Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Instagram
Newsy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już lecą w kolejną podróż! "Dawno nigdzie nie podróżowaliśmy"

Małżeństwo dopiero co wróciło z rodzinnych wakacji w Szwecji, a dziś już pojawiło się na warszawskim lotnisku! Tym razem Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan podróżują jednak jedynie z... Franceską!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to małżeństwo, które zdecydowanie nie lubi zbyt długo siedzieć w domu. Zaledwie wczoraj, 20 lipca, "Gang Majdana" wrócił ze swoich kamperowych wakacji, a już dziś, 21 lipca, para zameldowała się na lotnisku Chopina w Warszawie i leci w kolejną podróż! Dokąd tym razem udają się Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan i... Franceska?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w szczerym wyznaniu: "Walczyłam o życie". Co się stało?

Małgorzata Rozenek zdradziła, czy Radosław Majdan jest zazdrosny o jej partnera z "Dzień dobry TVN"!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan udają się w romantyczną podróż?

Małgorzata Rozenek przez ostatnie dwa tygodnie relacjonowała na swoim Instagramie jej rodzinne wakacje w Szwecji. Gwiazda razem z mężem, dziećmi i czterema psami, wybrała się na nie kamperem, więc przygód było co niemiara! Rodzina jednak nie tylko kempingowała, ale także zwiedzała Sztokholm, czy świetnie bawiła się w wesołym miasteczku. Jednak jak to na wakacjach kamperem, nie brakowało również krytycznych sytuacji - rodzina pewnego dnia, zgubiła się w szwedzkim lesie! Mimo tego, wszyscy naprawdę dobrze wspominają swoje kamperowe przygody i gdy wakacje gwiazdy i jej rodziny dobiegły końca, Małgorzata Rozenek nie kryła swojego smutku. 

Małgorzata Rozenek wróciła z wakacji
Instagram/m_rozenek

Małgorzata RozenekRadosław Majdan razem z dziećmi i czworonogami, wrócili do Polski we wtorek, 20 lipca. Nie jest jednak tajemnicą, że małżeństwo uwielbia podróże i nie lubi zbyt długo siedzieć w domu. Dlatego już następnego dnia, czyli 21 lipca, para pojawiła się na lotnisku Chopina w Warszawie i wyleciała w kolejną podróż!

Dawno żeśmy nigdzie nie podróżowali, dlatego tym razem postanowiliśmy, że co będziemy tak długo w domu siedzieć i ruszamy - powiedziała żatrobliwie Małgorzata Rozenek w swojej relacji. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan lecą na kolejne wakacje
Instagram/Małgorzata Rozenek

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pochwaliła się nowym talentem Henia! Odkryła go przez przypadek

Jak się okazało, tym razem w zagraniczną podróż lecą jednak jedynie Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan i ich najmniejszy piesek, Franceska. Jak wyjawiła gwiazda, to pierwsza podróż od narodzin Henia, kiedy to para ma okazję polecieć gdzieś bez dzieci.

Jedziemy tam do pracy, ale nie tylko - będą też tam jakieś przyjemności. [...] Cieszymy się bardzo, bo dla nas to jest taka randka - powiedziała gwiazda w swojej relacji na InstaStories. 

Małgorzata Rozenek leci z mężem na kolejne wakacje
Instagram/Małgorzata Rozenek

Dokąd zatem wybierają się Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek? Wygląda na to, że tym razem gwiazda i jej mąż udają się do Włoch! 

Bez dzieci, bez 4 psów, bez campera - trudno to nazwać podróżą 😂😂😂 do zobaczenia we Włoszech 🧡 - napisał Radosław Majdan na swoim Instagramie.

Myślicie, że Małgorzata Rozenek będzie relacjonować swój kolejny wyjazd tak, jak wakacje w Szwecji? Wielu fanów przyznało, że chętnie oglądało przygody "Gangu Majdana"! Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć małżeństwu (i Francesce) udanej podróży i z niecierpliwością czekamy na kolejne relacje gwiazdy!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan lecą na kolejne wakacje
Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek z mężem
Newsy
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ruszyli w kolejną podróż. Zdjęcia paparazzi
Gwiazda TVN i jej mąż dopiero co wrócili ze Szwecji! Gdzie teraz polecieli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan? Czy towarzyszą im dzieci?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan "przyłapani" na lotnisku z Warszawie. Paparazzi uwiecznili, jak gwiazda TVN razem z mężem podjeżdżają taksówką i wypakowują swoje bagaże. Małgorzata Rozenek i jej rodzina dopiero co wrócili z rodzinnych wakacji ze Szwecji, ale po jednym dniu spędzonym w Polsce gwiazda TVN znów spakowała swoje walizki i wyruszyła w kolejną podróż. Tym razem Małgorzata Rozenzek i Radosław Majdan (bez dzieci i tylko z jednym psem) wybrali się do Włoch. Spójrzcie tylko na zdjęcia paparazzi! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan lecą do Włoch Małgorzata Rozenek razem z mężem, dziećmi i psami zaledwie dwa dni temu wrócili ze swoich szwedzkich wakacji. Cała rodzina relacjonowała swój wyjazd za pośrednictwem Instagrama, dzięki czemu internauci mogli zobaczyć m.in. jak poradzili sobie kiedy zgubili się w lesie. Część internautów zgodnie oceniła, że relacje z wyjazdu Małgorzaty Rozenek z rodziną to najlepszy serial w sieci! Niestety, wakacyjny wyjazd kamperem już się zakończył i wszyscy wrócili do domu.  Szybko okazało się, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie posiedzieli w domu zbyt długo. Para znów spakowała swoje walizki i wyruszyła w kolejną podróż - tym razem samolotem. Małgorzata Rozenek podczas relacji na InstaStories zdradziła swoim fanom, że tym razem wybiera się do Włoch. W podróży towarzyszy jej Radosław Majdan oraz ich malutki piesek - dzieci i pozostałe zwierzęta zostały w Polsce.  Dawno żeśmy nigdzie nie podróżowali więc tym razem postanowiliśmy, że co będziemy tak długo w domu siedzieć i ruszamy- żartowała Małgorzata Rozenek. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w świetnych humorach weszli na lotnisko. Niestety taki stan nie trwał zbyt długo- Radosław Majdan...

