Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Małgorzata Kożuchowska w mini i kozakach
ONS
Newsy

Małgorzata Kożuchowska w pół roku zarobiła 2 miliony złotych!

Imponujący wynik

Małgorzata Kożuchowska od lat pojawia się w rankingu “Forbes” wśród najcenniejszych gwiazd w Polsce. Do Roberta Lewandowskiego jej daleko, ale i tak szacuje się, że za każdy kontrakt reklamowy aktorka znana z serialu “Rodzinka.pl” dostaje aż 335 tysięcy złotych. Mamy dopiero czerwiec, a Kożuchowska wystąpiła już w pięciu reklamach. I zarobiła na tym krocie!

Małgorzata Kożuchowska po urodzeniu synka Jana Franciszka, nie zdecydowała się na długi urlop macierzyński. Szybko wróciła na plan “Rodzinki.pl”, a do tego wzięła udział w kilku reklamach. Aktorka reklamowała w tym roku centrum handlowe w Krakowie, firmę ubezpieczeniową, kremy przeciwzmarszczkowe, znaną sieć telefonii komórkowej. Przedłużyła też kontakt z marką odzieży skórzanej. Z wyliczeń se.pl wynika, że tylko w tym roku Kożuchowska na reklamach zarobiła już 1,7 mln złotych. Do tego dochodzi wysokie gaże za role w “Prawie Agaty” i “Rodzince.pl”. Sumując wszystkie kontakty reklamowe i telewizyjne Kożuchowskiej wychodzi suma 2 milionów złotych.

Po urodzeniu dziecka nawet byłe koleżanki Kożuchowskiej z planu “M jak miłość” Kasia Cichopek i Anna Mucha nie zarobiły takich pieniędzy. Może czas na kolejnego bobasa?


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Kożuchowska twarzą Aviva
ONS
Newsy
Kożuchowska zgarnęła nowy kontrakt. Zastąpiła w reklamie Chylińską
Sukces aktorki

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z największych gwiazd w Polsce. Po urodzeniu synka, gwiazda szybko wróciła do formy oraz pracy. Wzięła już udział w kilku kampaniach reklamowych. Przypomnijmy: Kożuchowska w królewskiej kampanii centrum handlowego. Towarzyszył jej gwiazdor TVN To jednak nie wszystko. Jak informuję dziś media, aktorka zgarnęła kolejny kontrakt. Kożuchowska weźmie udział kampanii reklamowej jednej z czołowych marek na rynku ubezpieczeń - Aviva, która dba o wartości rodzinne i szuka osób, które je reprezentują. Według zarządu nie było lepszej osoby niż Małgorzata. To właśnie taki stosunek do życia był powodem wyboru Małgorzaty Kożuchowskiej przez Avivę . Bezpieczeństwo i dobro rodziny, najwyższa jakość, stabilność. Do 2013 roku twarzą firmy była Agnieszka Chylińska. Zobacz: Małgorzata Kożuchowska nosi biżuterię za prawie 5,000 złotych   Małgorzata Kożuchowska na imprezie w galerii:

Małgorzata Kożuchowska o synu
ONS
Newsy
Małgorzata Kożuchowska napisała książkę? Nie uwierzycie o czym. Zobacz okładkę!

Małgorzata Kożuchowska potrafi zaskoczyć. Aktorka jest znana z tego, że nie chce być jurorką w żadnym show, nie chodzi na otwarcia butików, rzadko jest bohaterką wywiadów. Dlatego sami jesteśmy zaskoczeni, że... powstała książka z gwiazdą w roli głównej - "Miasto marzeń". Zobacz:  Małgorzata Kożuchowska w pół roku zarobiła 2 miliony złotych!   A o czym jest książka? O wierze w Boga i cudach związanych z Janem Pawłem II. To zapis wspomnień związanych z Kożuchowską i programem „My Wy Oni”, który aktorka współtworzy od dziesięciu lat w redakcji katolickiej TVP razem z dziennikarką Elżbietą Ruman. Program opowiada o historiach ludzi, którzy pomimo chorób lub wypadków znaleźli sens w życiu, a także o cudach, które wydarzyły się w ich życiu dzięki wierze i Janowi Pawle II. W książce szczegółowo opisane są reakcje Kożuchowskiej na historie zwykłych ludzi, o tym jak dzięki czarowi znanej aktorki ułatwiała realizację materiałów i osobistych przeżyć związanych z Janem Pawłem II i wiarą.  My jesteśmy dopiero na siódmym rozdziale, ale obiecujemy, że najciekawsze cytaty z Małgosi opublikujemy tuż po przeczytaniu całości!  Jak wygląda okładka? Zobacz na Polki.pl: Kożuchowska najdroższą polską aktorką?      

Małgorzata Kożuchowska szczerze mówi o wierze
ONS
Newsy
Kożuchowska jest jedną z najdroższych aktorek. Za jej sukcesem stoi wiara?
Specjalista o wizerunku Kożuchowskiej w mediach

Małgorzata Kożuchowska to bez wątpienia ikona stylu, a przy każdym wyjściu na czerwony dywan zachwyca. Dawid Woliński zdradził sekret aktorki i wyznał, co ona takiego robi, że wygląda perfekcyjnie. Zobacz:  Kożuchowska to ikona stylu. Woliński zdradził jej przepis na modowy sukces Ostatnio gwiazda wzięła w udział w kilku reklamach i podpisała lukratywne kontrakty. Eksperci oszacowali, że na jej konto tylko w tym roku mogło wpłynąć ponad milion złotych. Piotr Tymochowicz, specjalista od wizerunku, w rozmowie z "Show" przyznaje, że dzięki wartościom jakie wyznaje Kożuchowska ma ona teraz sporo pracy. Wiele Polek może się z nią utożsamić: Kożuchowska reprezentuje wartości, które są przez reklamodawców wysoko cenione: macierzyństwo, rodzina, bezpieczeństwo, wiarygodność. Ponadto aktorka jako jedna z nielicznych w show-biznesie otwarcie mówi o wierze: Kolejna rzecz, która wyróżnia Kożuchowską, to publiczne mówienie o wierze. Zyskuje przychylność katolickiego społeczeństwa, tym bardziej teraz, gdy jest mamą.  Śledzicie karierą Kożuchowskiej? Zobacz na Polki.pl: Kożuchowska najdroższą polską aktorką?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner