Małgorzata Kożuchowska w mini i kozakach
ONS

Małgorzata Kożuchowska w pół roku zarobiła 2 miliony złotych!

Małgorzata Kożuchowska w mini i kozakach
ONS

Małgorzata Kożuchowska od lat pojawia się w rankingu “Forbes” wśród najcenniejszych gwiazd w Polsce. Do Roberta Lewandowskiego jej daleko, ale i tak szacuje się, że za każdy kontrakt reklamowy aktorka znana z serialu “Rodzinka.pl” dostaje aż 335 tysięcy złotych. Mamy dopiero czerwiec, a Kożuchowska wystąpiła już w pięciu reklamach. I zarobiła na tym krocie!

Małgorzata Kożuchowska po urodzeniu synka Jana Franciszka, nie zdecydowała się na długi urlop macierzyński. Szybko wróciła na plan “Rodzinki.pl”, a do tego wzięła udział w kilku reklamach. Aktorka reklamowała w tym roku centrum handlowe w Krakowie, firmę ubezpieczeniową, kremy przeciwzmarszczkowe, znaną sieć telefonii komórkowej. Przedłużyła też kontakt z marką odzieży skórzanej. Z wyliczeń se.pl wynika, że tylko w tym roku Kożuchowska na reklamach zarobiła już 1,7 mln złotych. Do tego dochodzi wysokie gaże za role w “Prawie Agaty” i “Rodzince.pl”. Sumując wszystkie kontakty reklamowe i telewizyjne Kożuchowskiej wychodzi suma 2 milionów złotych.

Po urodzeniu dziecka nawet byłe koleżanki Kożuchowskiej z planu “M jak miłość” Kasia Cichopek i Anna Mucha nie zarobiły takich pieniędzy. Może czas na kolejnego bobasa?


Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15