Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Magdalena Żuk przeszła leczenie psychiatryczne? Siostra dziewczyny potwierdziła plotki! Co zdradziła?

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Magdalena Żuk leczyła się psychiatrycznie. Informację podał "Fakt24", powołując się na znajomych dziewczyny. Potwierdzili oni, że tragicznie zmarła w Egipcie Magdalena Żuk przeszła leczenie psychiatryczne w 2010 roku. Miało się to odbywać w czasie, kiedy kobieta mieszkała samotnie w Zgorzelcu. Nie podano konkretnych powodów leczenia. Wiadomo jedynie, że miało się do tego przyczynić pewne wydarzenie z jej życia. 

 

To było leczenie skutków użycia alkoholu oraz reakcja na jakieś wydarzenie, które spowodowało w jej życiu straszny stres - czytamy w "Fakcie".

 

Zobacz też: Siostra Magdy Żuk: "Działa jej się krzywda!". Co nowego w sprawie? Dziś ciało Magdy wraca do kraju!

 

Magdalena Żuk przeszła leczenie psychiatryczne

 

Informacje o tym, że Magdalena Żuk korzystała z leczenia psychiatrycznego potwierdzili również przedstawiciele szpitala. Kobieta miała być pacjentką poradni psychiatrycznej w  Sieniawce koło Bogatyni, w placówce, która podległa szpitalowi w Zgorzelcu. 

Przekazaliśmy policji historię leczenia tej pacjentki. Nie mogę mówić o szczegółach leczenia - przyznał Witold Korycki, wicedyrektor szpitala w Zgorzelcu w rozmowie z Wirtualną Polską.

 

Pełnomocnik rodziców Magdaleny Żuk w rozmowie z WP przyznał, że nie wiedział o tym, że kobieta korzystała z pomocy psychiatry. Rodzice zmarłej w wywiadzie dla programu "Uwaga!" TVN również zapewniali, że ich córka nigdy nie miała problemów natury psychicznej. Jednak siostra Magdaleny Żuk przyznała w rozmowie z Wirtualną Polską, że kobieta faktycznie korzystała kiedyś z pomocy psychologa.

Korzystała jedynie z pomocy psychologa w ramach terapii Dorosłych Dzieci Alkoholików - powiedziała siostra Magdaleny Żuk.

 

Przypomnijmy, że jedną z badanych hipotez w sprawie tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk jest samobójstwo wskutek załamania nerwowego.

 

Polecamy: Magdalena Żuk leczyła się psychiatrycznie? Szpital w Zgorzelcu: "Przekazaliśmy policji historię leczenia tej pacjentki"

 

Magdalena Żuk miała leczyć się psychiatrycznie 7 lat temu.

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Sprawą zagadkowej śmierci Polki w Egipcie żyje cała Polska.

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55