M jak miłość: Marcin odnajdzie Izę w szpitalu M jak miłość: Marcin trafi do więzienia? M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis Gwiazda "M jak miłość" zdradziła dalsze losy Izy i Marcina
M jak miłość: Marcin odnajdzie Izę w szpitalu
MTL Maxfilm
1/4
M jak miłość: Marcin odnajdzie Izę w szpitalu
MTL Maxfilm

 

To będzie wyjątkowy odcinek "M jak miłość"! Już 22 października, w poniedziałek, fani będą mogli zobaczyć 1391 odsłonę serialu, w którym Marcin (Mikołaj Roznerski) dowie się, że Iza (Adriana Kalska) żyje! Jak informuje "Świat seriali" Chodakowski odnajdzie Izę w szpitalu w Niemczech i zapewni ją, że jest już bezpieczna. Co dokładnie wydarzy się w 1391. odcinku "M jak miłość"? Co stanie się z Arturem Skalskim (Tomasz Ciachorowski) ? My już wiemy! 

 

Zobaczcie OPIS odcinka, który z pewnością przyniesie widzom ogromne emocje! Będzie szczęśliwy finał wątku Izy i Marcina? 

 

Zobacz także: "Nie byłem przygotowany na hejt" Mikołaj Roznerski chciał zniknąć z "M jak miłość"!

2/4
M jak miłość: Marcin trafi do więzienia?
MTL Maxfilm

Wiemy już, że wkrótce Marcin Chodakowski trafi do więzienia- jest jednak dobra wiadomość dla fanów "M jak miłość"! Jak informuje "Świat seriali" Marcin w 1391. odcinku wyjdzie na wolność! Co więcej! Marcin udowodni, że jest ojcem małej Mai, a Artur za swoje oszustwa trafi za kratki! 

 

To jednak nie koniec wielkich emocji w "M jak miłość"! Jak Marcin dowie się, że Iza żyje? Odpowiedź na następnej stronie.

 

Zobacz także: "M jak miłość": Tomek wróci do serialu! Wiemy, co się stanie gdy Joasia znów zobaczy męża. ZDJĘCIA

 

3/4
M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis
MTL Maxfilm

Okazuje się, że po wyjściu z więzienia to Budzyński przekaże Marcinowi radosne wiadomości o Izie. Małą Mają zajmie się babcia, a Chodakowski wyruszy na spotkanie ze Skalską, która trafiła do szpitala w Niemczech. Co ciekawe, Ania (Maria Pawłowska) zaproponuje, że zawiezie tam Marcina! 

Marcin odnajdzie Izę i powie jej, że jest już bezpieczna! 

Czy to oznacza, że zakończył się koszmar Izy? Skalska będzie szczęśliwa u boku ojca swojej córeczki? ZDJĘCIE, które znajdziecie na następnej stronie zdradza wszystko! 

4/4
Gwiazda "M jak miłość" zdradziła dalsze losy Izy i Marcina
Facebook

Wszystko wskazuje na to, że koszmar Izy rzeczywiście się zakończy! Patrząc na zdjęcie opublikowane przez Małgorzatę Pieczyńską, czyli serialową Aleksandrę, nie mamy wątpliwości, że Iza znów będzie szczęśliwa! 

 

Przypominamy, że 1391 odcinek "M jak miłość" będziecie mogli zobaczyć 22 października o godzinie 20:55 na antenie Telewizyjnej Dwójki. 

Więcej na temat M jak miłość