Małgorzata Rozenek na wakacjach Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek w cekinowym płaszczu
Małgorzata Rozenek na wakacjach
1/4
Małgorzata Rozenek na wakacjach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostaną rodzicami? To pytanie już od dawna zadają fani i media. Gwiazda TVN i jej mąż nigdy nie ukrywali, że marzą o powiększeniu rodziny. Małgorzata Rozenek ma już dwóch synów z poprzedniego związku, ale teraz chciałaby urodzić trzecie dziecko. Ostatnio plotki na temat ciąży gwiazdy podsycili internauci, którzy pod jej nowymi fotkami z wakacji zastanawiali się, czy u Małgosi pojawiły się już ciążowe krągłości. Teraz atmosferę podgrzała sama Małgorzata Rozenek, która  w jednym z wywiadów przyznała, że zrezygnowała z alkoholu. Dlaczego? My już wiemy!

 

Zobaczcie, dlaczego Małgorzata Rozenek zrezygnowała z picia alkoholu? Odpowiedź na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Fani wytknęli Rozenek, że przerobiła swoje zdjęcie w Photoshopie! Odpowiedziała im!

2/4
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Instagram

Jeszcze przed wyjazdem na wakacje Małgorzata Rozenek w rozmowie z "Faktem" przyznała, że całkowicie zrezygnowała z alkoholu. Dlaczego? To wcale nie ciąża ją do tego zmusiła! Okazuje się, że to dzięki Ani Lewandowskiej! Z czego jeszcze musiała zrezygnować gwiazda TVN? 

Zaczęłam taki program u Ani Lewandowskiej, u niej w centrum. Alkohol to w ogóle zapomnij... cukry, gluten, nabiał. I to działa! - przyznała w rozmowie z "Faktem". 

Małgorzata Rozenek już kilka dni temu w rozmowie z nami wspominała o współpracy z Anią. Jej wypowiedź była zaskakująca! Zobaczcie sami! 

3/4
Małgorzata Rozenek
Instagram

Gwiazda TVN przyznała wówczas, że zdecydowała się na współpracę z Anią Lewandowską m.in. dlatego, że żona "Lewego" przygotowuje treningi dla przyszłych mam...

Zobacz: Małgorzata Rozenek przed naszą kamerą wygadała się o ciąży?! "Mam nadzieję, że nie będziemy tego puszczać"

4/4
Małgorzata Rozenek w cekinowym płaszczu

Myślicie, że gwiazda TVN wkrótce spełni swoje marzenie o trzecim dziecku? 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek