Małgorzata Kożuchowska o powrocie Hanki Mostowiak do M jak miłość Małgorzata Kożuchowska wraca do "M jak miłość"? Małgorzata Kożuchowska o powrocie Hanki Mostowiak do M jak miłość Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska o powrocie Hanki Mostowiak do M jak miłość
"Po 9 latach..."
1/4
Małgorzata Kożuchowska o powrocie Hanki Mostowiak do M jak miłość

 

Małgorzata Kożuchowska odniosła się do sensacyjnych plotek na temat jej powrotu do serialu "M jak miłość". Jak podał "Super Express" popularna aktorka mogłaby pojawiać się we wspomnieniach innych bohaterów (podobnie jak Andrzej Młynarczyk jako Tomek) lub zagrać siostrę bliźniaczki słynnej Hanki Mostowiak. My ustaliśmy, że producenci w ogóle nie biorą tego pod uwagę, a teraz głos zabrała sama zainteresowana. Co powiedziała? Zobacz!

 

Zobacz także: "M jak miłość": Marcin odnajdzie Izę w szpitalu w Niemczech! Czy Artur w końcu trafi za kratki? Wiemy!

 

2/4
Małgorzata Kożuchowska wraca do "M jak miłość"?

 

Małgorzata Kożuchowska na swoim InstaStories odniosła się do wszelkich spekulacji na temat jej ewentualnego powrotu do serialu "M jak miłość". Oczywiście nie ma o tym mowy:

Kochani, myślę, że domyślacie się, ze jeśli ktoś po 9 latach pracy odchodzi z serialu to nie po to, żeby po kolejnych 9 latach do niego wrócić, czy to w roli ducha, czy siostry bliźniaczki... - Kożuchowska stawia sprawę jasno. 

Żałujecie? 

 

Zobacz: Już wszystko jasne! Aktorka "M jak miłość" zdradziła, jak potoczą się dalsze losy Izy i Marcina!

3/4
Małgorzata Kożuchowska o powrocie Hanki Mostowiak do M jak miłość

 

Małgorzata Kożuchowska wcielała się w postać uwielbianej przez widzów Hanki Mostowiak. Odeszła z serialu po 9 latach pracy. Jej bohaterka zginęła w wyniku pękniętego tętniaka po wypadku samochodowym w słynnych kartonach.  

4/4
Małgorzata Kożuchowska
ONS

 

Aktualnie Małgorzatę Kożuchowską możemy podziwiać w serialu "rodzinka.pl", a już niedługo do kin wejdzie film Patryka Vegi "Plagi Breslau", gdzie gwiazda zagrała główną rolę. Aktorka pracuje również nad kolejnym serialem dla TVN!