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pod studiem "Dzień Dobry TVN"
VIPHOTO/East News
Newsy
Eleganccy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pod studiem "Dzień Dobry TVN". Nowe zdjęcia paparazzi
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tym razem w "Dzień Dobry TVN" opowiadali o swojej kamperowej przygodzie w Szwecji. Małżeństwo na tę okazję wybrało hitowe stylizacje. Zobaczcie sami.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to stali bywalcy w studiu "Dzień Dobry TVN". Zawsze eleganccy, piękni i uśmiechnięci - nie inaczej było i tym razem! Gwiazdorska para opowiadała w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą o swoich wakacjach kamperem w Szwecji i na tę okazję wybrali naprawdę fantastyczne stylizacje. Od żony sportowca aż trudno oderwać wzrok. Zobaczcie sami! Zobacz także:  Małgorzata Rozenek pije "dobrą kawusię" w klapkach wartych fortunę! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan planują kolejne kamperowe wakacje! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan razem z trójką dzieci i czterema psami, kilka tygodni temu wybrali się w niezwykłą podróż. Małżeństwo zdecydowało się zabrać swoje pociechy i swoich pupili do Szwecji, gdzie przez dwa tygodnie zwiedzali ten piękny kraj... kamperem ! Było mnóstwo przygód i świetnej zabawy, ale nie brakowało również cięższych momentów. Między innymi o tym opowiedzieli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na kanapach "Dzień Dobry TVN" .  - Było ciężko. Były momenty, w których chciałam, żeby tam był za nami drugi kamper, z kimś do pomocy, bo naprawdę jest to duża logistyka. Bardzo dużo się dzieje. Można powiedzieć, że nieustająco. Jeśli ktoś nas się pyta: "Wy już po wakacjach, odpoczęliście?". To ja sobie myślę: "Nie bądź bezczelna" - mówiła w "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Rozenek-Majdan o cieniach podróżowania kamperem.  Na szczęście teraz są już wypoczęci, a dzisiejsze stylizacje Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana to prawdziwe strzały w dziesiątkę! Zobaczcie sami.  Zobacz także:  Szczęśliwi Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek załatwiają sprawy na mieście. Nowe zdjęcia paparazzi Małgorzata...

Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem, synami i psami na wakacjach w Szwecji w kamperze
Instagram @m_rozenek
Newsy
Małgorzata Rozenek narzeka na wakacje pierwszego dnia: "Po trawie w piżamie będę chodzić?!" 
Małgorzata Rozenek z rodziną wybrała się na wakacje w kamperze. Już pierwszego dnia pojawiły się pierwsze oznaki niezadowolenia...

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan , Stanisław, Tadeusz i Henio oraz ich czworonożni przyjaciele wyruszyli w pierwszą rodzinną wyprawę na dziko. To pierwsze wspólne wakacje Majdanów z daleka od luksusów, ponieważ w podróż po Szwecji wybrali się... kamperem! Jak przyzwyczajona do luksusowych warunków Małgorzata Rozenek  poradzi sobie w małym kamperze? Gwiazda TVN wszystko relacjonuje na Instagramie, a Radkowi Majdanowi oberwało się już pierwszego dnia na kempingu:  I co ja będę szła do bagażnika po ubrania w piżamie i co, będę szła po trawie? - pytała niezadowolona z warunków.  Jednak to nie jedyna rzecz, która nie przypadła do gustu Perfekcyjnej. Koniecznie musicie to zobaczyć.  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek zabiera rodzinę w kolejną podróż! Bez luksusów ale... z kamerami?! Małgorzata Rozenek o wakacjach w kamperze. Co jej przeszkadza?  Ostatni rok upływa Majdanom pod znakiem podróży. Dopiero co spędzili ponad miesiąc w egzotycznym Meksyku. To właśnie tam Henio Majdan obchodził swoje pierwsze urodziny. Podczas wakacji w Meksyku również Małgorzata Rozenek po raz pierwszy musiała na długo rozstać się z synem Stanisławem , który nie mógł pozostać za oceanem ze względu na egzaminy w szkole. Majdanowie spali nie tylko w luksusowych hotelach ale również klimatycznych bungalowach niestety pełnych... lokalnego robactwa! To dla Małgorzaty Rozenek był prawdziwy koszmar.  Tym razem Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan i chłopcy wybrali się na prawdziwe dzikie wakacje. Najbliższy czas spędzą, podróżując kamperem po pięknej Szwecji, gdzie będą mogli parkować na dziko i spędzać noce blisko natury. Pierwszy dzień Majdanowie spędzili na kempingu, gdzie musieli przygotować kampera do dalszej podróży. Już pierwszego...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik