później i tak spełni swoje marzenie?

Reklama

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała garderobę w nowej willi. Ilość butów zatrważająca. "Metraż nie jest z gumy"

Pawel Wodzynski/East News
Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama