Małgorzata Socha na okładce InStyle
Facebook

Seksowna Socha na okładce magazynu. Prezentuje karnawałowe trendy

Małgorzata Socha na okładce InStyle
Facebook

Małgorzata Socha jest ostatnio bardzo zapracowana, ponieważ regularnie pojawiała się na planie zdjęciowym do filmu "Wkręceni 2", gdzie gra razem z Martą Żmudą-Trzebiatowską i Anną Muchą. Poza tym dużo czasu zajmuje jej opieka nad córeczką, która przyszła na świat w sierpniu zeszłego roku. Ostatnio jednak mogliśmy podziwiać ją na gali Flesz Fashion Night, gdzie zachwyciła w kreacji Łukasza Jemioła. Zobacz: Socha zachwyciła na imprezie Flesza. Do skromnego topu dobrała odważny dół

Teraz aktorka pojawiła się na okładce miesięcznika "InStyle" i pokazała się od innej strony niż zawsze. Rockowa sukienka, czerwona szminka i zawadiackie spojrzenie dodały jej pazura i sprawiły, że prezentuje się jak hollywoodzka gwiazda. To seksowne wydanie Małgorzaty Sochy bardzo spodobało się jej fanom, którzy komplementują jej okładkowy wizerunek.

Czarna sukienka z metalicznymi wstawkami i skórzanymi elementami to jeden z najmodniejszych trendów na nadchodzący karnawał. A nie od dziś wiadomo, że Socha wie, co w modzie piszczy. W końcu jest muzą jednego z najlepszych polskich projektantów, Łukasza Jemioła.



Socha zachwyciła stylizacją na imprezie Flesza:

Więcej na temat Małgorzata Socha InStyle
Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30