Marcin wpada na trop Izy w M jak miłość M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje? Gwiazda "M jak miłość" zdradziła dalsze losy Izy i Marcina M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis
 Marcin wpada na trop Izy w M jak miłość
Największa tajemnica ujawniona!
1/4
 Marcin wpada na trop Izy w M jak miłość

 

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) znów będą razem?! Małgorzata Pieczyńska, która w "M jak miłość" gra matkę Chodakowskiego jednym zdjęciem z planu zdradziła przyszłe losy rodziców małej Mai! W tej chwili wątek Izy i Marcina jest bardzo dramatyczny - Skalska walczy o życie w szpitalu, a Marcin po porwaniu Mai ukrywa się przed policją i Arturem, który zrobi wszystko, żeby odebrać mu córkę. Wiemy już, że po jakimś czasie Iza wybudzi się ze śpiączki, jednak wtedy okaże się, że w wyniku wypadku straciła pamięć... 

 

Wszyscy fani "M jak miłość" z pewnością zastanawiają się, jak potoczą się dalsze losy Izy i Marcina i małej Mai. Czy Marcin znów straci Izę i córeczkę? Teraz wszystko już wiadomo! Szykuje się szczęśliwe zakończenie ich wątku? Zobaczcie sami! 

 

Zobacz także: "M jak miłość": Iza będzie w śpiączce! Czy Artur zrzuci winę na Marcina? Zobacz, co mówi Tomasz Ciachorowski

 

Więcej o polskich serialach przeczytacie na naszej grupie na Facebooku

2/4
M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
MTL Maxfilm

 

W ostatnim odcinku "M jak miłość" lekarze wciąż walczyli o życie Izy, a Marcin z córką i synem ukrywał się w domku nad jeziorem. Na szczęście, w tych dramatycznych chwilach Chodakowski może liczyć na wsparcie przyjaciela Jakuba Karskiego, który będzie informował go o przebiegu śledztwa i poszukiwaniach. 

 

I chociaż w tej chwili sytuacja Izy, Marcina i małej Mai wygląda dramatycznie, to wszystko wskazuje na to, że za jakiś czas będą szczęśliwą rodziną! Spójrzcie tylko na TO zdjęcie! 

 

Fotkę z planu "M jak miłość" znajdziecie na następnej stronie! 

Zobacz także: MIKOŁAJ ROZNERSKI ZGOLIŁ SIĘ NA ŁYSO? JUŻ NIE JEST TAKI PRZYSTOJNY?

3/4
Gwiazda "M jak miłość" zdradziła dalsze losy Izy i Marcina
Facebook

Małgorzata Pieczyńska, czyli serialowa Aleksandra pokazała zdjęcie z planu "M jak miłość", na którym widać Izę, Marcina, Maję, Szymka i ojca Chodakowskiego. Wszyscy razem świętują przy jednym stole! 

Czy to oznacza, że Iza i Marcin będą razem? Taką mamy nadzieję! 

 

Zobacz także: "M JAK MIŁOŚĆ", PODOBNIE JAK WIZAZ.PL, KOŃCZY 18 LAT. JAK ZMIENILI SIĘ BOHATEROWIE SERIALU?

 

4/4
M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis
MTL Maxfilm

W tej chwili Iza walczy o życie, ale wszystko wskazuje na to, że wkrótce będziemy mogli zobaczyć, jak Skalska znów jest szczęśliwa u boku Marcina!

Myślicie, że Artur raz na zawsze zniknie z ich życia? 

Więcej na temat M jak miłość