Maja Hyży pochwaliła się fragmentem wyjątkowego nagrania. Piosenkarka wzięła ostatnio udział w ciążowej sesji zdjęciowej podczas której towarzyszyła jej kamera "Pytania na śniadanie". Kilka dni temu widzowie mogli zobaczyć, jak przyszła mama pozuje z dużym brzuszkiem, a teraz Maja Hyży opublikowała fragment programu TVP, na którym widzimy kulisy odważnej sesji. Internauci są zachwyceni!

Reklama

Maja Hyży w odważnej sesji ciążowej

Maja Hyży już za kilka miesięcy po raz czwarty zostanie mamą. O tym, że piosenkarka spodziewa się dziecka okazało się tuż przed sylwestrowym koncertem, kiedy podczas prób wokalistka pokazała zaokrąglony brzuszek i w rozmowie z TVP potwierdziła, że jest w ciąży. Dziś Maja już nie ukrywa swojego szczęścia i chętnie pokazuje fanom, jak rośnie jej brzuszek.

Ostatnio Hyży wzięła rownież udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej na planie której nie zabrakło kamery "Pytania na śniadanie". Teraz ciężarna gwiazda pokazała fragment programu, w którym widzowie mogli zobaczyć jej odważną sesję.

Zobacz także: Maja Hyży opowiada o ciężkim czasie w ciąży. "Moje samopoczucie jest kiepskie"!

Podlewski/AKPA

Piosenkarka opublikowała na Instgaramie nagranie, na którym widać, jak wyglądała sesja fotograficzna z jej udziałem. Internauci są oczarowani!

Zobacz także

- Tak wyglądać w ciąży ???????????? kobieta nie z tej planety ????❤️❤️❤️
- ???????????????????????? piękna
- PRZECUDNIE MAJECZKO ❤️❤️❤️❤️❤️????????????????????
- Przepieknie ????- komentują fani.

Zobaczcie sami to wyjątkowe nagranie!

Zobacz także: Maja Hyży gorzko o stanie zdrowia w ciąży: "Z dnia na dzień jest coraz gorzej"

Przypominamy, że do tej pory Maja Hyży nie poznała jeszcze płci dziecka, ale w rozmowie z reporterem "Pytania na śniadanie" nie ukrywała, że marzy o... kolejnym synu!

To było moje marzenie, żeby mieć kolejne dziecko, ale mam jeszcze jedno marzenie żeby mieć chłopczyka, ale wiadomo, że tego nie wybiorę. Najważniejsze, żeby dzidzia była zdrowa, ale tak przeczuwam, że to chyba będzie chłopczyk bo czuję się inaczej, dużo mdli mnie, moja skóra jest troszeczkę inna aczkolwiek to też nie jest odpowiednik tego, że będzie rzeczywiście chłopak- wyznała w "Pytaniu na śniadanie".

Życzymy więc, żeby spełniło się marzenie Mai i kolejnym synu!

Zobacz także: Tak mieszka Maja Hyży. Rustykalne meble i boho dodatki robią wrażenie!

AKPA
Reklama

Maja Hyży od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z Konradem Kozakiem. W lipcu 2020 doczekali się córki, Antoniny. Konrad jest dla wokalistki ogromnym wsparciem:

Nigdy nie mogłam liczyć na takie wsparcie i pomoc w moich działaniach zawodowych jaką dał mi Konrad. Po raz pierwszy czuję, że mój mężczyzna jest ze mnie dumny - mówiła niedawno Maja.

mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama