Nowe informacje w sprawie Magdaleny Żuk
Facebook

Magdalena Żuk leczyła się psychiatrycznie? Szpital w Zgorzelcu: "Przekazaliśmy policji historię leczenia tej pacjentki"

Nowe informacje w sprawie Magdaleny Żuk
Facebook

Magdalena Żuk leczyła się psychiatrycznie? W mediach pojawiły się nowe, zaskakujące informacje w sprawie Magdaleny Żuk, która w niewyjaśnionych okolicznościach zginęła podczas wakacji w Egipcie. Wirtualna Polska donosi bowiem, że 27-latka była pacjentką poradni psychiatrycznej w  Sieniawce koło Bogatyni, w placówce, która jest podległa szpitalowi w Zgorzelcu. Przedstawicie szpitala potwierdzili,  że przekazali wszystkie dokumenty policji. 

Zobacz także: Szokujące relacje turystów, którzy byli w Egipcie z Magdaleną Żuk! Polka chciała skoczyć z dachu swojego hotelu

Szpital w Zgorzelcu przekazał policji dokumentacje medyczną Magdaleny Żuk

W sprawie śmierci Magdaleny Żuk pojawiło się już kilka teorii. Jedną z nich był zły stan psychiczny 27-latki z Bogatyni. Rodzina kobiety twierdzi, że Magda nigdy nie miała tego typu problemów zdrowotnych. Pełnomocnik rodziców Magdaleny Żuk w rozmowie z Wirtualną Polską przyznał, że nie widział o tym, że dziewczyna była leczona psychiatrycznie. Dokumenty świadczące o tym, że Magda korzystała jednak z pomocy specjalistów potwierdził wicedyrektor szpitala w Zgorzelcu.

Przekazaliśmy policji historię leczenia tej pacjentki. Nie mogę mówić o szczegółach leczenia- przyznał Witold Korycki w rozmowie z Wirtualną Polską.

Dziś doszło również do konferencji prasowej zespołu, który zajmuje się sprawą wyjaśnienia śmierci Magdaleny Żuk. Zespół śledczych powołany przez prokuratora krajowego przekazali, że z raportu medycznego wynika, że na ciele Magdaleny Żuk nie ma śladów, które mogłyby świadczyć o użyciu wobec niej przemocy. 

Wszystko o sprawie śmierci Magdaleny Żuk - tutaj. 

Zobacz także: Były chłopak Magdaleny Żuk "Lubiła robić wokół siebie szum". Co jeszcze zdradził?

Magdalena Żuk leczyła się psychiatrycznie?

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

W mediach pojawiły się nowe informacje w sprawie 27-latki.

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48