Premiera filmu Smoleńsk
Newsy

Kto w końcu przyszedł na premierę "Smoleńska"? Były największe gwiazdy sceny... politycznej

Kto w końcu przyszedł na premierę "Smoleńska"? Były największe gwiazdy sceny... politycznej
Film o Smoleńsku, Smoleńsk
Newsy
Są wyniki frekwencji filmu "Smoleńsk". Jak myślicie, już jest kinowym hitem?
Są wyniki frekwencji filmu "Smoleńsk". Jak myślicie, już jest kinowym hitem?

  Film "Smoleńsk" w reżyserii Antoniego Krauzego w pierwszy weekend dystrybucji kinowej obejrzało 107,7 tysięcy widzów. Czy to dobry wynik? I tak, i nie. Był to rekord weekendu, ale gdy popatrzeć na inne polskie premiery, które miały miejsce w tym roku, nie jest to aż tak zachwycający wynik. "Smoleńsk" obejrzało o połowę mniej widzów niż na przykład "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" czy drugiego "Pitbulla". A te filmy nie miały aż takiego rozgłosu jak "Smoleńsk", o którym mówi się wszędzie. Jak wyliczył press.pl, podobna kampania reklamowa, jaką poprzez widzów i media ma za darmo "Smoleńsk" kosztowałaby 18 milionów złotych (całkowity budżet samego filmu to 10 milionów złotych).   Sami zobaczcie, jak przestawiała się frekwencja z pierwszych dni wyświetlania innych polskich filmów, które miały swoją premierę w 2016 roku (wartości zaokrąglone).   Zobacz:  Dziś do kin wchodzi film "Smoleńsk". Warto wybrać się do kina? Przegląd premier kinowych\   7 rzeczy, których nie wiecie o facetach - 241 tys. "Pitbull. Nowe porządki" - 211 tys. "Planeta singli" - 202 tys. "Moje córki krowy" - 131 tys. "Słaba płeć" - 101 tys. "Historia Roja" - 58 tys. "#WSZYSTKOGRA" - 35 tys. "Kochaj" - 33 tys. "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" - 31 tys. "Na granicy" - 30 tys. "Kobiety bez wstydu" - 19 tys. "Kamper" - 13 tys. "Bóg w Krakowie" - 10 tys.   Jeśli się zastanawiacie pójść na film, czy może jednak nie -  przeczytajcie recenzję filmu Smoleńsk.   Zobacz także:  Jest zwiastun filmu "Smoleńsk"! I już wzbudza dużo kontrowersji. Zobacz WIDEO   Plakat filmu "Smoleńsk"   Gwiazdy na premierze filmu "Smoleńsk".   Kadr z filmu "Smoleńsk.

Paweł Kukiz, Pola Kukiz na premierze filmu Smoleńsk
ons.pl
Newsy
Paweł Kukiz ze swoją śliczną córką Polą na premierze filmu "Smoleńsk". Ale ona ma długie nogi! ZDJĘCIA
Paweł Kukiz ze swoją śliczną córką Polą na premierze filmu "Smoleńsk". Ale ona ma długie nogi! ZDJĘCIA

Na premierę filmu "Smoleńsk" przyszedł  Paweł Kukiz z córką Polą! Dziewczyna ma 22 lata i czasem towarzyszy ojcu przy okazji ważnych wyjść. Tym razem na premierze budzącego kontrowersję filmu, na który nie wszyscy zostali zaproszeni. Paweł Kukiz zdaje się być w świetnym humorze, a Pola... pokazała, że ma piękne długie nogi. Kukiz z córką nie pozowali na ściance, a jedynie przemknęli na sale, ale nie dało się ich nie zauważyć. Paweł Kukiz i jego żona Małgorzata mają trzy córki: Julię , Polę i Hannę , ale to Pola udziela się, ma konto na Instagramie, tatuaże i pokazuje się z tatą. Będzie z niej gwiazda?   Zobacz także: Wytatuowana córka polskiego polityka. Czyja? Podpowiadamy: Wcale nie chodzi o Liroya! ZDJĘCIA   Paweł Kukiz z córką Polą na premierze filmu "Smoleńsk".   Pola Kukiz ma długie nogi jak modelka.   Pola jest podobna do taty?

Doda pochwaliła się zaproszeniem na premierę filmu "Smoleńsk"
Instagram
Newsy
Doda dostała zaproszenie na premierę filmu Smoleńsk. "Tracisz fanów" - pisali internauci. Odpowiedziała!
Doda dostała zaproszenie na premierę filmu Smoleńsk. "Tracisz fanów" - pisali internauci. Odpowiedziała!

Doda pochwaliła się zaproszeniem na oficjalną premierę filmu "Smoleńsk" i wywołała spore zamieszanie na Instagramie. Okazuje się bowiem, że nie wszyscy fani gwiazdy są zachwyceni głośną produkcją o tragedii smoleńskiej. Internauci krytykowali Dodę za promowanie kontrowersyjnego filmu i sugerowali, że piosenkarka może stracić swoich fanów.   Doda na premierze filmu Smoleńsk?! Zobacz także: Konstruktywna krytyka, czyli kanapkowy feedback nie mow, ze sie wybierasz... Tracisz fanów.. uważam Cię za inteligentną kobietę i mam nadzieję, że nie wierzysz w tą całą śmieszną teorię jakoby był to zamach. Krytyczne uwagi internautów skomentowała sama Doda. Artystka przyznała, że zamierza oglądać takie filmy, jakie będzie chciała. Gwiazda stwierdziła także, że ci którzy krytykują ją za to, na jakie filmy wybiera się  do kina, nie są  jej prawdziwymi fanami. bede chodzić na co mam ochotę i komedia jest to ze nie potraficie uszanować innych niż waszych wyborów - napisała Doda. Bushahaha to nie fani jak ich stracę bo pojde na film,na który oni sie nie wybierają.   To już kolejny raz, kiedy Doda podzieliła swoich fanów. Podobne wpisy pojawiły się na profilu gwiazdy już kilka miesięcy temu, kiedy to pochwaliła się wspólnym zdjęciem z Antonim Macierewiczem. Piosenkarka wybrała się wówczas na premierę filmu "Historia Roja".  Zobacz także: Doda chwali się zdjęciem z Antonim Macierewiczem! Fani ostro: "To zdjęcie to strzał w kolano". Odpowiedziała!   Myślicie, że Doda jednak pojawi się na premierze filmu "Smoleńsk"?  Na uroczystym pokazie w Teatrze Wielkim w Warszawie nie zabraknie m.in. prezydenta Andrzeja Dudy i  prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego.  Czy w tym gronie znajdzie się także Doda?   Film do kin wchodzi 9 września, o ile data nie zmieni się ponownie.   Zobacz...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner