Perfekcyjna Pani Domu zachwycona parodią Baśki Kwarc

Rozenek zachwycona parodią Baśki: Jestem jej fanką

Perfekcyjna Pani Domu zachwycona parodią Baśki Kwarc

Medialne zamieszanie wokół "Perfekcyjnej Pani Domu" odbiło się sporym echem przede wszystkim w internecie. Kiedy serwisy o gwiazdach napinają się próbując udowonić, że rola w którą wciela się Małgorzata Rozenek jest tylko rolą, na warsztat wzięła ten temat Baśka Kwarc. Gwiazda internetu w charakterystyczny dla siebie sposób podeszła do tematu. W efekcie, tradycyjnie, przyciagnęła przed monitory miliony widzów.

Internetowa parodia "Perfekcyjnej" przypadła do gustu także samej Rozenek. Oryginalna PPD nie ukrywa, że jest zachwycona koncepcją Baśki i z pamięci, przed naszą kamerą, powtórzyła kilka kultowych już cytatów. Małgorzata dodała, że Baśka w roli Perfekcyjnej Pani Domu rozbawiła całą ekipę i ma nadzieję, że kiedyś uda się jej ją poznać.

- Jestem jej ogromną fanką. Sprawiła mi tym ogromną przyjemność, spędziłam upojne minuty oglądając parodię tego programu. Pani Basia, cudowna, i mam nadzieję, że będę miała kiedyś okazję poznać ją osobiście. Te emocje, ta muzyka, Baśka wchodząca i dająca radę. To są fajne rzeczy, które nam, twórcom programu sprawiają orgromną przyjemność - powiedziała AfterParty.pl Małgorzata Rozenek.

Przypomnijmy, że do grona fanów Pani Basi należą już m.in. Doda i Justyna Steczkowska. A wam, podobała się parodia w wykonaniu Baśki? Jeśli ktoś nie widział, poniżej link do wideo.

Zobacz: Nowy HIT internetu! Baśka parodiuje "Perfekcyjną Panią Domu"

Baśka jako światowe gwiazdy:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03