Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Małgorzata Kożuchowska w reklamie Avivy
ONS
Newsy

Już jest spot nowej reklamy z Kożuchowską. Jak wypadła? [WIDEO]

Aktorka gra samą siebie

Małgorzata Kożuchowska ma teraz bardzo dużo pracy. Aktualnie aktorka przebywa na planie drugiej części filmu "Listów do M.", gdzie jest jedną z największych gwiazd. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami z kolegami, którzy jej towarzyszą. Zobacz: Kożuchowska gwiazdą "Listów do M. 2". Pokazała pierwsze zdjęcia z planu świątecznego hitu

To jednak nie wszystko. Gwiazda ostatnio wzięła udział w kampanii Avivy i promuje ubezpieczenia dla rodzin. Aktorka ciężko pracowała na planie i dała z siebie wszystko. Dzisiaj premierę miał spot reklamowy, który można obejrzeć w internecie.  Kożuchowska gra tam samą siebie, czyli spełnioną kobietę i przede wszystkim matkę i żonę. W reklamie jest bardzo naturalna i uśmiechnięta.

Jak Wam się podoba?

Zobacz: Kożuchowska za kulisami spotu nowej reklamy. Tak prezentuje się na co dzień

Małgorzata Kożuchowska w reklamie Avivy


Małgorzata Kożuchowska w reklamie Avivy

 

Kożuchowska za kulisami nowej reklamy:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Kożuchowska reklamuje kosmetyki Kolastyna
ONS
Newsy
Kożuchowska została twarzą kosmetyków
Mamy też pierwsze zdjęcie z kampanii

Małgorzata Kożuchowska nie zwalnia tempa. Poza pracą na planie drugiej części "Listów do M.", aktorka kręciła spot reklamowy dla marki Aviva. Reklama właśnie miała swoją premierę telewizyjną, a to jeszcze nie koniec. Zobacz:  Już jest spot nowej reklamy z Kożuchowską. Jak wypadła? Jak udało nam się ustalić, z początkiem kwietnia marka Kolastyna rozpoczęła współpracę z gwiazdą. Kożuchowska reklamuje kosmetyki, które poprawiają kondycję skóry i redukują zmarszczki. W haśle reklamowym, które promuje aktorka zapewnia, że kremy rozumieją potrzeby jej skóry i są skuteczne w 100%. Gratulujemy. Zobacz:  Kożuchowska za kulisami spotu nowej reklamy. Tak prezentuje się na co dzień     Kożuchowska za kulisami reklamy Avivy:

Zarobki Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS
Newsy
Małgorzata Kożuchowska jest milionerką."Forbes" wyliczył jej zarobki
Młoda mama nie próżnuje

Małgorzata Kożuchowska jako mama radzi sobie doskonale. Kiedy długo wyczekiwany syn pojawił się wreszcie na świecie aktorka wyraźnie rozkwitła. W jednym z wywiadów przyznała jednak, że nie jest łatwo. Zobacz:  Kożuchowska szczerze o macierzyństwie: Nie jest łatwo Jednak macierzyństwo nie koliduje z obowiązkami zawodowymi aktorki. Aktorka aktywnie pracowała na planie "Prawa Agaty" i drugiej części "Listów do M.", a także kręciła spoty reklamowe dla jednej z sieci komórkowych. W ciągu ostatniego miesiąca gwiazda wzięła udział w dwóch nowych kampaniach. W jednej z nich reklamuje ubezpieczenia, a w drugiej kosmetyki dla kobiet. I jak podaje "Twoje Imperium" całkiem się na tym wzbogaciła. Tabloid powołał się na wycenę magazynu "Forbes"  według, której tylko z jednego kontraktu Kożuchowska zarobiła 300 tysięcy złotych, co może oznaczać, że tylko w tym roku na jej konto wpłynęło ponad milion złotych.  Widzieliście już kampanie z jej udziałem? Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Kożuchowska w kolejnej kampanii     Kożuchowska za kulisami nowej reklamy:

Małgorzata Kożuchowska na planie "Listów do M"
ONS
Newsy
Kożuchowska gwiazdą "Listów do M. 2". Pokazała pierwsze zdjęcia z planu świątecznego hitu
Premiera za kilka miesięcy

Właśnie trwają prace nad drugą częścią filmu, który pokochali widzowie. Na planie "Listów do M." pojawiła się cała plejada gwiazd, a wśród nich znalazł się nawet Marcin Prokop . Dziennikarz nie chwalił się tym w mediach, a zdradziła go Agnieszka Jastrzębska. Zobacz:  Najpierw "Na wspólnej", a teraz... Prokop wystąpi w filmie z plejadą gwiazd. Wygadała go Jastrzębska Na planie pracuje również Małgorzata Kożuchowska , która szybko po ciąży wróciła do pracy. To będzie jej pierwszy film po urodzeniu upragnionego synka, ale odnajduje się znakomicie i widać, że praca jej służy. Aktorka pochwaliła się już pierwszymi zdjęciami z planu na Facebooku, a jej fani nie mogą się doczekać premiery dzieła. Na fotkach gwiazda pozuje z ekipą strażaków, a także z Pawłem Małaszyńskim i Marcinem Perchuciem.  Czekacie na premierę? Zobacz:  Piękny gest ze strony Kożuchowskiej. Zajęła się dziećmi zmarłej aktorki     Kożuchowska za kulisami spotu nowej reklamy:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner