Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
ONS.pl
1/5
Małgorzata Rozenek
ONS.pl

Od kiedy Małgorzata Rozenek stała się sławna, nieustannie zachwyca swoim wizerunkiem. Jej stylizacje są godne naśladowania (gwiazda zawsze doskonale miksuje trendy oraz łączy luksusowe dodatki z ubraniami z sieciówek), jej figura zachwyca, podobnie jak włosy, które zresztą są jej znakiem rozpoznawczym. Piękne, długie i zadbane blond włosy to marzenie większości kobiet, a Małgosia Rozenek je spełniła. Ostatnio jednak z dnia na dzień jej włosy znacznie urosły! Poznajcie tajemnicę fryzury Małgorzaty Rozenek na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek przyćmiła inne gwiazdy na ramówce TVN? Musicie zobaczyć jej stylizację!

 

2/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek nie ukrywała, że nagły porost włosów to nie efekt cudownej diety, a zwykłego przedłużania u fryzjera. Gwiazda zdecydowała się na wizytę u Kajetana Góry, który wyczarował na jej głowie bardzo długie włosy, sięgające niemal bioder!

 

Niektórzy do roli ścinają włosy, ja „zapuszczam”😄😄😂 chociaż nie jest to praktyczne rozwiązanie na upały😂😂😂😂 - napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie.

 

Zobacz: Nowa torebka Rozenek kosztuje tyle ile luksusowe wakacje dla pary! 

3/5
Małgorzata Rozenek
ONS.pl

Jak się okazuje, nad nową fryzurą Małgorzaty Rozenek, Kajetan Góra musiał pracować aż 5 miesięcy!

 

Pracowaliśmy nad tym 5 miesięcy ale dla takiego projektu warto! Specjalnie ściągaliśmy maszynę do produkcji takich dopinek. Warto jak widać. Pierwsi w europie będziemy mieć metodę modułową invisible #extensions. Co o tym myślicie? - powiedział fryzjer na Instagramie.

 

Zobacz: Rozenek podbija Mediolan w klapkach z futerkiem! Znaleźliśmy najlepsze modele od 29 złotych! 

4/5
Małgorzata Rozenek
ONS.pl

Nie da się ukryć, że praca nie poszła na marne. Włosy Małgorzaty Rozenek prezentują się bosko i ciężko uwierzyć, że nie są naturalne!

Zobacz: Małgorzata Rozenek zrezygnowała z alkoholu. Czy to przez ciążę? Wiemy!

Więcej na temat Małgorzata Rozenek